Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

93 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szczepan~

~szczepan~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 19:55:50

pracodawcy narzekają i są zawiedzeni że nie  ma chetnych do pracy za 1850 zł :] nie ma chetnych niewolników, może wywołac jakis kryzys by zpedzic do roboty......

#2 ~DETEKTYW~

~DETEKTYW~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 19:56:13

BIEDRONKA W SLUPSKU TEZ POSZUKUJE PRACOWNIKOW ZLODZIEJE PLACA 2100 BRUTTO A TYMCZASEM W WIEKSZYCH MIASTACH 2250 JA SIE PYTAM DLACZEGO? SA Z INNEJ KRWI I KOSCI??? ROZUMIEM WYZSZE KOSZTY UTRZYMANIA--OK-- ALE MNOSTWO PRACOWNIKOW W POZNANIU DOJEZDZA Z OKLICZNYCH WSI GDZIE KOSZTY SA NIZSZE NIZ W SLUPSKU...popieram zakaz handlu w niedziele...CHYBA ZE ZAPLACA PRACOWNIKOM 100% EXTRA PRESZ Z JERONIMO MARTINS ,WYZSKIWACZE..LUDZIE PRACUJE JAK KONIE..A PLACA JAK KUCYKOM...WYZYSK..MOBBING ZERO PROFESJONALIZMU I MNOSTWO PSEUDO KIEROWNIKOW WE WLASNYM MNIEMANIU...

#3 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 19:57:40

dajcie spokoj z ukraincami,same lenie,u nas to normalnie zasypiali w pracy,po nocnych balangach

#4 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:00:56

Morpol padnie wszyscy przejda do milarexu taka o prawda.
Czyż bym się mylil?
Ojj nie!
Malek lepszy płatnik.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:05:51

pracodawcy narzekają i są zawiedzeni że nie ma chetnych do pracy za 1850 zł :] nie ma chetnych niewolników, może wywołac jakis kryzys by zpedzic do roboty......

1800 zl to jest dobra płaca i kto narzeka jak skończyń zawodówe to co narzeka .Ja mama która ma dzieci z chęcią bym tyl zarabiała a mam studium skończone.Kto tak narzeka ze mało .Ja za to byłam wyzyskiwana w Lęborku jak mi zapłacila 300 zł za taka harówe za miesiąc.Oni płaczą że 1800zl dostaja gdzie to dla mnie było by super chociaż tyle zarabiać.Jak moźna być tak pazernym.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:13:02

BIEDRONKA W SLUPSKU TEZ POSZUKUJE PRACOWNIKOW ZLODZIEJE PLACA 2100 BRUTTO A TYMCZASEM W WIEKSZYCH MIASTACH 2250 JA SIE PYTAM DLACZEGO? SA Z INNEJ KRWI I KOSCI??? ROZUMIEM WYZSZE KOSZTY UTRZYMANIA--OK-- ALE MNOSTWO PRACOWNIKOW W POZNANIU DOJEZDZA Z OKLICZNYCH WSI GDZIE KOSZTY SA NIZSZE NIZ W SLUPSKU...popieram zakaz handlu w niedziele...CHYBA ZE ZAPLACA PRACOWNIKOM 100% EXTRA PRESZ Z JERONIMO MARTINS ,WYZSKIWACZE..LUDZIE PRACUJE JAK KONIE..A PLACA JAK KUCYKOM...WYZYSK..MOBBING ZERO PROFESJONALIZMU I MNOSTWO PSEUDO KIEROWNIKOW WE WLASNYM MNIEMANIU...

Dla niektórych jak np.dla mnie to byłsbym szcześliwa że zarabiam , ja jestem Polkabi mam dzieci i skończone studium pomaturalne i wyzyskiwana i poniżana i gnębiona byłam i nie wypłacali mi co tak narzekacie jak możn być tak pazernym no jak.Mnie komuniści pookradali i co jak powiedzieć no co.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:14:18

Ludzie tam pracują bo nie mają innej alternatywy! Większość to ludzie bez wykształcenia.

Przecież gdyby było inaczej, to w Morpolu nie pracowałoby trzy tysiące osób.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:16:41

ale fakt faktem, że Morpol dobrze płaci, w Słupsku mało gdzie się tyle zarobi. Tylko trzeba chcieć pracować.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:19:35

Jeśli warunki finansowe będa takie same jak w Morpolu to ludzie ze Słupska będą przechodzić do Malka. Oszczędność czasu spora, dojazd i powrót odpadają.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:20:54

Morpol padnie na ryj wszyscy przejda do milarexu taka o prawda.
Czyż bym się mylil?
Ojj nie!
Malek lepszy płatnik.

Wszyscy nie przejdą bo Malek nie potrzebuje 3tyś osób :) ale będą dobre warunki do zrobienia podwyżek w Morpolu :)

#11 ~warszawiak~

~warszawiak~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:22:22

Marek Hłasko w swym opowiadaniu „Drugie zabicie psa” (Kultura Nr 1-2 1965, Paryż) pisze: „...I nie uwierzyłaby chyba również i w to, że widziałem w czterdziestym czwartym roku w Warszawie, jak sześciu Ukraińców zgwałciło jedną dziewczynę z naszego domu a potem wyjęli jej oczy łyżką do herbaty; i śmieli się przy tym i dowcipkowali...”. Dlatego, jak pisze Deschner, w Powstaniu Warszawskim, Polacy nie brali do niewoli Ukraińców (i SS-manów). Na plecach malowano im dużą literę "U" i rozstrzeliwano

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:23:48

1850 brutto to jest 1355,41 na rękę,no nie wiem czy to taka rewelacja jest.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:24:28

1850 brutto to jest 1355,41 na rękę,no nie wiem czy to taka rewelacja jest.

Gdzie się tyle zarabia ?

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:25:45

prawda jest taka ,że wszedzie poszukują ludzi do pracy,płacą nawet 2500 na rękę.PIS dał 500 plus i nawet faceci rezygnują z pracy.

Za rok będą zamykać firmy i sklepy,bo w netto nie ma ludzi,bałagan totalny,w innych sklepach i firmach podobnie.A ukraińcy to fakt,balangują po nocach i mają pretensje.

Tak jeszcze nie było,a biuro pracy pęka w szwach,bezrobotnych full,ale po co ich wyrejestrować???

Pracownicy PUP musieliby też stracić pracę,no i kółko się zamyka.

jescze troche i uchodzców na fizoli ztrudnią.fachowców brakuje!!!!!!lenie zostali w kraju.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:26:10

Jak widać praca jest, ale ludzie wolą siedzieć dupskiem w domach i płakać jak im źle ale do roboty się nie ruszą bo trzeba pracować. 

#16 ~jarenty~

~jarenty~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:26:34

bardzo małe zarobki mamy w Słupsku,to jest niewolnicza praca za takie pieniądze inaczej tego nie da rady nazwać

#17 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:28:20

Milarex kiedyś funkcjonował, zanim powstał Morpol zresztą też założony przez Malka:P

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:30:06

Jeśli warunki finansowe będa takie same jak w Morpolu to ludzie ze Słupska będą przechodzić do Malka. Oszczędność czasu spora, dojazd i powrót odpadają.

Jak mi da Malek 2600zł na rękę to się przeniosę bo mieszkam w Słupsku ale wiadomo, że nie da dlatego zostaję w Morpolu :) Na początku może i będzie obiecywał cuda, wianki, a później się zacznie...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:31:15

Jak widać praca jest, ale ludzie wolą siedzieć dupskiem w domach i płakać jak im źle ale do roboty się nie ruszą bo trzeba pracować. 

oj wielu takich roszczeniowców, wszystko chcą, a siedzą na du*** bo robić się nie chce.

#20 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:32:00

Sam prowadzę działalność i chętnie zatrudnił bym więcej osób aby zwiększyć produkcje. Wyższa płaca na ogól równa się większemu zadowoleniu co przekłada się na wydajność i atmosferę w pracy. Niestety tyle samo co płace muszę oddaćcwaniakom z Wiejskiej a i ZUS ze skarbówką przy każdej możliwej okazji rzucają kłody pod nogi. W takiej samej sytuacji jest wielu moich znajomych prowadzących własne biznesy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych