Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JAROSLAW KACZYNSKI

urodzony 18.06.1949 rok

1917 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 22:40:45

W zwiazku z kolejnym rekordowym zwyciestwem PiSu nachodzi mnie taka refleksja...co bedzie gdy....
...bo na to czekaja niektorzy, to oczywista oczywistosc niestety...to ich jedyna szansa zeby pokonac PiS.
Dopoki Jaroslaw zyje i jest sprawny intelektualnie, to nie oszukujmy sie...ale zadne kundelki jak np. Schetyna / Biedron / Korwin / Braun / Liroy i im podobni nie maja szans z PiSem... :) 
Prawda taka jest. To nie jest ta liga. Jaroslaw Kaczynski to wytrawny gracz, to polityczna waga ciezka...ale nie o tym chcialem, bo moglbym tak chwalic prezesa ze ho ho ho ...dlugo.  :D 
Donald wiadomo...czeka...az to nastapi (to hiena - on wyraznie czeka) ...bo sam jest mlodszy od Pana Jaroslawa Kaczynskiego...a prezez PiSu za 3 tygodnie skonczy okragle 70 lat...to juz dosc sporo...chociaz wielu aktywnych znanych polskich politykow ma nawet wiecej...np. Korwin (ale co to za polityk).
Oczywiscie zycze Panu Jaroslawowi sto lat w zdrowiu i szczesciu...ale co bedzie gdyby...gdyby z jakis powodow nie mogl dalej pedzic swojej obecnej funkcji...
Rozszarpia hieny / sepy to wszystko co juz dalo sie wypracowac, roztrwonia, rozedra Polske na kawalki...
...dlatego wierze w to, ze prezes Jaroslaw w swojej przezornosci ma juz kogos "namaszczonego" gdyby zaistniala taka sytuacja...ale ciekawe kogo,
bo osobiscie trudno mi jest sobie kogos takiego wyobrazic, kogos kto godnie moglby zastapic w razie czego Jaroslawa...
...niby nie ma ludzi niezastapionych, a jednak sa tacy ludzie ktorych trudno jest zastapic.
Nie chce tutaj przesadzac i porownywac Jana Pawla II do prezesa... :D ...bo to troche nie na miejscu...ale chodzi mi o to, ze po smierci naszego papieza mialem pustke w sercu...jak zapewne wielu Polakow...podobnie tez czulem sie po smierci Michaela Jacksona  :D ...wiem ze to totalnie nie na miejscu porownanie, ale tez wtedy mialem tak jakby dziure w sercu...bo kto moglby zastapic krola POPu...nie ma takiej osoby i nie bedzie.
Obawiam sie ze tak samo bedzie kiedy odejdzie Jaroslaw...ale niech zyje nam 100 lat oczywiscie.
...no ale kto moglby w razie co zastapic Jaroslawa...bo trzeba na ten aspekt spojrzec chlodnym okiem, bez zadnych emocji, na zimno...
...no kto...moze Jaki ? ....nieeee, no chyba jednak nie....moze Morawiecki ? ...nieee, gosc jest za miekki, nie ma tego czegos....a moze Beata Szydlo ? ...tez nie bardzo...to kurka wodna kto ?!?!
...i tutaj zachodze w glowe i dochodze do wniosku ze nie ma takiej osoby ktora moglaby zastapic prezesa. Prezes jest jedyny w swoim rodzaju...jak Jan Pawel II w swojej kategorii...albo jak Michael Jackson w swojej...sa niestety ludzie ktorych nie da sie zastapic...
...ale wierze w przezornosc Jaroslawa...i ze ta sprawe tez ma obcykanom. :) 
Dobranoc Kochani...cieszmy sie ze Polska idzie w dobrym kierunku, mimo tego ze elektorat PiSu jest wciaz obrazany...nic to ! 
Pan Bog jest z nami !  :) 
----
----

P.S.
Wicher wieje, wicher slabe drzewa lamie hej...
Wicher wieje, wicher silne drzewa glaszcze hej ! 

(Breakout)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 22:59:51

Polacy pokazali Wiośnie Biedronia miejsce w szeregu, czyli na marginesie życia politycznego i społecznego. Przegrała również z kretesem koalicja postkomunistyczna skręcająca w tęczowym kierunku. Nowoczesna, najbliższa ideowo Wiośnie Biedronia nie uzyskała ani jednego głosu. Nie pomogło zaklinanie rzeczywistości, Polacy po latach ogłupiającej komuny są coraz mądrzejsi.

#3 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 28 maj 2019 - 00:05:44

za 3 tygodnie skonczy okragle 70 lat...

Nie wiadomo 

#4 ~Mieszko Pierwszy~

~Mieszko Pierwszy~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 04:46:57

nie chcę 500+, nie chcę mieszkanie+, chcę po prostu godnie żyć za moją pensję, ale przy obecnym rządzie staje się to powoli nie możliwe, bo wzrost cen spowodowany takimi a nie innymi decyzjami politycznymi oraz coraz więcej obowiązków w pracy (połowa współpracowników odeszła) uniemożliwiają normalne funkcjonowanie!!!!!!

ale tego zaślepiony pisowski elektorat nie widzi...

byleby dostać socjal plus...

#5 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 06:07:02

Nie wiadomo 

Grozisz ? Taki Rysio Cyba z ciebie co ?! ...tyle tylko ze Rysio to Rysio, a ty coz...melepeta.  :)

#6 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 06:16:23

nie chcę 500+, nie chcę mieszkanie+, chcę po prostu godnie żyć za moją pensję, ale przy obecnym rządzie staje się to powoli nie możliwe, bo wzrost cen spowodowany takimi a nie innymi decyzjami politycznymi oraz coraz więcej obowiązków w pracy (połowa współpracowników odeszła) uniemożliwiają normalne funkcjonowanie!!!!!!

...i znowu to samo, notorycznie masz ten sam problem z prawidlowa odmiana rzeczownikow przez przypadki.  :D ...ponadto niemozliwe pisze sie loncznie.  :D 
...ponadto ty mozesz sobie chciec 500+, ale tylko chciec, bo to dotyczy ludzi rodzin z dziecmi, a nie takich jak ty bezdzietnych osob. 

...ponadto co to jest socjal plus ?!  :D Co to takiego ?!  :D 
Reasumujac...napisales stek bzdur wytluszczonym druczkiem, co potwierdza tylko to zes matolek o kubusiowym rozumku. :) 
Ucz sie,duzo czytaj, nie pisz bzdur...dziecioku.  :D

#7 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 06:20:49

Ja zmykam do pracy, a Wy piszcie, komentujcie, wklejajcie...wszak na tym polega publiczne forum ...hej !  :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:09:28

Nikt nie będzie wykonywał Twoich poleceń Pantero. Sprytnie to załatwiłeś, żeby trolle nie pisały w tym temacie głupot.
Socjotechnika godna samego Jarosława.
Jak widać skuteczna.

#9 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 28 maj 2019 - 10:25:58

Albowiem wszystko i każdego można kupić, to tylko kwestią ceny !

#10 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 28 maj 2019 - 10:34:36

Grozisz ?.  :)

Nie

ale

"Memento mori

rzekła wróżka do Hitlera"

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:42:09

Haha bo co Phoenix mógłby zrobić prezesowi, nic. On wspiera PiS i nawet sobie z tego sprawy nie zdaje.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:44:42

A Ty Phoenix za ile się sprzedasz? Za darmo ciebie nikt nie chce, nawet gdybyś sam dopłacał.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:45:59

Phoenix pisze sam do siebie, teraz jest tutaj też Mieszkiem pierwszym.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:16:24

Spokojnie. Podobno pracują już nad 500+ dla zatrudnionych :D Żebyście mieli więcej siły żeby pracować na patologie :D

#15 ~mod.~

~mod.~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 12:01:24

Z gościa Phoenix też potrafi sam sobie odpisać, tak jak powyżej. Wciąż ta sama zdarta płyta, ale z niego cymbał.

#16 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 28 maj 2019 - 12:07:22

Haha bo co Phoenix mógłby zrobić prezesowi, nic.

On wspiera PiS

i nawet sobie z tego sprawy nie zdaje.

No tak, albowiem na tym też polegają nowe formy socjotechniki :D

A Ty Phoenix za ile się sprzedasz?

Jak w roku nic nie robiąc dostanę z 53 tysiące PLN na samego siebie, to nie mam powodów do narzekań  i nie muszę za marne grosze nikomu na kolanach się łasić !!! :rolleyes:

61637466_1142743162577800_91820526132212

:blush:

Spokojnie. Podobno pracują już nad 500+ dla zatrudnionych :D

Żebyście mieli więcej siły żeby pracować na patologie :D

A to dobre jest ! :D

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 28 maj 2019 - 12:18:41

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 12:32:07

Ja oddałam głos w wyborach zgodnie z własnym sumieniem nie bacząc na zawieruchy.  Zgodnie z wolą Pana Boga.  

A tak na prawdę w ogóle nie chciało mi się głosować. Ale o świcie w dniu wyborów odczułam natchnienie...  Coś w rodzaju głosu wskazującego.  Pójdź i zagłosuj z Wolą Moją.  

Poszłam. Nie wiedziałam na kogo mam  głosować. Byłam zupełnie niezorientowana. 

Ten głos podpowiedział mi: Tutaj zaznacz... 

I tak postąpiłam.  Wpiszę się tym do toczącej się historii Europy.  Polski która wniesie do Europy wartości  oparte na woli Pana Boga. 

Naprawdę piszemy razem. ;)   :lol:

#18 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 28 maj 2019 - 13:09:36

:excl:

No ale za czasów przebrzydłej komuny tak samo jak dziś, też było dożo perfidnych sługusów partyjnych, różnej maści donosicieli i przydupasów, ORMO-wców - nieprawda-iż? B)

Albowiem miernej wartości i marnego ducha  sługusy partyjne zawsze dla idei jedynej i słusznej  błaźnią się! :angry:

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 13:16:21

Ja oddałam głos w wyborach zgodnie z własnym sumieniem nie bacząc na zawieruchy.  Zgodnie z wolą Pana Boga.  

A tak na prawdę w ogóle nie chciało mi się głosować. Ale o świcie w dniu wyborów odczułam natchnienie...  Coś w rodzaju głosu wskazującego.  Pójdź i zagłosuj z Wolą Moją.  

Poszłam. Nie wiedziałam na kogo mam  głosować. Byłam zupełnie niezorientowana. 

Ten głos podpowiedział mi: Tutaj zaznacz... 

I tak postąpiłam.  Wpiszę się tym do toczącej się historii Europy.  Polski która wniesie do Europy wartości  oparte na woli Pana Boga. 

Jak Bóg ci przekazuje swoją wolę? SMS, mail czy po prostu dzwoni? A skąd ma twój numer?

#20 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 28 maj 2019 - 13:36:16

Jak Bóg ci przekazuje swoją wolę?

SMS, mail czy po prostu dzwoni?

A skąd ma twój numer?

61551088_10218820786373093_2758938964902

Dodaj odpowiedź