Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakie buty do biegania

76 odpowiedzi w tym temacie

#1 STRABAG

STRABAG

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 02:44:00

Witam, Chciałem się Was podpytać tych z Was, którzy uprawiają biegi już od jakiegoś czasu i znają się na rzeczy.. Chodzi o to, że sam od jakiegoś czasu zacząłem biegać i zastanawiam się teraz nad zakupem odpowiednich butów do biegania, konkretnie to chcę kupić ten model ...........................  tj. nike free run. Z tego co się zdążyłem dowiedzieć, to buty te są naprawdę dobre, no ale właśnie..ja jestem amatorem jeśli chodzi o bieganie i w zasadzie zaczynam, więc czy na tym etapie nie wystarczą jakieś zwykłe adidasy? Z drugiej strony jeżeli mam się narażać na kontuzję, to wolę wydać trochę więcej i kupić coś porządnego, ale nie wiem czy te buty to nie za wysoka półka dla takiego biegacza jak ja..zależy mi po prostu żeby znaleźć złoty środek

Użytkownik tytus edytował ten post 26 listopad 2013 - 09:44:13
W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24

#2 ~michal bajor~

~michal bajor~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 10:34:44

To zależy czy do biegania profesjonalnego, czy takiego dla zabawy... Bo jeśli chodzi o zwyczajną zabawę, to nawet takie trampeczki są w 100% wystarczające:

pol_il_KLASYCZNE-i-wiecznie-modne-TENISO

Typowe buty do biegania to już kilka stówek wydatku...

#3 Day77

Day77

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 11:00:27

W takich butach to spacerować można.

#4 ~michal bajor~

~michal bajor~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 09:42:08

Ty spacerujesz, a ja biegam... Generalnie wam się w głowach pokręciło, robicie się jak baby. Najlepiej kupić buty za 300 zeta i ze dwa razy w nich pobiegać. No i oczywiście najważniejsze - trzeba posiadać cały strój do biegania, obowiązkowo!

#5 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 26 listopad 2013 - 19:05:29

Najzdrowsze są five fingers, sprawdź sobie w wyszukiwarce, ale są dość drogie,

#6 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 20:29:36

Najzdrowsze są five fingers, sprawdź sobie w wyszukiwarce, ale są dość drogie,

Na butach też się znasz nocny ? :blink: :D
...a gdybyś tak nie miał internetu i wyszukiwarki....to na czym byś się wtedy znał ? ;) :D

#7 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 26 listopad 2013 - 20:32:40

te Czarny Kabel, to, ze ty się nie znasz nie znaczy,że inni nie mają o tym pojęcia...

#8 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 20:42:17

Nie odpowiadam na pisanie de.bila i mam spokój, a on niech się "spina".

Hi hi hi  :D
Tym razem pozwoliłem sobie zacytować wypowiedź Jożina z tematu >>pomysł na obiad<<.
Byłaby to wspaniała odpowiedź do pewnego tekstu, gdybym umiał tak pisać jak Jożin....niestety tak pisać nie potrafię, dlatego pozwoliłem sobie ją że tak się wyrażę "zapożyczyć", o ! :D

p.s.....szczególnie podoba mi się to słowo "spina". :lol:
Teraz taki mały quiz ! Do którego postu ( i fotki ;) ) pasuje tekst Jożina ? :lol:

#9 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 26 listopad 2013 - 20:47:48

Wow niesamowite, trzeba być wielkim znawcą i nieziemsko mądrym profesorem, żeby się znać na butach sportowych. Nie wyszukiwarka internetowa, tylko znajomy mi polecił takie buty. Drogie są, ale wygodnie się w nich biega, jest takie coś jak bieganie naturalne, warto o tym poczytać. Mniej się wtedy organizm męczy, przybiera dogodniejszą pozycję podczas biegu i mniej obciąża stawy i kości, a przez to można pokonać dłuższy dystans i unikać kontuzji. Five fingers zostały zaprojektowane do biegania naturalnego, na początek wystarczą zwykłe trampki z rynku, byleby nie buty sportowe na dużej podeszwie, jak najcieńsza podeszwa i jak najbardziej otulające stopę. Zwykłe trampki z rynku, albo buty z lidla za 30 złotych są dobre na początek, ważne żeby nie inwestować w ciężkie buty sportowe, zaprojektowane głównie do hali jakie noszą koszykarze, albo siatkarze, a najzdrowiej jest biegać boso, jeżeli tylko się da i warunki na to pozwalają. Ja panterko od 3 lat regularnie biegam, nawet zimą, trochę się na tej materii znam, a miałem o tyle dobrze, że mam znajomego zapalonego biegacza i on mi dużo rzeczy na początek podpowiedział.

Użytkownik Nocny Kowboj edytował ten post 26 listopad 2013 - 20:50:26

#10 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 21:16:55

...

Użytkownik tytus edytował ten post 26 listopad 2013 - 22:18:59
standardzik- prowokacja

#11 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 26 listopad 2013 - 21:39:14

...

Użytkownik tytus edytował ten post 26 listopad 2013 - 22:19:43
odpowiedź na prowokacje

#12 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 22:01:54

...

Użytkownik tytus edytował ten post 26 listopad 2013 - 22:19:26

#13 ~patii~

~patii~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 16:34:41

Wow niesamowite, trzeba być wielkim znawcą i nieziemsko mądrym profesorem, żeby się znać na butach sportowych. Nie wyszukiwarka internetowa, tylko znajomy mi polecił takie buty. Drogie są, ale wygodnie się w nich biega, jest takie coś jak bieganie naturalne, warto o tym poczytać. Mniej się wtedy organizm męczy, przybiera dogodniejszą pozycję podczas biegu i mniej obciąża stawy i kości, a przez to można pokonać dłuższy dystans i unikać kontuzji. Five fingers zostały zaprojektowane do biegania naturalnego, na początek wystarczą zwykłe trampki z rynku, byleby nie buty sportowe na dużej podeszwie, jak najcieńsza podeszwa i jak najbardziej otulające stopę. Zwykłe trampki z rynku, albo buty z lidla za 30 złotych są dobre na początek, ważne żeby nie inwestować w ciężkie buty sportowe, zaprojektowane głównie do hali jakie noszą koszykarze, albo siatkarze, a najzdrowiej jest biegać boso, jeżeli tylko się da i warunki na to pozwalają. Ja panterko od 3 lat regularnie biegam, nawet zimą, trochę się na tej materii znam, a miałem o tyle dobrze, że mam znajomego zapalonego biegacza i on mi dużo rzeczy na początek podpowiedział.

Twoje forumowe mądrości są tyle warte co klapki "Kubota"!

#14 ~michal bajor~

~michal bajor~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 09:29:51

Jak to na forach regionalnych - powyzywać, tak jest najlepiej :D A noście sobie co chcecie - forum jest od dyskusji, nie od obrzucania się błotem, ale mam wrażenie, że na regionalkach to nie jest zrozumiałe.

#15 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 20:59:55

...

Użytkownik tytus edytował ten post 29 listopad 2013 - 01:31:10
obrażanie moderatora

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 21:02:17

te Czarny Kabel, to, ze ty się nie znasz nie znaczy,że inni nie mają o tym pojęcia...

Witam cię dobry człowieku. :D
Cieszę się, że mogę czytać twoje mądre, merytoryczne i nieprowokacyjne posty w temacie. :lol:

#17 ~kacper macioszek~

~kacper macioszek~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 09:31:39

To zależy czy do biegania profesjonalnego, czy takiego dla zabawy... Bo jeśli chodzi o zwyczajną zabawę, to nawet takie trampeczki są w 100% wystarczające:

pol_il_KLASYCZNE-i-wiecznie-modne-TENISO

Typowe buty do biegania to już kilka stówek wydatku...

Takie buty są na Mergu za kilka dyszek. Na pewno nie jest to dobry pomysł pod profesjonalne bieganie, ale pod amatorkę w 100% się sprawdzi. Zakładając bieganie po kilkadziesiąt minut max.

#18 ~bartolo~

~bartolo~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 13:27:19

No nie wiem, nawet na amatorskie bieganie wolałem kupić porządniejsze buty z New Balance niż jakieś gorsze za 30zł, rozlecą Ci się po miesiącu i dodatkowo nabawisz się bólu stóp. Kup sobie z New Balance model 870, buty z dobrą stabilizacją to podstawa.

#19 Gregrown

Gregrown

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 12 wrzesień 2014 - 08:58:02

ja słyszałem, że asixy najlepsze?

#20 ~ortak~

~ortak~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 07:48:44