Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie oświetlenie schodowe

107 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~moskit~

~moskit~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 12:57:56

Przedmówco - pokażesz jakieś oryginalne foto takich schodów, pochodzące faktycznie z domu? Proszę o konkrety - bardzo mi się podobają takie projekty, ale chcę zobaczyć realny efekt.

#22 Paulinaa

Paulinaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 24 lipiec 2015 - 11:07:12

Oczywiście, że oświetlenie LED. Daje dużo możliwości, a efekty mogą być zaskakujące.

#23 ~ozyrys~

~ozyrys~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 10:05:36

ja mam nad schodami lampy scienne bardziej mi się podoba takie rozwiązanie… ogolnie jeśli chodzi o oświetlenie to zwykle się zaopatruje w Lange lukaszuk – kupilem tydzień temu lampe sufitowa z czujnikiem ruchu, maja dobry sprzet i wytrzymaly

#24 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 11:36:37

Jeżeli chodzi o oświetlenie schodów to ja ostatnio zamówiłem oprawy schodowe z Emka-Led. Świecą bardzo dobrze i dają niezły efekt :)

#25 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 08:58:04

moi rodzice jak budowali sobie nie dawno dom. na schody wybrali oświetlenie z kup-oswietlenie.pl

maja duzy wybór. i są bardzo zadowoleni z zakupu. nie mogę zaprzerzyć nikomu nie przeszkadza a wszystko oświetlone. to był dobry wybór.

#26 ~gosteks~

~gosteks~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2015 - 09:30:10

Schody Prudlik - oczywiście drewniane, raczej w ciemniejszych kolorach, wtedy to będzie wyglądało najbardziej efektownie, ale też zakładając, że całość będzie pasowała do aranżacji.

#27 ~s67~

~s67~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 22:13:33

no ja tez bralem od Lange lukaszuk narzędzia i teraz dopiero widze, ze maja calkiem spory wybor różnorodnego oświetlenia

#28 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 00:19:53

Schody Prudlik - oczywiście drewniane, raczej w ciemniejszych kolorach, wtedy to będzie wyglądało najbardziej efektownie, ale też zakładając, że całość będzie pasowała do aranżacji.

Synek - jeden lubi żonę, drugi teściową, a trzeci jedną i drugą - to, co ty lubisz - nikogo to nie obchodzi.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 16:08:40

Stop kretynom na forum. :rolleyes:

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 16:15:23

Najlepsze w tym przypadku byłoby oświetlenie - łuczywem - mały problem - gdzie go dostać ???

Pytaj Jozina, on jest w temacie, do tej pory tak oswietla swoja lepianke.

#31 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 13:36:16

Chcielibyśmy zamonotwać osietlenie ledowe do schodów. Mamy dylemat jakie wybrać lampy do tego celu?

Zastanawiam się też jakie światło będzie lepsze: ciepłe czy zimne?

#32 michał

michał

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 12:01:11

Chcielibyśmy zamonotwać osietlenie ledowe do schodów. Mamy dylemat jakie wybrać lampy do tego celu?

Zastanawiam się też jakie światło będzie lepsze: ciepłe czy zimne?

Co do koloru to zależnie od koloru schodów

tu jest galeria  https://www.facebook...f=page_internal

#33 ~karton33~

~karton33~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 12:26:54

To czy lepsze jest światło zimne czy ciepłe zalęzy od charakteru danego wnętrza.Niektóre są w ciepłej tonacji a niektóe w zimnej.Musisz sam zdecydowac. Świetnie prezentuje się oświetlenie schodów za pomocą taśm ledowych. Jest bardzo nowoczesne oraz łątwo jest zamontować. Sam nie jestem jakimś budowlańcem ale poradziłem sobie z tym bez problemu.

Taśmy led zamawiasz w sieci. Nie są drogie. Jak do tej pory to najtaniej widziałem w tym sklepie:

perfektmarket.pl/tasmy-led-cat-68.html

#34 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 21:36:48

Polecam bardzo listwy ledowe oraz taśmy ledowe. Są subtelne, nie zawadzają, wyglądają świetnie i doskonale oświetlają schody. Sama mam takie w domu i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam je jakiś czas temu już na specled.pl i okazało się, że ledy są lepsze od klasycznego oświetlenia. Światło jest jasne, ale nie rażące i ledowe żarówki świecą się o wiele dłużej. Ja na pewno będę korzystała jeszcze z usług Specled, ponieważ znają się na dobrym oświetleniu.

#35 Aniabal

Aniabal

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 09 październik 2015 - 12:52:34

Są gusta i guściki jak to mówią ;) Te taśmy led mnie się bardzo podobają ale już widziałam je montowane na kilka sposobów, np. pod schodami albo obok. Z kolei u kumpeli ostatnio widziałam jeszcze inne takie pojedyncze lampki - też ledowe i też mi wpadły w oko ;) Nie wiem no każdy musi po swojemu zrobić http://www.emi-led.p...technologia-led

tutaj jest całkiem spory pogląd na to co jest na rynku od różnych producentów, także można na spokojnie przemyśleć :)

#36 Mormelio

Mormelio

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 27 październik 2015 - 14:58:42

Ostatnio udało mi się odkryć te lampy http://milemaison.pl/Oswietlenie Są naprawdę bardzo ładne, tzn. mi się bardzo podobają, wiadomo, to rzecz indywidualna. Jednak rozmawiałem o nich z kilkoma znajomymi i wszystkim bardzo się podobały.

#37 Lunaoptica

Lunaoptica

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 13:14:54

Można jeszcze zastosować odpowiednio zmontowane oczka sufitowe, aby umieścić światło wyżej na ścianie. Widziałem również rozwiązanie gdzie ktoś umieścił lampy dziecięce sklep internetowy na krawędziach ścian i przyznam się, że to wyglądało ciekawie i maluchom również się podobało.

Użytkownik Lunaoptica edytował ten post 09 listopad 2015 - 09:45:03

#38 refleqtoremwmrok

refleqtoremwmrok

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 11:45:36

Tutaj masz bardzo dobry artykuł o oświetleniu schodów, w tym również awaryjnym http://www.luxmarket...e-ewakuacyjne/.

#39 phowit

phowit

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 19:30:37

Zajrzyj do sklepu http://www.e-kontaktsimon.pl/. Mają tam duży wybór, jeśli chodzi o osprzęt elektryczny. 

#40 ~kamik~

~kamik~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 17:34:29

Rok temu zainstalowaliśmy w domu schody z Prudlik. Schody drewniane- nad nimi zamontowaliśmy ledy. Schody wyglądają naprawdę ciekawie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych