Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 11:37:10

To co podkladamy ladunki wybuchowe. Czas sie pozbyc tych obszczymurkow ktorzy robia nam wstyd ;)
Po co oni wogole zapraszali tego buca do Słupska...zal.pl ;/

Użytkownik Razor edytował ten post 19 listopad 2008 - 11:40:57

#2 ~TereNowy~

~TereNowy~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 11:51:20

Nie jestem zwolennikiem ani braci K., ani firmowanego przez nich ugrupowania. Ale fakt, że Akademia zaczyna zapraszać ludzi różnych opcji jest jak najbardziej pozytywny i za to trzeba dać im plusa. Jarek nie jest ani idealnym mówcą, ani obdarzonym charyzmą retorem, ani broń Boże dobrym politykiem. Sztuką demokracji jest jednak umiejętność słuchania różnych stron. To, że przyjeżdża do raczej nieprzychylnego PISowi Słupska, to chyba przejaw pewnej odwagi (może pani poseł Szczypińska go przekonała :lol: ). Mam nadzieję, że Słupszczanie wykażą się rozwagą i kulturą i nie będzie obciachowych ekscesów.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 12:06:52

To co podkladamy ladunki wybuchowe. Czas sie pozbyc tych obszczymurkow ktorzy robia nam wstyd ;)

Jesteś bardzo odważny wypowiadają takie słowa. Nie mam nic przeciwko tobie ,ale oby służby specjalne nie przeczytały tego co napisałeś bo postawią cię K____y przed Sądem.
Od czasu do czasu słychać że spec służby inwigilują sieć internetu w polowaniu na osoby które źle wypowiadają się o małych braciach.

#4 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 12:36:58

nie chcemy w Slupsku Jarka K tego zacofanego polityka, eurosceptyka

#5 ~traveler~

~traveler~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 12:42:12

Ile ta hucpa będzie kosztowała i kto za nią zapłaci?! Podobno cały ten sektor (szkolnictwo, edukacja i nauka) cierpi na brak kasy. <_<

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 12:56:09

Widzę, że na tym forum wypowiadają sie sympatycy P, którzy podobno chełpią się tolerancją i tolerują ine poglądy...ehh brak słów
Jeśli nie odpowiadaja wam poglądy Kaczyńskiego to idzcie na spotkanie i podyskutujcie a nie wypowiadacie się tylko i wyłaćznie anonimowo na forach... bo tak najłatwiej...

#7 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:01:21

nie chcemy w Slupsku Jarka K tego zacofanego polityka, eurosceptyka

Nazywanie eurosceptykiem kogos kto walczyl jak lew o przyjecie do UE (czym sie chwalil jako najwiekszym swoim suckesem) to chyba jakas pomylka

#8 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:31:22

Jesteś bardzo odważny wypowiadają takie słowa. Nie mam nic przeciwko tobie ,ale oby służby specjalne nie przeczytały tego co napisałeś bo postawią cię K____y przed Sądem.
Od czasu do czasu słychać że spec służby inwigilują sieć internetu w polowaniu na osoby które źle wypowiadają się o małych braciach.

wolnosc slowa ;) jakos Hukos Polski HH spiewajac w swoim utworze pt. "Panie prezydencie" ze zabije prezydenta nie byl sadzony, fakt ze byla z tego powodu afera ale od slow do czynow droga daleka .. ;) fakt faktem watpie by kaczka byla w slupsku milo widziana jak i nie tylko w slupsku chyba ze jest juz sezon na kaczki bo sie nie orientuje?
Wystarczy czytac codziennie prase i mozna zauwazyc jak wszyscy "kochaja" panow kaczynskich i to nie tyyko u nas w kraju ale tez na wschodzie czy zachodzie Europy. Wstyd nam przynosza panowie z metra cieci.

Ile ta hucpa będzie kosztowała i kto za nią zapłaci?! Podobno cały ten sektor (szkolnictwo, edukacja i nauka) cierpi na brak kasy. <_<

my podatnicy zaplacim za jego wedrowki albo nasza "bogata" uczelnia ;)

Użytkownik Razor edytował ten post 19 listopad 2008 - 13:36:19

#9 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:33:39

Popieram. Już go na wschodzie mają dość to chce mieszać w Słupsku. paszoł won! to sprężyna narzeczonej........

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:39:15

Czy przybędzie sam czy też może ze swym oblubieńcem Alikiem (kot, następca słynnego Busia,którego przez okno wyrzuciłbył zazdrosny o względy prezia Edgar,Peron,Kmicic Gosiewski)?

#11 ~nemezis~

~nemezis~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:45:03

Czy przybędzie sam czy też może ze swym oblubieńcem Alikiem (kot, następca słynnego Busia,którego przez okno wyrzuciłbył zazdrosny o względy prezia Edgar,Peron,Kmicic Gosiewski)?

Gosiewskiego to bym chętnie zobaczyła "na żywo".Ciekawa jestem czy w rzeczywistości jest taki pokraczny czy tylko w telewizorze tak wygląda?

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:50:33

Nazywanie eurosceptykiem kogos kto walczyl jak lew o przyjecie do UE (czym sie chwalil jako najwiekszym swoim suckesem) to chyba jakas pomylka

a dlaczego teraz jego braciszek nie podpisze traktatu z Lizbony , ktory sam wynegocjowal , nie chce przyjac euro jako wspolna walute chociaz wszystkie kraje ktore przechodza kryzys opowiadaja sie za jak najszybszym wprowadzeniem euro np. Wegry , Dania , Islandia ( choc nie jest w uni jak najszybciej chce przystapic i wprowadzic euro), Lotwa, Litwa

#13 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:51:04

a dlaczego teraz jego braciszek nie podpisze traktatu z Lizbony , ktory sam wynegocjowal , nie chce przyjac euro jako wspolna walute chociaz wszystkie kraje ktore przechodza kryzys opowiadaja sie za jak najszybszym wprowadzeniem euro np. Wegry , Dania , Islandia ( choc nie jest w uni jak najszybciej chce przystapic i wprowadzic euro), Lotwa, Litwa

#14 ~czewiczejs~

~czewiczejs~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:52:10

Odwiedzi to on swoją dziewczynę...a szkołe przy okzaji żeby delegację zaliczyć i koszty podrózy sie zwrociły

#15 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:53:06

Gosiewskiego to bym chętnie zobaczyła "na żywo".Ciekawa jestem czy w rzeczywistości jest taki pokraczny czy tylko w telewizorze tak wygląda?

Przemyslaw Edgar Gosiewski przypomina mi pingwina z bajki o batmanie

#16 ~~kuba~~

~~kuba~~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:54:27

Przybedzie wielki hamulcowy.Trzeba wziasc z soba szelescace papierki i telefony.

#17 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 13:54:30

wszyscy PISowcy sa pokraczni i maja 2 lewe rece dlatego wszystko czego sie tkna to pieprza!

#18 ~Antymoher~

~Antymoher~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 14:03:44

Sp... dziadu do Kaczogrodu. My go tu nie chcemy, niech wraca skąd przyjechał, koniec z IV RP. Młodzi Słupszczanie łączmy się.

#19 ~anioł stróż~

~anioł stróż~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 14:04:14

nie wyrzucaj telewizora..ani nie reguluj w ustawieniach..on tak po prostu wygląda!!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 14:05:04

[quote name='ja' date='19.11.2008, 13:53' post='75958']
Przemyslaw Edgar Gosiewski przypomina mi pingwina z bajki o batmanie
A ja myśle że bardziej przypomina fokę, zwłaszcza gdy idzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych