Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

jedzenie przez internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 andy12

andy12

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 lipiec 2013 - 09:47:16

Ostatnio wszedłem na ten portal internetowy i zamówiłem jedzenie. Pierwszy raz zamawiałem przez internet i muszę powiedzieć, że to bardziej wygodne niż dzwonienie do lokalu. Co sądzicie o tym sposobie zamawiania?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 09:51:42

Ostatnio wszedłem na ten portal internetowy i zamówiłem jedzenie. Pierwszy raz zamawiałem przez internet i muszę powiedzieć, że to bardziej wygodne niż dzwonienie do lokalu. Co sądzicie o tym sposobie zamawiania?

Do łóżka też podali :lol:  Co za lenistwo,nawet telefon to trudna sprawa.Jedz te dostarczone śmieci,jedz w łóżku,smacznego. Nie wysilaj się zbytnio,bo to strata kalorii,dobrze byłoby aby dostawa byłą połączona z karmieniem :lol:

#3 Fredriksen

Fredriksen

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 sierpień 2013 - 14:58:35

Wolę jednak pogadać przez telefon niż zamawiać bo przynajmniej jestem pewny, że ktoś to zapisał, a program zawsze może za szwankować i nici z zamówienia.

#4 tolanowak

tolanowak

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 16:24:45

Moim zdaniem takie coś jest super rozwiązaniem dla osób, które pracują w domu i faktycznie niejednokrotnie nie mają czasu wyjść do sklepu, a co dopiero upichcić coś w domu da siebie i rodziny. WIadomo, że nie jest to najtańsza opcja, ale mimo wszystko czasem najlepsza.

#5 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 14:45:18

W sumie też mam w planach rozkręcić biznes w domu więc taka oferta sklepu może faktycznie jest mądra dla takich osób mieszkających samych albo niepełnosprawnych!

Na razie nie startuję i szukam stronki ze sprzedażą domen i czy możecie mi jakąś sprawdzoną polecić. Jak na razie biorę pod uwagę tą- https://domeny.pl

Czy ich oferta jest korzystna?

#6 teresa34

teresa34

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 17:13:30

Też czasem zamawiam jedzenie przez internet promocje są całkiem atrakcyjne czasem.. i z dostawą do domu... :wub:

#7 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 17:27:29

Też czasem zamawiam jedzenie przez internet promocje są całkiem atrakcyjne czasem.. i z dostawą do domu... :wub:

Zamówiłem i dostałem zgniłe kartofle. :(

#8 DawidPotul

DawidPotul

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 09:36:33

Nie jestem fanem i zwolennikiem tego typu usług. Wolę zadzwonić.

#9 lukrecyja0

lukrecyja0

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 06 marzec 2016 - 14:32:41

Ja głownie zamawiam z pysze.pl jeszcze nie trafiłam na złą porcję jedzenia

#10 Słupszcz-Anka

Słupszcz-Anka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 11:18:50

Internety ułatwiają życie, czemu by nie korzystać? ;D

#11 ag_a

ag_a

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:58:19

Korzystałam już niejednokrotnie z pyszne.pl i nie trafiło mi się jeszcze złe jedzenie. Jak kończę pracę to sobie coś zamawiam i kilka minut po powrocie do domu mam już ciepły obiad. Nie jest to oczywiście opcja na co dzień, ale życie sobie trzeba ułatwiać. Ja rozmawiać przez telefon nie lubię, więc zamawianie przez portal to dla mnie super opcja.

#12 wizard77

wizard77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 08:11:59

Wydaje mi się, że jedzenie zamawiane przez internet jest lepsze od tego, co leży na półkach sklepowych. Mówię tutaj o produktach spożywczych jak np. Tesco. W obawie przed tym, że klient nie przyjmie zamówienia wybierają tylko najlepsze owoce i warzywa. Wszystko musi być świeże, jak przywiozą do domu. Wyobraźcie sobie, że przyjeżdża wam dostawa a tam np. zgniłe pomidory. Towar wróciłby do sklepu a oni byliby stratni.

jeżeli chodzi o pyszne.pl raz czekałem 5 godzin bo "zapomnieli", chociaż dzwoniłem 3 razy, jednak nie ukrywam, że jest to bardzo wygodne.

Użytkownik wizard77 edytował ten post 16 wrzesień 2016 - 08:12:54

#13 bart433

bart433

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 04 październik 2016 - 13:43:58

lepiej przygotować samemu przynajmniej wiesz co jesz :D

#14 L.rex

L.rex

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 październik 2016 - 18:06:57

Masz rację, z reguły przygotowuję jedzenie sam, ale parę razy zamawiałem gotowe dania- nie zawsze byłem zadowolony.

#15 damianol

damianol

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 09:32:05

ja najczesciej zamawiam z pyszne albo z pizzaportal. Ci drudzy maja czesciej jakies rabaty

#16 milenka87

milenka87

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 11:37:22

Czekam na Uber Eats poza Warszawą :P

#17 Andrew

Andrew

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 09:36:44

Jak jedzenie przez internet to warto pomyśleć nad fit cateringiem. To dość droga inwestycja, ale idealna dla osób którym nie chce się w domu gotować. Wystarczy wykonać jedną opłatę na miesiąc i codziennie rano dostajemy 5 posiłków na cały dzień. Wartość kaloryczna zazwyczaj waha się w granicach 3000kcal, więc to może być wszystko co zjemy przez cały dzień (a nawet nadwyżka).

#18 odadio

odadio

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 13:27:09

Ja polecam w Nowym Sączu pizzerie http://pizzerianocnanowysacz.pl

#19 AshleyS

AshleyS

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2018 - 13:53:42

Dla mnie zamówienia przez internet jest czymś świetnym :D! Nie potrafię gotować :P, może to dlatego haha :D - http://www.mojegastr...przez-internet/

#20 fred

fred

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 09:46:16

Ja polecam jadłodajnię Pasibrzuch w Szczecinie. Bardzo smaczne jedzenie w korzystnych cenach. Duży wybór dań. Dla każdego coś się znajdzie. Podczas pobytu w Szczecinie jest to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. http://pasibrzuch.szczecin.pl

Użytkownik fred edytował ten post 14 grudzień 2018 - 09:46:47

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych