Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie auto kupić: używane, czy nowe :: zobacz komentowany artykuł

154 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~wonek~

~wonek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 09:26:26

według mnie jednak bardziej sie opłaca uzywany model, a to dlatego że po zakupie nowego jego wartość drastycznie spada... A można kupić używany samochód w salonie Carolina Toyota Włochy za niezłe pieniądze, a stan będzie jak nówka sztuka :)

#142 ~grezesiek45~

~grezesiek45~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 15:45:25

Ja od długiego czasu chciałem kupić sobie  auto marki BMW i dopiero niedawno mi się udało, w Bawarii Motors w Katowicach mieli fajną wyprzedaż rocznika i kupiłem, Jeździ się jak marzenie, dobrze trzyma się drogi, jest naprawdę piękny. Jak ktoś się zastanawia to polecam markę!

#143 walczak91

walczak91

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2019 - 12:03:28

Ja też myślęże nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora i oceniać, że wszyscy chcą nas nabić w balona sprzedjąc jaką chałę. Wystarczy zaopatrzyć się w dobry miernik lakieru i sprawdzić podłoge przed zakupem i zrobić porządny wywiad. Jęzeli chodzi o mierniki to ja kupowałem z tego sklepu  ***SPAM***

#144 ~krymek~

~krymek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 22:10:35

według mnie jednak bardziej sie opłaca uzywany model, a to dlatego że po zakupie nowego jego wartość drastycznie spada... A można kupić używany samochód w salonie Carolina Toyota Włochy za niezłe pieniądze, a stan będzie jak nówka sztuka :)

zgadzam się z wonkiem. W tym salonie Carolina Toyota Włochy znajdziesz dobre używane modele. Mam od nich toyote avensis z 2016 roku - jeździ jak nowy

#145 Matheosh

Matheosh

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 11:03:18

Jeśli chodzi o mnie, to lepiej kupić używany samochód w dobrym stanie, wystarczy wybrać dobry, jest to o wiele bardziej skomplikowane, ale lepsze to niż przepłacanie podwójnej ceny za usługi dealerskie, zobacz, jak euro spadło https://kursy-euro.pl/ для него и цены упадут, и теперь, когда Великобритания выйдет из Евросоюза, это будет еще выгоднее. Лучше потратить время, но сэкономить гораздо больше денег.

#146 Agent Cukier

Agent Cukier

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 10:07:39

Używane

#147 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 20:16:40

Co lepiej kupić, pytacie. Lepszy nowy wóz, czy stary, ale jary, pytanie. A ja odpowiem, że zawsze lepszy będzie ten z salonu :D Fakt, faktem tańszy będzie ten używany, no, ale kupując używany samochód nie zawsze ma się do końca pewność, czy dany pojazd nie jest trefny i nie skrywa jakiejś mrocznej historii. Z nowym wozem można mieć pewność, że to świeży temat ;) No, ale w każdym Peugocie, czy też Citroenie może strzelić tylna belka i będzie ją trzeba wymienić - więcej informacji na ten temat. Więc w sumie zasada jest prosta. Masz hajs - kupuj świeże auto. Masz ograniczone środki - kupisz używane auto.

#148 ~bartolomeo~

~bartolomeo~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 19:30:42

Wole kupić za 60 patyków nowe xlv niż używanego suva premium niby z gornej półki. Nowe to nowe, jeszcze na gwarancji, wiadomo że nikt nie miał stłuczki ani nie kręcił przy liczniku km

#149 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:12:44

Pewnie, że warto kupic używkę, ale trzeba miec mega sprawdzone miejsce. Ja jeżdże do Dziemonnej do M-Cars. Juz trzy auta tam kupiłem i wszystko działa zgodnie z dokumentacją. Z resztą Pan Myszka to równy człowiek, zawsze wszystko dokładnie opisuje, a auta to klasa sama w sobie. 

#150 ~Kamkoo~

~Kamkoo~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 14:14:21

Można kupić w Carolina Toyota Włochy. Oferta OK, w sam raz dla firm. Auta w dobrej klasie, ze spoko wyposażeniem i prawidzym przebiegiem, więc nie kupujemy kota w worku

#151 ~ITTEM~

~ITTEM~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 19:03:04

Zależy co kto chce i na co stać, choć ja osobiście wolałem kupić kilkulatka z salonu , w dobrym stanie, z małym przebiegiem a cena ok. Zaoszczędziłem sporo hajsu. Zobacz sobie w MM Cars w Warszawie, u nich Opla kupiliśmy Insignię

#152 ~Maracin~

~Maracin~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 17:35:29

Jako użytkownik używanego auta kupionego w Auto-loco, stanę po stronie używanych. Jeśli trafi się na dobrego sprzedawcę, który oferuje fury gruntownie sprawdzone, poddane ocenie rzeczoznawcy, z kompletem dokumentów i niewielką liczbą wcześniejszych właścicieli - najlepiej jednym - to można za niewielką kasę wozić się furą, która niewiele ustępuje nówkom. 

#153 Aligru

Aligru

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 11:44:54

Ile osób tyle różnych zdań na ten temat. Ja uważam, że lepiej kupić nowe auto prosto z salonu, pojeździć nim rok i sprzedać i tak dalej i tak dalej. Często korzystam z porad redakcji https://mojeauto.pl/ - testują nowe auta i opisują je dość szczegółowo. Nie warto kupować używanych samochodów poniżej 10 tys – taka mam zasadadę, po prostu z doświadczenia wiem że na pewno się rozleci prędzej czy później taki samochód.

#154 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:00:36

Takie, żeby Niemiec płakał jak sprzedaje ! :P :P :P

#155 zzsot2zz

zzsot2zz

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:40:48

Gdybym miała środki na zakup nowego auta, to nawet przez chwilę bym się nie zastanawiała... :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych