Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

93 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:33:55

prawda jest taka ,że wszedzie poszukują ludzi do pracy,płacą nawet 2500 na rękę.PIS dał 500 plus i nawet faceci rezygnują z pracy.
Za rok będą zamykać firmy i sklepy,bo w netto nie ma ludzi,bałagan totalny,w innych sklepach i firmach podobnie.A ukraińcy to fakt,balangują po nocach i mają pretensje.
Tak jeszcze nie było,a biuro pracy pęka w szwach,bezrobotnych full,ale po co ich wyrejestrować???
Pracownicy PUP musieliby też stracić pracę,no i kółko się zamyka.
jescze troche i uchodzców na fizoli ztrudnią.fachowców brakuje!!!!!!lenie zostali w kraju.

Uważasz że na dzisiejsze drogie markety i życie to 500 plus jest wybawieniem?Jak oni wyczuli ze mamy dostały to na zlość wszystko podrożało,złośliwi ,nic tylko zabrać komuniści wszystko najlepiej nakraść dorobkiewicze.

#22 ~Ziomek~

~Ziomek~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:37:00

Uważasz że na dzisiejsze drogie markety i życie to 500 plus jest wybawieniem?Jak oni wyczuli ze mamy dostały to na zlość wszystko podrożało,złośliwi ,nic tylko zabrać komuniści wszystko najlepiej nakraść dorobkiewicze.

Znam takich co w tym momencie tak potrafia zakrecic na socjalu ze miesiecznie z dodatkami  maja 2-3 tysiące. Do tego stary na czarna zarobi drugie tyle i zyją jak pączki w maśle.

#23 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:40:10

BIEDRONKA W SLUPSKU TEZ POSZUKUJE PRACOWNIKOW ZLODZIEJE PLACA 2100 BRUTTO A TYMCZASEM W WIEKSZYCH MIASTACH 2250 JA SIE PYTAM DLACZEGO? SA Z INNEJ KRWI I KOSCI??? ROZUMIEM WYZSZE KOSZTY UTRZYMANIA--OK-- ALE MNOSTWO PRACOWNIKOW W POZNANIU DOJEZDZA Z OKLICZNYCH WSI GDZIE KOSZTY SA NIZSZE NIZ W SLUPSKU...popieram zakaz handlu w niedziele...CHYBA ZE ZAPLACA PRACOWNIKOM 100% EXTRA PRESZ Z JERONIMO MARTINS ,WYZSKIWACZE..LUDZIE PRACUJE JAK KONIE..A PLACA JAK KUCYKOM...WYZYSK..MOBBING ZERO PROFESJONALIZMU I MNOSTWO PSEUDO KIEROWNIKOW WE WLASNYM MNIEMANIU...

nie robie zakupow w biedronce mieso maja nie swieze i produkkty drugiego sortu

#24 ~DZICIORÓB~

~DZICIORÓB~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:42:46

kOCHANY MALEK ARBAIT A CO JA MAM ODDAC 500+ NIE IDE DO PRACY MAM 8DZIECI I HUM KŁADĘ NA PRACE

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:43:30

poszukuja koni do roboty a placa jak dla kucykow. Fizoli im potrzebuja bo od myslenia to mają samych swoich

#26 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:46:24

nie robie zakupow w biedronce mieso maja nie swieze i produkkty drugiego sortu

trzeba kraść w biedronce to będziesz miała drugą wypłatę blondi...

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:47:39

1800 zl to jest dobra płaca i kto narzeka jak skończyń zawodówe to co narzeka .Ja mama która ma dzieci z chęcią bym tyl zarabiała a mam studium skończone.Kto tak narzeka ze mało .Ja za to byłam wyzyskiwana w Lęborku jak mi zapłacila 300 zł za taka harówe za miesiąc.Oni płaczą że 1800zl dostaja gdzie to dla mnie było by super chociaż tyle zarabiać.Jak moźna być tak pazernym.

ze niby masz studium skonczone? studium podstawowke? znaczy pierwsze dwie klasy?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:58:04

ze niby masz studium skonczone? studium podstawowke? znaczy pierwsze dwie klasy?

Że mi literówka wchodzi ro nie znaczy o niczym,ciężko mi klawiatura chodzi i dlatego te błędy,pisze i mówię dobrze i poprawnie.Tu na forum ttzeba poświęcić sporo czasu a ja nie mam na rozpisywanie się .Pisanie nie świadczy o niczym wiec nie poniżaj mnie.Nie ocenajnmmie po tym jak pisze ,oceniaj po treści ibprzekazie.

#29 ~lolipop~

~lolipop~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 21:04:43

Że mi literówka wchodzi ro nie znaczy o niczym,ciężko mi klawiatura chodzi i dlatego te błędy,pisze i mówię dobrze i poprawnie.Tu na forum ttzeba poświęcić sporo czasu a ja nie mam na rozpisywanie się .Pisanie nie świadczy o niczym wiec nie poniżaj mnie.Nie ocenajnmmie po tym jak pisze ,oceniaj po treści ibprzekazie.

hehehe :P

WD 40 może :P czy też nie znaju i nie pisaju :P

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 21:12:12

hehehe :P
WD 40 może :P czy też nie znaju i nie pisaju :P

Nie jestem rosjanka wiec kłamstwa nie siej na forum ani nie jestem po zawodówce .Cwaniacy mają wiecej czasu aby sie rozpisywać i pewnie bez obowiązków i dobre klawiatury.

#31 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 21:28:58

Znam takich co w tym momencie tak potrafia zakrecic na socjalu ze miesiecznie z dodatkami maja 2-3 tysiące. Do tego stary na czarna zarobi drugie tyle i zyją jak pączki w maśle.

No i bardzo dobrze jak ktoś potrafi kombinować to niech kombinuje a ty pracuj uczciwie człowieku żeby opieka miała z czego zapomogi wypłacać dla cwaniaczków .

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 21:32:25

Jak ktoś chce pracować to pracę znajdzie. Jak ktoś jest nierobem i pasożytem to będzie gnić w domu.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 21:36:00

trzeba kraść w biedronce to będziesz miała drugą wypłatę blondi...

Ptacienice pewnie nie kradną ,w Biedronkach pracują porządne z tego jak widze jak pracujê,poza tym jakim prawem inwigilujesz ludzi z biedronek ,każdy ma prawo do wolności słowa komunisto.Teraz wiem dlaczego chcą aby komórki rejestrować i nie dla łapania terorystów ale dla poniżania za obrone Polskości i bycie Ptawdziwym Polakiem.Chodzi o namierzanie i wyśmiewanie i kłamsywa na ludzi aby nikt z Chrześcijanów i będocy Polakiem nie mial prawa sie bronić przed atakami złodzei komunistów i poniżaczy.

#34 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 21:37:14

A ja proponuje pracownikom PUP tak dla przykładu spróbować swoich sił w którymkolwiek zakładzie rybnym proponującym zatrudnienie-ciekawam ile taka paniusia jedna z drugą by wytrzymała- w trakcie przerwy śniadaniowej ucieczka gwarantowana!!!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 02:15:52

Czego nie powie Masa o Polskiej Mafii?

#36 ~Scandalus~

~Scandalus~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 05:43:41

Dlatego na rękę płaci się minimalną a do kieszeni resztę jak w większości małych firm

#37 ~osiol nad oslami~

~osiol nad oslami~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 06:05:23

Sam prowadzę działalność i chętnie zatrudnił bym więcej osób aby zwiększyć produkcje. Wyższa płaca na ogól równa się większemu zadowoleniu co przekłada się na wydajność i atmosferę w pracy. Niestety tyle samo co płace muszę oddaćcwaniakom z Wiejskiej a i ZUS ze skarbówką przy każdej możliwej okazji rzucają kłody pod nogi. W takiej samej sytuacji jest wielu moich znajomych prowadzących własne biznesy.

taki z ciebie pracodawca jak z koziej .... przyznaj sie - jestes

nieudacznikiem ,młotek w dlon i kuj kosy, a nie prowadz firme

#38 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 06:07:17

ale jaja gościu w czerwonym czepku pewnie kontrola jakości prezentuje puszki rybne z obrączką na palcu co jest zabronione chyba go z ulicy porwali, ciekawe czy łapy umył .pewnie nie!

#39 ~ryba~

~ryba~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 06:52:27

Malek mówi my zawsze dobrze płaciliśmy,ale nie powiem ! to Ja powiem 240 godz. 3 tys. he he cały dzień i soboty!powodzenia niewolnicy !

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 07:20:59

Koniec ery: jak się nie podoba, to 100 -u innych stoi za bramą na twoje miejsce. Pracodawcy za 1850 zł brutto nie sami za...............ją !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych