Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jaki sprzęt do firmy?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zbielg~

~zbielg~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 23:46:49

zastanawiam się nad rozpoczeciem pracy na własną rękę, dorabiam często w naprawach domowych i remontach. Trochę sprzętu mam, ale na pewno musałbym dokupić, bo brak mi akumulatorowych rzeczy. Warto iść w jedną markę elektronarzędzi?

#2 ~rozek~

~rozek~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 22:58:26

jak swój biznes zakładałem to oczywiście zrobiłem rozeznanie co lepsze i dużo osób mi powiedziało że lepej już z jedną marką się zaprzyjaźnić, kilku znajomych pracujących w branży mi AEG poleciło, kupiłem na wypróbowanie sprawdził się i teraz jak coś potrzebuję to kupuję od nich. Chłopaki na budowie też nie narzekają. Teraz jak coś to lepiej zamawiać przez internet, z dostawa kurierem do domu, tak zawsze trochę bezpieczniej. Ja ostatnio kompletowałem sprzet na narzedzia.pl, akurat tez sie na jakąś promocję załapałem, takze mozesz sobie sprawdzić

#3 ~zbielg~

~zbielg~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 23:58:32

dzięki za podpowiedź, zajrzałem i już sobie mniej więcej upatrzyłem urządzenia jakie by mi pasowały, powiedz mi jeszcze opłaca się kupić te akumulatory PRO? Nie chcę za chwilę kolejnych aku kupować, wolałbym coś solidnego i na dłużej

#4 Aneta_23

Aneta_23

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 19:15:46

Zainwestowałabym również w odzież roboczą/ochronną, z doświadczenia mogę polecić te z oferty firmy www.maglo.com.pl

Pozdrawiam

#5 ~rozek~

~rozek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 21:50:08

Ja mam akumulatory pro i jak najbardziej polecam, mam porównanie do tych zwykłych i są bardziej na pwno trwałe i lepiej znoszą duże obciążenia, mi ię taki zakup szybko zwrócił. Teraz mam trochę przestój w pracy ale za to remonty w domu w toku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych