Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaskra i zaćma atakują oczy :: zobacz komentowany artykuł

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mesaja~

~mesaja~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 09:44:56

Co sądzicie o usuwaniu zaćmy za granicą? Pytam, bo dowiedziałem się, że w ramach refundacji NFZ można wyjechać do czeskich klinik np. PROVISUS i poddać się operacji, w ciągu ok. 2 tygodni od daty kwalifikacji. A w pakiecie cenowym jest m.in. możliwość wyboru soczewki wewnątrzgałkowej, leki osłonowe w cenie zabiegu, ubezpieczenie, opieka polskiego personelu, polski tłumacz, lekarze chirurdzy z Polski. Co uwaźacie o takiej możliwości leczenia? 

#2 ~Janusz B.~

~Janusz B.~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 20:13:16

Klinika PROVISUS w Czechach oferuje zabiegi zaćmy w dogodnych terminach.
Wysokiej jakości specjaliści, zwrot kosztów przez NFZ. Ceny już od 499zł, polski personel medyczny, w cenie leki pooperacyjne, wizyty kontrolne oraz obsługa wniosku o refundację. Świetna sprawa bez czekania latami na zabieg, jak w Polsce.

#3 ~emma g.~

~emma g.~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 20:14:36

Na operację zaćmy nie trzeba czekać latami! PROVISUS w Czechach zapewnia stały kontakt, polskich lekarz, transport do kliniki, refundację z NFZ. Ceny zaczynają się już od 499zł, a więc jest bardzo tanio a do tego szybko bezpiecznie. Jak dla mnie to chyba najlepsze rozwiązanie.

#4 ~bernika~

~bernika~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 14:17:31

Laserowo usuwa się też chyba zaćmę, aczkolwiek terminy oczekiwania na taki zabieg w poslkich szpitalach to kwestia lat... Mojemu wujkowi zależało na tym żeby nie płacić za operacje i zrobić ją bardzo szybko, dlatego postawił na usunięcie zaćmy w klinice PROVISUS w Czechach. Dodam, że taki zabieg refunduje NFZ, a w cenie jest m.in. opieka polskich lekarzy, leki osłonowe, ubezpieczenie, dokumentacja w języku polskim etc.

#5 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 23:04:13

Ja miałem problem z widzeniem, trochę się zamazywało i myślałem, że to tylko zwykłe zmęczenie. Potem Żona wysłała mnie do okulisty i okazało się, że mam zaćmę :o Przeraziłem się bardzo, na szczęście okazało się, że można ją usunąć laserowo. Dr Michnowski z Białegostoku naprawdę zrobił świetną robotę, bo wyleczył mi zaćmę. Od tej pory - zgodnie z zaleceniami - robię badania okulistyczne co pół roku i dbam o wzrok. Polecam wszystkim, wizyty kontrolne co jakiś czas, żeby nie było za późno.

#6 ~Kolecki~

~Kolecki~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 13:20:24

Ale ktoś puścił rekalme na Czechy :P Po co skoro mamy w Polsce dobtych specjalistów np dr Michnowskiego

#7 ~Mroczek~

~Mroczek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 11:13:40

Również polecam tego doktora Michnowskiego - nie trzeba długo czekać w kolejce i mamy gwarancje że nie stracimy wzroku, bo na NFZ nie mamy jej :P

#8 ~kostek87~

~kostek87~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 09:33:06

Tylko i wyłącznie ONE DAY CLINIC - bezkonkurencyjna w Polsce klinika lecząca zaćmę!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych