Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tylo~

~tylo~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 08:04:46

Ludziska, nie dajcie się tylko namówić na skompromitowaną AHE w Kobylnicy, której za krętactwo zamknięto kilka kierunków i studenci z dnia na dzień zmuszeni byli przenieść się na inne uczelnie. Wszędzie tylko nie tam!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 09:32:51

Jaki kierunek jest dobry by po studiach mieć pracę? Bezsensowne pytanie, bo rynek pracy się zmienia bardzo szybko, więc jeśli pójdziesz nawet na dwa kierunki, to w momencie ukończenia studiów może nie być na nie zapotrzebowania.

#3 ~HH~

~HH~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 11:32:28

No napewno nie studia w Słupsku :P

#4 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 11:44:30

nic dodac nic ujaz

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 11:48:14

Nie ważna jest uczelnia, ale co po niej zostanie w głowie. I wbrew opiniom słupszczan AP nie jest taki do końca zły. Wszystko zależy od wydziału i kierunku. Tak samo jak na każdej uczelni jest wydział gier i zabaw - tutaj pedagogiczno-filozoficzny.
Poza tym żadne studia nie dają całkowitej gruntownej wiedzy, raczej dają solidne podstawy i pokazują jak oraz gdzie ta wiedzę zdobywać. Z AP można taką umiejętność wynieść.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 11:49:09

Jak ktoś jest głupi, to mu nawet najlepsza uczelnia nie pomoże :P

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 13:40:04

Najlepsza Akademia Łódzka w Kobylnicy -super dla......tam wychodza"fenomeni , dyrektorzy nawet koncza i sa nietykalnymi dyrektorami i najlepszymi . Nie ma lepszych na swiecie.

#8 ~ilmaza87~

~ilmaza87~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 14:56:39

... i nie geografię:P

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 17:00:53

Jak ktoś jest głupi, to mu nawet najlepsza uczelnia nie pomoże :P

:D:D
Można nawet dodać, że to najlepsza uczelnia na pomorzu;p

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 17:32:50

Studiuję na Akademii Pomorskiej i jestem zadowolona... Jeśli komuś się ta uczelnia nie podoba niech ucieka studiować do innego miasta! Proste!
Uważam, iż słupska uczelnia daje podwaliny do dalszego, samodzielnego kształcenia samego siebie... :)

#11 ~~???~~

~~???~~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 18:59:21

... i nie geografię:P

Hehehe.. a co? Samemu studiujesz? Bo ja tak i jestem tego samego zdania, co Ty:P

#12 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 19:25:36

Jaki kierunek jest dobry by po studiach mieć pracę? Bezsensowne pytanie, bo rynek pracy się zmienia bardzo szybko, więc jeśli pójdziesz nawet na dwa kierunki, to w momencie ukończenia studiów może nie być na nie zapotrzebowania.

Kierunek: "Jak wykorzystac panujące wokół kolesiostwo na swoją korzyśc" - zaś praca magisterska na temat: "Dlaczego powinienem zostac dyrektorem jak mój tata" ;)

#13 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 20:31:49

Studiuję na Akademii Pomorskiej i jestem zadowolona... Jeśli komuś się ta uczelnia nie podoba niech ucieka studiować do innego miasta! Proste!
Uważam, iż słupska uczelnia daje podwaliny do dalszego, samodzielnego kształcenia samego siebie... :)

I dyplom do udzielania korepetycji :D

#14 ~żenua~

~żenua~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 21:04:11

I dyplom do udzielania korepetycji :D

A panna volvo-riderka studiów nie ukończyła żadnych ,więc stad ten jad niejednokrotny na forum gp24

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 21:17:50

A panna volvo-riderka studiów nie ukończyła żadnych ,więc stad ten jad niejednokrotny na forum gp24

Popieram! :)

#16 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 21:37:19

Ba, nawet nie zaczęłam :P Wolałabym się pochlastać niż marnować czas na APie. Ale każdy robi co chce. Ja wybrałam inną drogę. I nie żaden "jad", tylko taka prawda.

#17 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 21:55:05

Przy odpowiednio wysokim tempie wzrostu gospodarczego, wystarczy wykształcenie zawodowe.

Przy tym co mamy teraz to profesorom będzie zagrażać bezrobocie.

#18 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 22:27:54

Przy odpowiednio wysokim tempie wzrostu gospodarczego, wystarczy wykształcenie zawodowe.

Przy tym co mamy teraz to profesorom będzie zagrażać bezrobocie.

I tu Zorro trafił w samo sedno- pracę może znaleźć fachowiec. Natomiast mając dyplom jakiejkolwiek uczelni mozesz zostać zaproszony na więcej rozmów kwalifikacyjnych.
Jest wielu fachowców po zawodówkach czy nawet ohp, i mają się dobrze. ale jest też mnóstwo magistrów którzy wykładają towar w markecie...
Najpierw trzeba wiedziec, co się chce robić, a wtedy dopiero wybierać uczelnię, bo nawet zarabiając super ale robiąc coś czego się nienawidzi- ja się na to nie piszę...

#19 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 23:20:16

Zgodzę się z tytusem. Jak przeglądam oferty pracy to coś mnie trafia. Niestety nie mam "w ręku" konkretnego zawodu, natomiast jest mnóstwo ogłoszeń, gdzie poszukują kucharek, krawcowych, piekarzy itp. Niestety ale moje papierki chyba przydadzą mi się jedynie do zrobienia fajnego kolażu nad biurkiem :(

#20 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 10:39:18

Zgodzę się z tytusem. Jak przeglądam oferty pracy to coś mnie trafia. Niestety nie mam "w ręku" konkretnego zawodu, natomiast jest mnóstwo ogłoszeń, gdzie poszukują kucharek, krawcowych, piekarzy itp. Niestety ale moje papierki chyba przydadzą mi się jedynie do zrobienia fajnego kolażu nad biurkiem :(

A ja mam dwa, ale słabo płatne... Jak na razie oferty pracy dotyczą głównie osób z wyższym, ale nieosiągalnym w Słupsku. Do tego te wymagania, ehhhh...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych