Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Jakie atrakcje turystyczne najchętniej odwiedzasz i dlaczego

atrakcje turystyczne

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rumelski

Rumelski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 29 maj 2020 - 07:02:36

Jednym z najważniejszych magnesów które przyciągają to właśnie atrakcje turystyczne. 
Są to ciekawe elementy architektury, miejsca gdzie można dobrze zjeść lub uczestniczyć w ciekawym wyczekiwanym wydarzeniu. miastko_brama_do_natury.jpg

Czy jednak same atrakcje natury wystarczą by zachęcić do odwiedzania danego miejsca, no nie wydaje mi się. 

Potrzebny jest zdecydowanie większy magnes.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 07:38:57

.

#3 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 29 maj 2020 - 10:42:54

Ciekawym miejsce które warto odwiedzić w Miastku to Gród Rumella znajdujący się na górze królewskiej . To obiekt który nawiązuje do legendy o naszym bohaterze przypowieści.

Warto tu być gdy będą inscenizacje rycerzy organizowane z reguły podczas letnich.

Stroną internetową która może dostarczyć tu najwięcej informacji bedzie Witryna lokalnego domu kultury

55bd037f41e10_p.jpg?1449674658

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 10:52:12

.

#5 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 22:18:56

Rumelski, jak ty jestes Rumelski, to ja jestem STOLPkowski.  :D

Przestan zes sie osmieszac. Raczej nikogo nie interesuje twoj kaczy dol w Miastku, ani to co tam za starocie chcesz tam sprzedawac.
To tyle co sie tyczy ciebie  panie ateisto zwolenniku LGBT....bez odbioru...baj !  :P 
....

P.S.
Ja juz nie bede ci zawracal gitarry, reszte zrobia z toba tutaj na tym forum Moderatorzy GP.
Zegnam Cie zatem, idz zbierac runo lesne, w okolicach Miastka masz szanse zarobic na swoje utrzymanie.
Na poczatek proponujej ci lasy w rejonie Bozanki...wiatrolom...albo bezorze.  :D 
Tam sam kiedys jakies 33 lata temu zbieralem grzyby...nie wiem jak teraz...ale kiedys byly tam grzyby jak maliny... oj byly.  :D 

#6 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 01 czerwiec 2020 - 07:29:26

Jedną z ciekawostek jest to że turyści doceniają bogactwo runa leśnego które można napotkać w okolicach Miastka. Szczególnie atrakcyjne wydają się lasy w okolicach Bożanki dzięki któremu okoliczni mieszkańcy w wysokim sezonie dorabiają sobie do budżetu domowego. 

Być może Pchli Targ który tworzy się w krainie Rumela będzie szansą na uzyskanie dobrej cenie.
 moss-2677600_960_720.jpg

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: atrakcje turystyczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych