Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakie buty do biegania

90 odpowiedzi w tym temacie

#41 jurkop

jurkop

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2016 - 10:30:03

Tanie jest drogie, niektóre buty wytrzymają tylko pół roku- góra! Ja bym raczej dołożył parę złotych i kupił sobie takie http://www.dobiegani...000-c-271.html

Użytkownik jurkop edytował ten post 03 luty 2016 - 10:32:38

#42 sanavard

sanavard

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 luty 2016 - 10:26:17

Nie ma sensu kupować nie wiadomo czego zwłaszcza, że w temacie butów do biegania często droższe nie znaczy lepsze.

#43 Lewiksa

Lewiksa

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 11 luty 2016 - 08:19:43

Najlepsze buty do biegania, to takie które dobrze pasują do stopy. Ponadto jakiś materiał, który będzie amortyzował każdy krok - z kolanami nie ma żartów. Ja osobiście uwielbiam buty firmy Adidas, ale warto również sprawdzić inne.

#44 doniwera

doniwera

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 luty 2016 - 11:14:28

mi sie zawsze dobrze biegało w nike roshe run aczkolwiek one się stały juz bardziej butami do chodzenia ( i niekiedy lansu) niż biegania. Ostatnio przestawilam ie na buty adidasa i powiem Wam ze różnica w wygodzie i funkcjonalności jest ogromna!

#45 ~gortes~

~gortes~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 15:53:09

hehe... a ja biegałam w zwyczajnych trampkach Merg i jakoś nic złego się nie działo. Czy do amatorskiego treningu potrzebne jest bardzo drogie obuwie? Markowe? Moim zdaniem absolutnie nie ma takiej potrzeby. Tym bardziej, że tanie buty są w dalszym ciągu jakościowe.

#46 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 11:13:42

Ja odzież sportową i buty kupuję na http://www.e-horyzon...fa-goretex.html. Moja pasją jest nie tylko bieganie ale również wędrówki górskie.

#47 ~marerts~

~marerts~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 15:49:15

Podobnie - zwyczajne tenisówki Merg. Podziwiam ludzi, którzy do amatorskiego biegania kupują buty kosztujące kilkaset złotych, które w praktyce niczego wielkiego im nie dają. Śmieszne to trochę, ale cóż poradzić?

#48 ~tonny~

~tonny~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 21:51:59

od zwyczajnych tenisówek, które podobno są takie cudowne po jakimś czasie wszyscy mają skrzywienia, płaskostopie, bóle stawów i wytrzaskane kolana. Buty muszą zapewniać jakąś amortyzacje, dzisiaj mozliwości jest bardzo dużo i myślę, że najlepsze są pianki amortyzujące, mówiąc dokładniej Fresh Foam i RevLite stosowane w butach New Balance, chyba aktualnie najlepsze jakie firmy sportowe mogą zapewnić biegaczom.

#49 ~wolan~

~wolan~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 16:43:39

Bawi mnie jak ktoś pisze ze biega w tenisówkach, może nie dzieje sie wam nic złego albo wam się wydaje bo wasze stawy kolanowe płaczą :) pierw musisz określić jaką masz stopę pronator neutral czy supinator a potem dobrać obuwie, Ja czesto kupuje w sklepie Biker Shop bo mają duzy wybór dobrych jakościowo butów :)

#50 aleksm

aleksm

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 maj 2016 - 18:22:13

tutaj maja dosyc duzy wybor https://sarafis.club...obuwie/sportowe sama u nich nike kupowalam, wygodne i lekkie, ceny maja bardzo przystepne

#51 KrakowskieSzafiarki.pl

KrakowskieSzafiarki.pl

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2016 - 16:05:31

zobaczcie na portalach modowych na nowe trendy i nowoczesne buty !

#52 Madzialenka

Madzialenka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 21:59:42

Jak wiesz jaki rodzaj stopy masz to na http://www.bikershop.pl/ jest wiele dobrej jakości butów :) ja tak kupowałam moje i mi służą juz 2 rok, a w fajnej cenie je dorwałam. Bron boze tenisowki! 

#53 Rajiwa

Rajiwa

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 październik 2016 - 15:20:16

Jak wiesz jaki rodzaj stopy masz to na http://www.bikershop.pl/ jest wiele dobrej jakości butów  :) ja tak kupowałam moje i mi służą juz 2 rok, a w fajnej cenie je dorwałam. Bron boze tenisowki! 

no biker jest dobry też pare rzeczy zamawiałem u nich i nigdy nie bylo nic nie tak :)

Użytkownik Rajiwa edytował ten post 21 październik 2016 - 15:21:17

#54 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 14:39:39

Myślę, że są świetne - merg.pl/product-pol-56662-ADIDAS-LITE-RACER-W.html Kolorystyka to kwestia tego, co najbardziej lubicie, ale wydaje mi się, że ogólnie takie buciki robią dużą różnicę. Nie sądzicie, że one świetnie i estetycznie wyglądają? Moim zdaniem są całkiem fajne ;-) 1

#55 Zdrapaka

Zdrapaka

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 07:46:32

To zależy czy do biegania profesjonalnego, czy takiego dla zabawy... Bo jeśli chodzi o zwyczajną zabawę, to nawet takie trampeczki są w 100% wystarczające:

pol_il_KLASYCZNE-i-wiecznie-modne-TENISO

Typowe buty do biegania to już kilka stówek wydatku...

W tramposzkach to się dopiero biegało - dzięczne brzdękanie słychać z początku na końcu zamieszkałej ulicy. 

#56 ~hompla~

~hompla~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 14:41:26

Śliczne są, same zobaczcie - [***SPAM***] Moim zdaniem przede wszystkim sam kolorek robi bardzo dużą różnicę, wygląda estetycznie i jest ciekawy. A marka gwarantuje spokojne korzystanie. Oczywiście każdy nosi co uważa, ale moim zdaniem to świetny wybór. 

#57 ~biegacz~

~biegacz~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 01:18:31

Ważne, żeby szybkie były! ;)

#58 sienna_081

sienna_081

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 16:15:52

Najważniejsze żeby buty były wygodne i przewiewne. Do tego muszą mieć dobrą podeszwę i być stabilne. Również szukam nowych butów, bo w ostatnich było mi za gorąco. A w tym roku chcę zintensyfikować treningi w biegach, bo mam zamiar wziąć udział w Półmaratonie Gdynia organizowanym prze firmę ONICO. To dla mnie duża motywacja. Do tego firma bierze udział w akcjach charytatywnych, gdzie można swoim bieganiem wspomagać fundacje. 

#59 yevitz

yevitz

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 09:23:43

Halówki, albo te najzwyklejsze za 40zł albo jak Cie stać to sobie kup lepsze i droższe adidasa polecam :P

#60 ~bardos~

~bardos~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 14:48:35

Fajne, wygodne, w normalnej cenie - merg.pl/product-pol-58148-ADIDAS-CF-DAILY-QT-W.html Ale oczywiście każdy może nosić takie buty, jakie musi się podobają. Tutaj mamy sensowną markę za sensowne pieniądze. Nie zawsze opłaca się kupować te najbardziej znane firmy, ale jeśli cena jest racjonalna, to moim zdaniem ma to sens. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych