Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakie drzwi do mieszkania kupić ?

drzwi do mieszkania drzwi do domu drzwi wejściowe porównywarki firm porównaj najlepsze drzwi

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 telopw

telopw

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 luty 2018 - 15:36:20

Jakie drzwi byście polecili do kupna, jaka firma w tym zakresie najlepsza ?

#2 markk332

markk332

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 07 luty 2018 - 15:38:20

Jeśli szukasz czegoś do swojego domu czy mieszkania to polecam zajrzeć na fajną ofertę firmy drzwi koszalin właśnie ostatnimi czasy zamówiłem u nich, niesamowita jakość, pewne bezpieczeństwo i gwarancja na wiele lat ! Najlepsze jest to że możesz porównać oferty wielu firm, ciekawa opcja która da Ci rozeznanie i pozwoli wybrać najlepszą ofertę drzwi ! :)

#3 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 17:04:14

A ja nie polecam. Drzwi z tektury na jednego kopa, a drogie jak cholera.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 17:07:46

Również nie polecam tego co podał markk332

#5 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 14:24:41

Jeśli szukasz solidnych drzwi to polecam firmę Vidok

#6 mckey

mckey

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 28 luty 2018 - 02:47:23

Ze swojej strony mogę Ci polecić salony (znajdują się w wielu miastach Polski). Zajmują się sprzedażą nie tylko drzwi, ale również okien... Z jego pełną ofertą można zapoznać się na jego stronie internetowej.

#7 ~cca~

~cca~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 09:43:01

Chodzą mi po głowie szklane drzwi ze strony drzwihotelowe.pl. Rozmawiałem już z przedstawicielem i naprawdę kontakt bardzo fajny, szybki, konkretny bez ściemniania i dopraszania się jakiś bardziej szczegółowych informacji co do jakości szkła kształtu, sposobu osadzania i całej reszty.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 17:30:40

Nie kupuj tych drzwi, sa delikatne i raz dwa sie potluka w drobny mak.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 20:47:18

moim zdaniem tylko i wyłącznie drzwi gerda, osobiście mogę polecić firmę gerde.pl z Wrocławia

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 21:12:10

moim zdaniem tylko i wyłącznie drzwi gerda, osobiście mogę polecić firmę gerde.pl z Wrocławia

a ja nie polecam, szajs

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 23:05:24

To zależy czy chcesz dobre czy tanie. Wszystkie oferty są na rynku i na pewno znajdziesz coś dla siebie.

#12 ~pomorskie drzwiczki~

~pomorskie drzwiczki~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 10:53:54

Dobre drzwi to ponad tysiak, do tego montaż. nie kupuj żadnego szajsu z Castoramy czy obi za 5 stów, bo za tyle to możesz psu budę kupić a nie porządne drzwi.

Drzwi wstawia się na lata, także zainwestuj. Jest wiele firm, które zrobią to porządnie. Pochodź, popytaj. Osobiście wybrałem doorplast z Kobylnicy, za same drzwi zapłaciłem 1500 i jakoś 4 stówki montaż (panom zeszło ponad 5 godzin - wyrwanie starych i montaż nowych, wiec cena  jako taka). Co do drzwi, chcesz dobre  -  zapłacisz, jak chcesz syf, to bierz coś poniżej tysiaka.

(jakby ktoś zadał dziwne pytanie: stare drzwi były duże, poniemieckie, stad taki czas łącznego wstawiania).

#13 ~Uber alles~

~Uber alles~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 11:00:27

Mogles sobie zostawic te stare pancerne poniemieckie drzwi, a nie montowac chinszczyzne. Twoj blad.

#14 ~pomorskie drzwiczki~

~pomorskie drzwiczki~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:08:15

nie moglem, kiedyś w tej chałupie był pożar i strażacy weszli wraz z tymi drzwiami, namęczyli się aby wejść; zbito je ponownie, ale w zimę uciekało ciepło. Drzwi mam Wikędu - tez chińskie? ;)

#15 ~sylwiaPe~

~sylwiaPe~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 16:14:05

Drzwi drewniane są dobrym rozwiązaniem, albo aluminiowe, chociaż te drugie mają słabe parametry akustyczne, to trzeba mieć na uwadze. Ja mam drzwi softline68 z drutexu, eleganckie, wytrzymałe, zatrzymują w domu ciepło.

#16 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 14:39:12

Można znaleźć chyba każde możliwe drzwi typowo mieszkaniowe na safedoor.pl. Firma poza tym że sprzedaje internetowo to też działa w Kraku przy os Centrum. Ja zamówiłem tutaj drzwi zewnętrzne Martom z montażem (montują w Krk i okolicach). Sama instalacja bardzo dokładna, panowie się przyłożyli, drzwi chodzą na zawiasach lekko i bez tarcia.

#17 ~Ekspres~

~Ekspres~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 10:45:47

Przede wszystkich patrzcie na jakość, bo to bardzo ważne - żeby przede wszystkim zatrzymywały dzwięk ale też żeby na wiele wiele lat wystarczyły. Ja mam od firmy Montownia Drzwi z Warszawy - no i od razu z montażem

#18 ~Słavko~

~Słavko~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:26:04

jak drzwi to gerda jedynie nasuwa mi się na myśl. Mój szwagier jak kupił mieszkanie to po serii włamań u nich w bloku wymieniał drzwi na te z Gerdy i służą mu do dziś, a minęło trochę czasu. Ja jeszcze wynajmuje, więc nie opłaca mi się inwestować, ale jak bede na swoim to też sobie sprawie gerde. Jednak co jakość to jakość, a na bezpieczenstwie nie ma co oszczedzac. 

#19 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 14:21:33

Ale zewnętrzne? To tylko Gerda, albo coś tak porządnego. Powiem Ci ze ja mam ich drzwi już któryś rok i naprawdę widać że są solidnie wykonane. No a poza tym są antywłamaniowe a tak szczerze mówiąc to była dla mnie podstawa. 

#20 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:38:53

Bierz gerdę. Ja mam już 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Montowałam je w moim pierwszym mieszkaniu. Było troche stresu i dużo na głowie, ale wyszło pozytywnie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych