Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakiego miejsca brakuje w Lęborku?

Lębork ciekawe miejsce jedzenie

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 14:59:23

Witam,

mieszkam w Lęborku od dawna i zawsze jest ten sam problem, nie ma miejsca gdzie można by było pójśc ze znajomymi coś zjeść, potańczyc poprostu spędzić miło czas. Oczywiscie było kilka takich miejsc, ale wydaje mi sie, że coś w nich było nie tak skoro dzisiaj ich nie ma.

Rozpoczęłam ten temat, bo chciałabym, abyście wypowiedzieli się na temat jak chcielibyście spędzać wolny czas w Lęborku. Moze macie jakieś propozycje do lokalu jaki powinien powstac w Lęborku.

Czekam na wasze propozycje.

#2 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 17:03:19

Mieliście w Lęborku piękny lokal "Różana", to przerobiony został na dyskotekę o podupadłej renomie i ku niezadowoleniu mieszkańców okolicznych domów...

Bywałam tam kilka razy na dancingach w roku 2009 - było klimatycznie, przytulnie, z dobrym oświetleniem, zakątkami, ze świetną muzyką i znakomitą solistką...

#3 ~zośka~

~zośka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 19:35:06

Brakuje miejsca gdzie nie będzie pijanych, macających się ludzi...

#4 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 10:14:16

Nadal mamy lokal Różana, który mimo swej 'podupadlej' renomy nie narzeka na brak klientów.
Chcesz dancingow z muzyką na żywo? Jedz do Amalki.

#5 ~Mieszkanka leborka~

~Mieszkanka leborka~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 01:59:26

Resursa to było to ....

#6 ~yy~

~yy~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:29:42

Brakuje bezalkoholowego miejsca.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 20:47:06

Czego brakuje? MIEJSC PARKINGOWYCH  :D

#8 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2014 - 16:12:24

Zdecydowanie burdelu brakuje w tym mieście :)

#9 ~Won z czarnymi pedałami~

~Won z czarnymi pedałami~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2014 - 16:48:25

Zdecydowanie burdelu brakuje w tym mieście :)

Brakuje burdelu?

Ja widze w pewnym miasteczku dwa burdele: na Armii Krajowej - jeden, a przy placu z fontanną - drugi.

#10 ~club lbk~

~club lbk~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 20:34:19

wkrótce powstanie nietypowy mały lokal, który będzie otwierany tylko na rezerwacje, kameralny, dyskretny na wysokim poziomie

urodziny, imprezy zamknięte,

#11 ~dłerowasz~

~dłerowasz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:49:28

Witam,

mieszkam w Lęborku od dawna i zawsze jest ten sam problem, nie ma miejsca gdzie można by było pójśc ze znajomymi coś zjeść, potańczyc poprostu spędzić miło czas. Oczywiscie było kilka takich miejsc, ale wydaje mi sie, że coś w nich było nie tak skoro dzisiaj ich nie ma.

Rozpoczęłam ten temat, bo chciałabym, abyście wypowiedzieli się na temat jak chcielibyście spędzać wolny czas w Lęborku. Moze macie jakieś propozycje do lokalu jaki powinien powstac w Lęborku.

Czekam na wasze propozycje.

brakuje tylko czerwonej oberży do pełni szczęścia i zlotu lunatyków w parku na Gdańskiej, no może jeszcze koncertu Alibaby w koszuli nocnej i szlafmycy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Lębork, ciekawe miejsce, jedzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych