Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jaki zespół/dj na wesele?

wesele muzyka lębork dj zespół

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 16:27:55

Ja polecam djwodzirej Sebastian Ludwiczuk ze Słupska ,byłem na weselu w Felixie rewelacja

#22 ~Souterka~

~Souterka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 10:29:26

Na naszej imprezie był Kuba z Playdjs - goście bawili się bardzo dobrze i będa przez długi czas miło wspominac impreze zdecydowanie mogę go wam polecić i to bez dwóch zdań.

#23 Lanna

Lanna

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:17:19

Moj znajomy ma zespół i często grywa na weselach, z tego, co wiem, ma wzięcie

#24 ~Edwaroo22~

~Edwaroo22~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 11:08:08

Nie chce tutaj zasypywać linkami aby nie robić spamu, ale sprawdźcie sobie Macieja Wilkanowskiego, muzyka zaproponowana przez niego sprawdza się cudownie, a goście bawią się w najlepsze ;)

#25 omnig

omnig

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 17:14:23

mi organizowali imprezę http://thomasound.co...nizacja-imprez/ dj na wesele w sam raz, dobry gust, zaangażowanie w pracę, są i konkursy i dużo humoru i niespodzianki DJ-a, muza dla wszystkich, cena dobra, rewelacja jednym słowem ;)

#26 NAMA

NAMA

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 20:17:45

osobiście uważam że wesele to tylko orkiestra, ale jeśli chodzi o DJ to byłem kiedyś na weselu gdzie grał DJRobo. Zrobił na imprezie kawał dobrej roboty, 

https://www.portal-w...yczny-na-wesele

#27 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 09:10:46

Z całego serca polecam DJ EMCE z Lęborka. Muzyka dopasowana do wieku , wodzirej przecudowny , super konkursy. Profesjolalnie i Pełna Kultura. Goście weselni zachwyceni. Jego strona www djemce pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, muzyka, lębork, dj, zespół

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych