Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakie herbaty pijecie?

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 MariiK

MariiK

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 14:05:25

Ja pijam tylko herbaty naturalne. Najbardziej lubię borówkę amerykańską. Często stosuję mieszankę na odtruwanie lub regulującą trawienie przy problemach żołądkowo-jelitowych. Często też pijam hibiskus :)

#42 wroonn7

wroonn7

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 15:28:47

Ja od 5 lat regularnie pije zielona herbate. i czuje sie bardzo dobrze po niej, ogloszenia (...) na na portalu ogłoszeniowym też możecie takie znaleźć !

Użytkownik smakosz edytował ten post 19 kwiecień 2017 - 21:53:22
spam

#43 ~Angiela~

~Angiela~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 16:52:33

Ja po świętach postanowiłam zrobić coś w końcu ze sobą, bo przecież do lata coraz bliżej, więc nie ma czasu na zwlekanie ;) Kilka kilogramów warto by było zrzucić. Kupiłam sobie wspomagająco herbatę funkcjonalną z Big-Active 4xSuper Slim, piłam ją już w zeszłym roku i fajnie się sprawdzała. Do tego zapisałam się też do klubu fitness i na basen :) 

#44 ~Tacco~

~Tacco~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:05:57

4xSuper Slim popijam już od jakiegoś czasu, bodaj jakieś dwa tygodnie, może wiecej. W kazdym razie efekty widać więc jestem mega zadowolony ; )
Oczywiście nie zapominam o ruchu, staram się jak najwięcej chodzić pieszo niż jeździć samochodem - samo się nic nie zrobi. Niemniej jednak taka herbata to bardzo fajna pomoc.

#45 ~malina~

~malina~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 22:36:25

Hej, jaki smak ma ta herbata?

Ja po świętach postanowiłam zrobić coś w końcu ze sobą, bo przecież do lata coraz bliżej, więc nie ma czasu na zwlekanie ;) Kilka kilogramów warto by było zrzucić. Kupiłam sobie wspomagająco herbatę funkcjonalną z Big-Active 4xSuper Slim, piłam ją już w zeszłym roku i fajnie się sprawdzała. Do tego zapisałam się też do klubu fitness i na basen :)

#46 ~alca52~

~alca52~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 19:50:03

obecnie popijam herbatkę Active  Burn spalanie bardzo mi pomaga zmniejszyć apetyt i gubić zbędne kilogramy po zimie.

#47 ~cccp~

~cccp~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 09:56:36

A gdzie można nabyć takie herbaty jak ta Active Burn? Na jakiej mniej więcej one zasadzie działają?

#48 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 17:21:50

cccp,
herbaty funkcjonalne Big-Active zakupisz w sklepach spożywczych, zielarskich oraz aptekach. Jeżeli interesuje Cię zakup online, zapraszam do skorzystania z możliwości zakupu w Sklepie online na naszej stronie internetowej.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#49 ~cccp~

~cccp~
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 18:29:29

Tak w ogóle to po raz pierwszy będę je pić, w takim przypadku, to która z tych herbat byłaby dla mnie najlepsza?

#50 ~Arka~

~Arka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 15:08:20

Lubie pic herbaty funkcjonalne. Świetnie smakują jak również pozytywnie wpływają na mój organizm. Np. 4xsuper slim pomaga spalić tkankę tłuszczową, wspomaga przemianę materii. Latem z odrobina lodu idealnie pragnienie gasi. 

#51 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 20:18:19

Tak w ogóle to po raz pierwszy będę je pić, w takim przypadku, to która z tych herbat byłaby dla mnie najlepsza?

cccp, na początek polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active.

Pozdrawiam,

#52 ~suwanira~

~suwanira~
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 18:08:57

Ile razy dziennie można pić te Big-Active?

#53 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 22:13:27

suwanira,
najlepsze efekty uzyskasz pijąc zalecane 3 filiżanki dziennie. 
Zachęcam do kontaktu w przypadku dalszych wątpliwości.
Pozdrawiam,

#54 ~catering public~

~catering public~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 18:49:55

Ja piję dużo zielonej herbaty właśnie z Big-Active, moja ulubiona to opuncja figowa. Tych ziołowo-owocowych jeszcze nie próbowałam. Muszę to nadrobić! :D

#55 ~majorno~

~majorno~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 18:01:17

Słyszałem dużo dobrego o herbatach Big-Active, ale od której najlepiej byłoby zacząć w przypadku takiej osoby jak ja, która nie miała z nimi styczności?

#56 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 22:35:46

Na początku warto ograniczyć apetyt i podjadanie. W tym przypadku pomocna będzie Big-Active Slim Plus, o której pisaliśmy wcześniej. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Pozdrawiam,

#57 ~Ozon~

~Ozon~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 08:29:13

A czy któraś z nich podziała na nadmiar wody? Ciągle mi się zatrzymuje co bym nie robił.

#58 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 09:18:33

Ozon,  jeżeli zależy Ci na detoksykacji i pozbyciu nadmiaru wody, polecam herbatę funkcjonalną Big-Active 4xSuperSlim, która skutecznie wspiera procesy oczyszczania i trawienia. Zachęcam do jej wypróbowania.

Pozdrawiam,

#59 ~Unikalna~

~Unikalna~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 22:18:29

Właśnie nabyłam Big-Active Slim Plus i po spróbowaniu już z nią zostanę... bardzo pasuje mi smak...morwa biała...a kolor to pewnie hibiskus

#60 ~iwa~

~iwa~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 07:51:53

Ja piję bardzo dużo zielonych herbat i tylko liściastych. Moją ulubienicą jest zielona z maliną od big-active.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych