Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie auto kupić (marka, model) do 25 tys, na własny użytek.

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 15:53:53

Witam
Jak w temacie poszukuje auta do 25 tys zł na własny użytek, nie mam ściśle określonej marki ani modelu. Proszę was o radę i rozsądne oferty, zależy mi na tym aby silnik miał trochę mocy, był ekonomiczny i jak się da w miarę Nie awaryjny. Jeśli warto jestem w stanie zwiększyć budżet o 2-3 tys. Szczególną uwagę proszę zwrócić na rok produkcji, moc silnika i przebieg. Auto planuje kupić na dłuższy okres czasu, tzn na lata.

#2 kamil2o

kamil2o

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 20:04:25

Jeśli szukasz jakiegoś dobrego samochodu to mogę Ci polecić mój ostatni zakup, ford galaxy warszawa świetny samochód, rewelacyjny na polskie drogi, kupiłem go własnie w Autoplaza w niezłych cenie !

Użytkownik smakosz edytował ten post 05 kwiecień 2017 - 16:57:07

#3 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 23:47:55

Dzięki, sprawdzam wszystkie oferty. ^

#4 Mateo 77

Mateo 77

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 23:41:44

Przecież w takiej cenie kupisz dobre nowe auto. Nie ma sensu kupować używanych samochodów, bo nigdy nie wiadomo, co dostajesz w środku. Raczej powinieneś odwiedzić [***SPAM***]

lub pokrewne, ,bo właśnie tam możesz dostać to, czego potrzebujesz.

#5 alex.f

alex.f

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 15:00:16

Witam :)

Chciałabym kupić swoje pierwsze auto, ale nie bardzo wiem jakie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

#6 agzen

agzen

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 15:48:37

Mnie mąz zaraził marka BMW, jestem zakochana w tych samochodach. Sami kupiliśmy  w lutym BMW 520 Touring. Zobacz w Bawaria Motors BMW, my tam kupowaliśmy wymarzony model auta i to używane w dobrej cenie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 18:59:21

Mnie mąz zaraził marka BMW, jestem zakochana w tych samochodach. Sami kupiliśmy  w lutym BMW 520 Touring. Zobacz w Bawaria Motors BMW, my tam kupowaliśmy wymarzony model auta i to używane w dobrej cenie

Oni sprzedają i nowe i uzywane, co więcej - można u nich zamówić konkretny model uzywanego BMW i Ci załatwią

#8 RobertPolanski

RobertPolanski

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 04 październik 2016 - 11:49:43

Ja polecam Mercedesa W169 z 2009  roku. Za tę cenę dostaniesz z przebiegiem do 150000.

#9 ~wojakowy~

~wojakowy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 22:04:42

to BMW Touring robi wrażenie, patrzyłem jak napisaliscie na stronkę Bawaria Motors BMW, można bezpośrednio na stronie samochód używany wybrać. Dobra opcja, nawet nie wiedzialem. A auta mają z pewnej ręki, zdecydowanie

#10 damianol

damianol

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 27 październik 2016 - 07:50:54

ja jeżdżę golfem 4, 1.6 benzynka i moge polecić. Nic nie stuka, nic nie puka, części mega tanie i eksploatacja w gazie również.

#11 ~beata33~

~beata33~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 18:15:32

Tak naprawdę ciekawe oferty znajdziesz na motomi.pl . To nowy portal, który cec***e się niezwykłym profesjonalizmem. Tutaj z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie auto.

#12 Adam cwirko

Adam cwirko

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 22 luty 2017 - 14:19:16

potrzebna pozyczka na auto? odwiedzi szybka [***SPAM***]

#13 basiula

basiula

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 27 luty 2017 - 13:44:11

też jestem za autem serii BMW, w Bawaria Motors BMW dają dobre warunki leasingu czy kupna używanego samochodu

#14 Edker11

Edker11

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 12:54:03

Ja bym zastanowił się nad Hondą Civic bądź Jazz. Wiadomo, że japońskie auto to zupełnie inny poziom i niezawodny silnik. W moim przypadku wybrałem sprawdzone źródło czyli HondaPalza gdzie auta są sprawdzone pod względem prawnym, technicznym ( na stacji w 47 punktach) i też z gwarancją umowną na dodatkowe pół roku.  

#15 ~Supersayian~

~Supersayian~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 21:41:57

Większość wypowiedzi to same reklamy .. Żenada...

#16 ~wikko~

~wikko~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 10:23:57

Zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, maja także samochody używane. Ich serwis sobie chwalę więc masz auta z pierwszej ręki, zawsze to pewniej niż od przypadkowej osoby auto kupować 

#17 Pakula

Pakula

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 11:50:20

Jeśli ktoś nie wie nawet wstępnie jakiego auta szuka, to według mnie nie ma o czym rozmawiać. Określ się dokładniej to wtedy uzyskasz pomoc.

#18 tatinum

tatinum

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 25 maj 2017 - 16:01:37

Chciałabym kupić swoje pierwsze auto, ale nie bardzo wiem jakie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Na początek celowałbym raczej w nieduże, typowo miejskie auto. Zwróć uwagę na stan techniczny. W ogóle najlepiej kupuj u sprawdzonego źródła. Polecam np. komis samochodów poleasingowych autakrajowe.com.pl

Znajdziesz tam np. kilkuletniego Opla Corsę, albo Toyotę Yaris z niedużym przebiegiem, z pełną dokumentacją napraw i udokumentowanym przebiegiem. Dobry stan techniczny to pewność, że po zakupie będziesz mógł cieszyć się z jazdy, a nie martwić naprawami i wydatkami u mechanika.

#19 Hana

Hana

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 16:54:36

O miejskie auto, tak. Też bym w takie celowała. Jednak nowe są trochę droższe jak 25 tysięcy;) A do używanych nie jestem przekonana. Miejskie autka widziałam ostatnio ze Skody. Sądzicie, że są warte uwagi?

#20 ~kamil_berho~

~kamil_berho~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 20:38:05

A zastanawiałeś się nad zakupem BMW? Nie tak dawno sam kupiłem u dealera Bawaria Motors w Katowicach i jestem zadowolony. Cenowo można znaleźć coś przystępnego, a serwis mają bardzo dobry. No i profesjonalnie doradzą. Spróbuj u nich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych