Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

jakich producentów urządzeń chłodniczych polecacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dreszelek88

Dreszelek88

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 13:48:54

Nie znalzałem podobnego wątku, więc może znajdzie się ktoś kto by umiał odpowiedziec na moje pytanie :) szukam lady chłodniczej, dobrej jakości i w dobrej cenie, ktoś może polecić dobrego producenta? Dostałem już tyle informacji od kolegi, że sam nie wiem na kogo się zdecydować, na razie skłaniam si ę ku bolarusie, ale czekam na wasze opinie :) z góry dzięki! 

#2 marmur

marmur

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 10:58:24

Maiłem podobny dylemat i ostatecznie też zdecydowałem się na bolarusa. Na ich stronie masz opcje porównania parametrów i mi się w ten sposób udało znaleźć sprzęt najlepszy dla mnie :) jakbyś miał jakieś pytania to pisz, chętnie odpowiem, bo mam ten sprzęt już dość długo i wiem jak działa. 

#3 Dreszelek88

Dreszelek88

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 12:29:10

OO wreszcie ktoś mi udzielił informacji. Zrobiłem tak jak radziłeś, wszedłem na stronę Bolarusa i porównałem sobie parametry sprzętów. Jednak ni8e jest tak ciężko znaleźć coś dla siebie. Trzeba przyznać, że ten producent ma fajną stronę i łatwo jest się odnaleźć. Na parametrach jakoś specjalnie się nie znam, ale jakbyś mi jeszcze powiedział czy nie ma problemów w trakcie użytkowania to będę wdzięczny za pomoc!  

#4 marmur

marmur

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 09:58:36

No powiem Ci, że u mnie na ten sprzęt co do tej pory miałem od Bolarusa naprawdę nie mam na co narzekać. Technicznie nie było żadnych problemów, ale nawet jakbyś miał jakiś problem to zawsze można się z nimi skontaktować. Mają sprawny serwis, a i części są łatwo dostępne

#5 Sylwia25

Sylwia25

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 10:26:17

@Dreszelek88 również polecam Bolarusa. Jest to chyba najmniej awaryjny sprzęt jaki miałam. U mnie sprawdza się na medal :D 

#6 Dreszelek88

Dreszelek88

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 16:14:37

No to teraz już nie mam wątpliwości, że Bolarus to firma, na której można polegać Dzięki za info! Derszlak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych