Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~handlowiec~

~handlowiec~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 14:44:44

Ustanowienie 12 listopada 2018 roku dniem wolnym od pracy rodzi konsekwencje dla pracodawców i pracowników. Jakie? - dlahandlu.pl - poznajcie najważniejsze.

#2 ~Bobi~

~Bobi~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 17:32:26

Czemu tylko jeden dzień. Przecież to stulecie. Wplne i różne imprezy powinny trwać przynajmniej tydzień. Obecna władza miała przecież aż trzy lata na przygotowania
.

#3 ~yoozwa~

~yoozwa~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:21:59

może miesiąc , przecież tak dobrze stoimy , jest kasa na wszystko

#4 ~http://www.gida.pl~

~http://www.gida.pl~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 04:42:54

do tej pory wydawało mi się, że żeby ustawa była ważna musi być: sejm, senat, prezio, a potem:

publikacja w Dzienniku Ustaw (lub Monitorze Polskim) i z \e 2 tygodnie na "uprawomocnienie" się takiej ustawy... ale widzę, że Pisiorów to też nie obowiązuje... jak dla mnie ta ustawa nie ma mocy prawnej, i 12 listopada powinien być zwykłym dniem pracy... no ale co ja się znam, ja tylko truskawki z cukrem...

#5 ~Punisher~

~Punisher~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 09:27:11

Widzę że tu sami prywaciarze piszą komentarze którzy ruch....ją pracownika w du...pe !!! I bardzo dobrze że jest wolne skoro święto wypada w niedzielę należy się dzień wolny

#6 ~henio~

~henio~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 09:38:32

Czemu tylko jeden dzień. Przecież to stulecie. Wplne i różne imprezy powinny trwać przynajmniej tydzień. Obecna władza miała przecież aż trzy lata na przygotowania
.

stulecie,powinno zatem by przynajmniej 100dni.

#7 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 09:40:55

Widzę że tu sami prywaciarze piszą komentarze którzy ruch....ją pracownika w du...pe !!! I bardzo dobrze że jest wolne skoro święto wypada w niedzielę należy się dzień wolny

Glupoty gadasz skoro nd jest wolna to i kazdy pn powinien byc wolny za kazda nd.

Kto jest za?

#8 m0drzew

m0drzew

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 09:41:26

ja proponuję od razu cały rok wolnego !!!!!!!!!

#9 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 14:04:36

Proponuje na 100 lecie Nipodległości 100 dni wolnego ! :)  :)  :)  :)

#10 ~aba~

~aba~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 14:14:27

U mnie przychodnia zamknięta. W Słupsku opieka nocna i świąteczna pracuje jak w zwykły dzień tzn od 18. WTF?!!!

#11 ~Marian O.~

~Marian O.~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 14:44:33

U mnie przychodnia zamknięta. W Słupsku opieka nocna i świąteczna pracuje jak w zwykły dzień tzn od 18. WTF?!!!

Eee, to u mnie lepiej w przychodni bo jest ciec z Jantara.

#12 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 21:48:12

stulecie,powinno zatem by przynajmniej 100dni.

Proponuje na 100 lecie Nipodległości 100 dni wolnego ! :)  :)  :)  

Tumany i czcze umysly, ktorym sloma z butow wystaje :rolleyes:
...te u gory to tylko pierwsze lepsze przykladowe 3 posty takowych tumanow, ktorzy patriotami to na pewno nie sa...a moze po prostu nie sa Polakami....jest jeszcze jeden cymbal na tym forum ktorego postu tutaj nie przytaczalem, a doczepil sie PiSu w swoim poscie, ten to juz kopletny pustak...wszak nie tylko PiS byl za tym jednym dniem ekstra wolnym od pracy...
...jedynie Punisher cos normalnie napisal, chociaz tych tumanow nazwal prywaciarzami, a od kiedy to bezrobotny to prywaciarz...no chociaz w sumie jakby tak spojrzec na to pod innym katem...  :D 
....
Tak czy inaczej to ciekawe co taki jeden tuman z drugim by powiedzieli...gdyby np. w Polsce zarzadzono jeden dzien ekstra wolny od pracy...ale nie ze wzgledow odzyskania niepodleglosci...tylko ze wzgledow religijnych ? ...uuuuoooo to dopiero by sie zaczal rwetest itd...
To podam teraz taki przyklad:
...u sasiadow zza Odry w tamtym roku obchodzono wlasnie taki jeden ekstra dzien wolny od pracy...w calych Niemczech...takie rozporzadzenie wydal Bundestag...i nikt z tego powodu tam nie protestowal.
W kilku landach ten dzien jest wolny od pracy co roku, ale w wiekszosci landow niemieckich jest to zwyczajny dzien pracy. Chodzi o uczczenie 500-nej rocznicy Reformacji Lutra.
Dla ewangelikow tradycji luteranskiej jest to wazne swieto, ale takze dla wszystkich chrzescijan dla ktorych dziedzictwo reformacji jest nieodlacznym elementem duchowej tozsamosci... :) 
Juz widze te jeki wsrod tumanow w Polsce, gdyby cos takiego bylo w naszej ojczyznie...
...a tutaj chodzi wszak o okragla rocznice odzyskania przez Polske niepodleglosci...100 lat ! 
...i szczekaja kundle z powodu jednego dnia wolnego z tej okazji...w powodu jednego dnia EKSTRA ! 
Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze te pustaki piszace w tym tonie na tym forum, to na 100 % bezrobotne darmozjady (a nie prywaciarze :D Punisher)...ktore to pustaki wolnego czasu maja od ciula...a na forum zajzdrajszczajom Polakom, ze maja jeden dzien ekstra wolny...jeden dzien na 100 lat...z tak waznego zacnego przeciez powodu...
Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli !  :) Ku chwale Ojczyzny !  ^_^ 
:D

#13 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4921 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 22:32:33

Pantero:rolleyes: 

napisałeś piękny patriotyczny post, doskonale wszystko ująłeś,

ale miej świadomość, że

rzucasz perły przed wieprze...

Ponadto,

nie dziw się, że oni zioną zazdrością, wszak to nie ich święto,

a Nasze - Polskie,

im to mocno nie w smak - i dobrze. :)  

#14 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4921 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 22:40:49

Proponuje na 100 lecie Nipodległości 100 dni wolnego ! :)  :)  :)  :)

Świetne postulaty panowie, :)

i ja nie mogę się doczekać, aż nastaną takie dni, że Polska - od morza do morza, a może nawet z granicą z Chinami, będzie świętowała i 365 dni! :) :) :)

#15 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 22:57:46

Świetne postulaty panowie, :)

i ja nie mogę się doczekać, aż nastaną takie dni, że Polska - od morza do morza, a może nawet z granicą z Chinami, będzie świętowała i 365 dni! :) :) :)

Amen !  :D

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 23:07:57

Pantero:rolleyes: 

napisałeś piękny patriotyczny post, doskonale wszystko ująłeś,

ale miej świadomość, że

rzucasz perły przed wieprze...

Ponadto,

nie dziw się, że oni zioną zazdrością, wszak to nie ich święto,

a Nasze - Polskie,

im to mocno nie w smak - i dobrze. :)  

:) ...dziekuje za uznanie  -_-  i pozdrawiam Cie Niu.  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych