Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Del~

~Del~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 13:12:44

Jestem absolwentką Akademii Polonijnej z Częstochowy :) Chodzi o późniejsze perspektywy - tutaj po tej Akademii nie narzekam

#42 ~studentpisologii~

~studentpisologii~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 18:23:26

Skończyć studia PISOLOGICZNE i praca gwarantowana :) :wub:

#43 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 17:05:22

Odpowiedz na pytanie zawarte w tytule jest prosta:
Studia prawnicze, medycyna... albo seminarium. :)

#44 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 16:35:42

Oferujemy płatne staże (ponad 1400 zł na rękę za miesiąc) i pomoc w znalezieniu pracy po stażu. Zwracamy też koszty dojazdów. 
Szukamy osób bezrobotnych, tj. zarejestrowanych w urzędach pracy, którzy ukończyli 30 r.ż. i zamieszkują na terenie jednego z powiatów: słupskiego (BEZ MIASTA SŁUPSKA), lęborskiego lub bytowskiego.

Jeśli jesteś kobietą, osobą z niepełnosprawnością, osobą długotrwale bezrobotną lub z niskimi kwalifikacjami (czyli nie masz wykształcenia wyższego), to nasz projekt jest skierowany właśnie do Ciebie!

Nie zwlekaj, liczba miejsc w projekcie jest ograniczona. Zadzwoń tel. 598420333/ 731962735   już dziś albo zgłoś się osobiście. Biuro projektu mieści się w Słupsku przy ul. Jaracza 28.

Projekt jest współfinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

#45 taricotti

taricotti

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:54:20

No mnie właśnie też kręcą tematy związane z służbami i bezpieczeństwem. Rozważam te studia policyjne http://www.wsb.pl/gd...lne-i-policyjne . Co sądzicie? Wyższa Szkoła Bankowa ma chyba dość dobrą renomę, jeśli chodzi o studia prywatne.

#46 Gustav2

Gustav2

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 17:59:08

Jeśli jest się oddany konkretnej dziedzinie nauki, to nawet po najmniej "przyszłościowych" studiach, można znaleźć pracę w zawodzie.

#47 tarli

tarli

Bywalec

• PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 25 luty 2020 - 06:54:36

Polecam wybrac studia zgodnie z naszymi zainteresowaniami. Nie ma w sumie niczego gorszego niż studiowanie tego, czego się nie lubi. Studia powinny przynosic przyjemnosc. Tak samo jak zawód jaki potem wykonujemy....

Tak poza tym nie trzeba wcale kończyć studiów aby znaleźć dobrą pracę. Warto jest się czasami zastanowić nad jakims konkretnym kursem.... Sama obecnie jestem na kkursie kosmetycznym. https://lukomades.pl...rs-kosmetyczny/

Użytkownik tarli edytował ten post 03 marzec 2020 - 08:41:30

#48 Marca

Marca

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 12:23:12

Najgorsze co może być to praca, która Cię nie interesuję. Sama przez jakiś czas pracowałam nad projektem, do którego w ogóle nie miałam przekonania. Był nudny i bezsensowny, przynosił mi mało pieniędzy. Byłam potwornie sfrustrowana za każdym razem, gdy siadałam do pracy. 

Jeśli chcesz studiować, a potem znaleźć opłacalną prace to warto poświęcić najpierw trochę czasu na poznanie siebie. Powinieneś dowiedzieć się co cię interesuje, jak lubisz pracować, z kim i w jakich warunkach. Mi w liceum robili testy psychologiczne, niektóre coś dały, inne nie, ale zawsze to jakiś początek na drodze do poznania siebie. Polecam artykuł https://perso.in/blo...epiej-zarabiac/ na temat dopasowania zajęcia do naszej osobowości. Jest wiele publikacji i książek popularno-naukowych na ten temat. Warto do kwestii studiów i pracy podejść odpowiedzialnie. Czasem potrzebne jest trochę więcej czasu na poznanie siebie, ale myślę, że to nigdy nie jest czas stracony. Nie znam żadnego człowieka sukcesu, który nie lubiłby, chociaż trochę, swojej pracy :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych