Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie przedmioty przyniesiesz na pierwszy wiosenny PCHLI TARG w Miastku ?

spotkania pchli targ targ staroci

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rumelski~

~Rumelski~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 16:14:28

Nie wszyscy mieli szansę wyjechać z miasta, a co dopiero z gminy, dlatego pytanie wydaje się słuszne a może konieczne. 

Bo kiedyś rynki były dwa razy w tygodniu i można było na nim zakupić wszystko lub prawie wszystko. A ja chciałbym rozpocząć rozmowę od prostych tematów czyli wyprzedaży rzeczy których już nie używamy czy zwyczajnie wyprzedaż garażowa w Miastku która bedzie się nazywała Pchlim Targiem. 

Moje Miasteckie Marzenie

#2 ~Masojć~

~Masojć~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 18:59:26

Wróciłem i będę was męczył, mam kilka profili na Facebooku którymi was zadręczam :) moje pchły mój targ

#3 ~Rumelski~

~Rumelski~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 21:33:39

Wróciłem i będę was męczył, mam kilka profili na Facebooku którymi was zadręczam :) moje pchły mój targ

Oj nie sprawdziłeś IP, wyraźnie nie polskie. Ale nie powiem jakie bo zaraz będziesz węszył wciągaczu. :)

#4 ~Pani mówiła~

~Pani mówiła~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 21:35:50

Podobno najlepszym przedmiotem który warto wystawić na Pchli Targ Przęsin jest stos książek których już nikt nie czyta bo leżą pod łóżkiem a tak można je zamienić na peiniądze a pieniądze na inne przedmioty.

Ale Gimby tego nie znajo.

#5 ~Przynieś wibrator.~

~Przynieś wibrator.~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 07:27:28

Największym zainteresowaniem na takim targu będą się cieszyć wszelakie gadżety erotyczne, nawet te używane.
Ważne żeby były sprawne. 

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 22:21:59

Największym zainteresowaniem na takim targu będą się cieszyć wszelakie gadżety erotyczne, nawet te używane.
Ważne żeby były sprawne. 

O,jakby Robert przyniósł swoje gadżety którymi się zabawia ze swoim chłopakiem mogłoby być ciekawie :D  :D  :lol:  :lol:  

#7 ~Rumelski~

~Rumelski~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 12:05:18

O,jakby Robert przyniósł swoje gadżety którymi się zabawia ze swoim chłopakiem mogłoby być ciekawie :D  :D  :lol:  :lol:  

Spoko obiecuje że przyniosę wszystkie skoro tak bardzo cię interesuje moja elektronika, która mnie otacza. Wsumie myślałem już o tym wcześniej. Chyba będę musiał wziąć ze sobą ze dwa koce bo na jednym raczej się nie zmieszczę. A ty co położysz na swoim kocu podczas Pchlego Targu Miastko ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spotkania, pchli targ, targ staroci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych