Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie auto kupić: używane, czy nowe :: zobacz komentowany artykuł

166 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~wonek~

~wonek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 09:26:26

według mnie jednak bardziej sie opłaca uzywany model, a to dlatego że po zakupie nowego jego wartość drastycznie spada... A można kupić używany samochód w salonie Carolina Toyota Włochy za niezłe pieniądze, a stan będzie jak nówka sztuka :)

#142 ~grezesiek45~

~grezesiek45~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 15:45:25

Ja od długiego czasu chciałem kupić sobie  auto marki BMW i dopiero niedawno mi się udało, w Bawarii Motors w Katowicach mieli fajną wyprzedaż rocznika i kupiłem, Jeździ się jak marzenie, dobrze trzyma się drogi, jest naprawdę piękny. Jak ktoś się zastanawia to polecam markę!

#143 walczak91

walczak91

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2019 - 12:03:28

Ja też myślęże nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora i oceniać, że wszyscy chcą nas nabić w balona sprzedjąc jaką chałę. Wystarczy zaopatrzyć się w dobry miernik lakieru i sprawdzić podłoge przed zakupem i zrobić porządny wywiad. Jęzeli chodzi o mierniki to ja kupowałem z tego sklepu  ***SPAM***

#144 ~krymek~

~krymek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 22:10:35

według mnie jednak bardziej sie opłaca uzywany model, a to dlatego że po zakupie nowego jego wartość drastycznie spada... A można kupić używany samochód w salonie Carolina Toyota Włochy za niezłe pieniądze, a stan będzie jak nówka sztuka :)

zgadzam się z wonkiem. W tym salonie Carolina Toyota Włochy znajdziesz dobre używane modele. Mam od nich toyote avensis z 2016 roku - jeździ jak nowy

#145 Matheosh

Matheosh

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 11:03:18

Jeśli chodzi o mnie, to lepiej kupić używany samochód w dobrym stanie, wystarczy wybrać dobry, jest to o wiele bardziej skomplikowane, ale lepsze to niż przepłacanie podwójnej ceny za usługi dealerskie, zobacz, jak euro spadło https://kursy-euro.pl/ для него и цены упадут, и теперь, когда Великобритания выйдет из Евросоюза, это будет еще выгоднее. Лучше потратить время, но сэкономить гораздо больше денег.

#146 Agent Cukier

Agent Cukier

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 10:07:39

Używane

#147 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 20:16:40

Co lepiej kupić, pytacie. Lepszy nowy wóz, czy stary, ale jary, pytanie. A ja odpowiem, że zawsze lepszy będzie ten z salonu :D Fakt, faktem tańszy będzie ten używany, no, ale kupując używany samochód nie zawsze ma się do końca pewność, czy dany pojazd nie jest trefny i nie skrywa jakiejś mrocznej historii. Z nowym wozem można mieć pewność, że to świeży temat ;) No, ale w każdym Peugocie, czy też Citroenie może strzelić tylna belka i będzie ją trzeba wymienić - więcej informacji na ten temat. Więc w sumie zasada jest prosta. Masz hajs - kupuj świeże auto. Masz ograniczone środki - kupisz używane auto.

#148 ~bartolomeo~

~bartolomeo~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 19:30:42

Wole kupić za 60 patyków nowe xlv niż używanego suva premium niby z gornej półki. Nowe to nowe, jeszcze na gwarancji, wiadomo że nikt nie miał stłuczki ani nie kręcił przy liczniku km

#149 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:12:44

Pewnie, że warto kupic używkę, ale trzeba miec mega sprawdzone miejsce. Ja jeżdże do Dziemonnej do M-Cars. Juz trzy auta tam kupiłem i wszystko działa zgodnie z dokumentacją. Z resztą Pan Myszka to równy człowiek, zawsze wszystko dokładnie opisuje, a auta to klasa sama w sobie. 

#150 ~Kamkoo~

~Kamkoo~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 14:14:21

Można kupić w Carolina Toyota Włochy. Oferta OK, w sam raz dla firm. Auta w dobrej klasie, ze spoko wyposażeniem i prawidzym przebiegiem, więc nie kupujemy kota w worku

#151 ~ITTEM~

~ITTEM~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 19:03:04

Zależy co kto chce i na co stać, choć ja osobiście wolałem kupić kilkulatka z salonu , w dobrym stanie, z małym przebiegiem a cena ok. Zaoszczędziłem sporo hajsu. Zobacz sobie w MM Cars w Warszawie, u nich Opla kupiliśmy Insignię

#152 ~Maracin~

~Maracin~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 17:35:29

Jako użytkownik używanego auta kupionego w Auto-loco, stanę po stronie używanych. Jeśli trafi się na dobrego sprzedawcę, który oferuje fury gruntownie sprawdzone, poddane ocenie rzeczoznawcy, z kompletem dokumentów i niewielką liczbą wcześniejszych właścicieli - najlepiej jednym - to można za niewielką kasę wozić się furą, która niewiele ustępuje nówkom. 

#153 zzsot2zz

zzsot2zz

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:40:48

Gdybym miała środki na zakup nowego auta, to nawet przez chwilę bym się nie zastanawiała... :)

#154 ~Danielx~

~Danielx~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:21:32

To zależy jakimi środkami dysponujesz, za używane auto zapłacisz mniej niż za nowe. Kup takie w którym dobrze się czujesz, dokładnie sprawdź czy jest sprawne i czy ma aktualne ubezpieczenie OC. Zawsze możesz poszukać ubezpieczenia w porównywarkach takich jak Cuk. 

#155 ~Rachei~

~Rachei~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 11:00:06

Nowe to nowe. I tyle. Teraz jest dużo sposobów finansowania, więc można bez problemu kupić, i nie ma kłopotów jakie się trafiają przy samochodach używanych. Warto się udać do salonu Carolina Toyota Wola. Dobre oferty, dobre ceny, miła obsługa

#156 ~dzambek~

~dzambek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 20:01:03

Moim zdaniem tylko nowe.

#157 ~YoSto~

~YoSto~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 09:45:27

Niekoniecznie nowe. Czasem właśnie w dobrym salonie można kupić w spoko wyposażeniu używane. W dobrym stanie, np. wycofajne z jakieś firmy. Generalnie trzeba poświęcić trochę czasu, ale moim zdaniem warto

#158 www.eu-transport.pl

www.eu-transport.pl

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 16 styczeń 2020 - 14:22:14

Moim zdaniem nie koniecznie nowe auta. Można znaleźć takie w dobrym stanie, używane. Auta dużo tracą od razu po wyjeździe z salonu.

#159 yanosik

yanosik

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 21:47:25

Wszystko zależy czy na firmę czy prywatnie. Jeżeli prywatnie to szkoda Nowego bo na dzień dobry -30% i tutaj lepiej kupić 1-2 letni samochód. Jeśli na firmę to jak dochody pozwalają to wtedy nowy bo sporo można sobie w koszty wrzucić.

#160 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 07:39:02

Tomasz Sekielski kontynuuje akcję "Wyłącz TVP, włącz myślenie". Dziennikarz na Facebooku poinformował o specjalnym konkursie. Jak komentował w zeszłym roku w swoim programie Sekielski, tylko bojkot TVP przez widzów może położyć kres temu, co "dzieje się w telewizji propagandowej".  

"Namawiam was do tego, abyście swoich znajomych, rodzinę, wszystkich przekonywali do tego, by wyłączyli TVP. Proponujcie osobom, które uważają, że TVP jest dobra, aby pożyli bez tej telewizji tydzień, może dwa. Na próbę, może im się uda..." - mówił w zeszłorocznym wydaniu programu "Sekielski Sunday Night Live" Tomasz Sekielski. 

“Nikt przyzwoity nie powinien przykładać rąk do tego, co wyprawia telewizja Jacka Kurskiego” - dodawał, zapowiadając akcję "Wyłącz TVP, włącz myślenie".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych