Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jazda konna - wspaniała pasja

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Koniczynka~

~Koniczynka~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 23:45:19

Dołączona grafika

Jazda konna to wspaniała pasja. Realizować może ją prawie każdy i w prawie każdym wieku.

Koniczynka - hipoterapia i jazda konna pomoże tę pasję zrealizować. Zapraszamy wszystkich chętnych na jazdę konną w pięknych terenach lub na dużym padoku. Dla dzieci możliwość jazdy na cudownym huculskim Stępku - ulubieńcu wszystkich młodych jeźdźców.

Zapraszamy również rodziców dzieci niepełnosprawnych do skorzystania z zajęć hipoterapii. Jesteśmy jedynym ośrodkiem w regionie, w którym można skorzystać z tej formy terapii i obcowania z koniem pod okiem specjalistki hipoterapeutki - członka Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego.

Kontakt na stronie www.koniczynka.eu oraz pod nr tel. 603 129 218

Serdecznie zapraszamy

Koniczynka

Użytkownik Koniczynka edytował ten post 07 marzec 2011 - 23:24:32

#2 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 13:17:22

Dołączona grafika

Jazda konna to wspaniała pasja. Realizować może ją prawie każdy i w prawie każdym wieku.

Koniczynka - hipoterapia i jazda konna pomoże tę pasję zrealizować. Zapraszamy wszystkich chętnych na jazdę konną w pięknych terenach lub na dużym padoku. Dla dzieci możliwość jazdy na cudownym huculskim Stępku - ulubieńcu wszystkich młodych jeźdźców.

Zapraszamy również rodziców dzieci niepełnosprawnych do skorzystania z zajęć hipoterapii. Jesteśmy jedynym ośrodkiem w regionie, w którym można skorzystać z tej formy terapii i obcowania z koniem pod okiem specjalistki hipoterapeutki - członka Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego.

Kontakt na stronie www.koniczynka.eu oraz pod nr tel. 603 129 218

Serdecznie zapraszamy

Koniczynka

Byłam, jeździłam, polecam.

Ania

#3 ~OlaKonieKocha~

~OlaKonieKocha~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 01:26:44

Czy można teraz jeździć w koniczynce? Chodzi mi o to, czy już śnieg stopniał i można na lekcje przyjechać?

#4 ~Koniczynka~

~Koniczynka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 23:21:41

Czy można teraz jeździć w koniczynce? Chodzi mi o to, czy już śnieg stopniał i można na lekcje przyjechać?

Oczywiście, można jeździć - serdecznie zapraszamy. Na padoku śniegu już nie ma i gotowe jest zaplecze socjalne.
Tereny również cudowne.

Pozdrawiamy

Koniczynka
www.koniczynka.eu

#5 domi.nika

domi.nika

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 10:28:41

Moją pasą jest jazda konna, jeżdżę od dziecka i nie wyobrażam sobie życia bez tego! Każdą wolną chwile spędzam na jeździe lub pracą z koniem :D

Dla fanów jazdy konnej polecam sklep internetowy www.truerider.eu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych