Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki sklep otworzyć?

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dada~

~dada~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 15:40:00

WitaM!

Mam pytanie do mieszkańców Lęborka-jakiego sklepu Wam brakuje w Lęborku?? Chciałabym otworzyć sklepik tylko muszę poznać Wasze opinie- czego tak najbardziej brakuje w Lęborku.
Pozdrawiam

#2 ~aoir~

~aoir~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 16:01:17

w Lęborku naprawde brakuje dobrej pizzerii!

#3 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 08:23:43

WitaM!

Mam pytanie do mieszkańców Lęborka-jakiego sklepu Wam brakuje w Lęborku?? Chciałabym otworzyć sklepik tylko muszę poznać Wasze opinie- czego tak najbardziej brakuje w Lęborku.
Pozdrawiam

Mi brakuję sklepu z bielizną ale w rozsądnych cenach, 100 za stanik to dla mnie drogo ;-(

#4 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 09:05:33

w Lęborku naprawde brakuje dobrej pizzerii!

hehe akurat pizzeri mamy dosyć 8 lub 9 na miasto jak lębork w zupełności wystarczy. Brakowało sklepu z butami, ale teraz otworzyli Deichmana w Kauflandzie, wcześniej zamawiałem buty z internetu lub kopowałem w 3miście, bo w lęborku w sklepach są buty sprzed 2-3 sezonów w cenach ok 40% większych niż w trójmieście. Dla przykładu buty nike w kupcu 299zł a w gdyni w batorym 169zł... dużo takich przykładów.

#5 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 15:10:29

Nikt ci nie poradzi bo tu sami zawistni ludzie mieszkają. Obyś przypadkiem nie zrobiła interesu.... Ja bym chętnie widziała sklep z Levisami albo Wranglerami. Muszę do 3 miasta jeździć

#6 ~she~

~she~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 10:55:52

sklep z ubraniami dla dzieci, w rozsądnych cenach. tego tu nie ma.....są jakieś kramy i kramiki na rynku ale za tą samą cenę w markowych sklepach mozna dostaś porządne jakośćiowo ubrania w sieciówkach....

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 11:17:07

Mnie bakuje sklepu z porządną bielizną i profesjonalnym graficierskim doradztwem. Tanie staniki mozna gdzieś na rynku kupić natomiast tych w średniej cenie i z kompletną rozmiarówką brak. Nie może być tak że oferuje się tylko miseczki A,B,C,D oraz standardowe obwody 70,75,80,85,90,95, innych brak. Brakuje staników z porządnym obszyciem, podwójnymi fiszbinami( pod miseczką i pod pachą na obwodzie) miseczkami od A AA B BB C CC aż po K, obwody też te od 60 wzwyż co 5.

#8 ~i....z~

~i....z~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 19:28:03

Mnie bakuje sklepu z porządną bielizną i profesjonalnym graficierskim doradztwem. Tanie staniki mozna gdzieś na rynku kupić natomiast tych w średniej cenie i z kompletną rozmiarówką brak. Nie może być tak że oferuje się tylko miseczki A,B,C,D oraz standardowe obwody 70,75,80,85,90,95, innych brak. Brakuje staników z porządnym obszyciem, podwójnymi fiszbinami( pod miseczką i pod pachą na obwodzie) miseczkami od A AA B BB C CC aż po K, obwody też te od 60 wzwyż co 5.

Tylko że taka bielizna w małej naszej mieścinie sie nie przyjmie....bo....ceny tak owego biustoszosza przerosłyby portfele naszego biednego lęborczanina. W większym mieście jest inaczej. A u nas- może sprzdałby się taki jeden w tygodniu i takie byłoby handlowanie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 10:56:31

Tylko że taka bielizna w małej naszej mieścinie sie nie przyjmie....bo....ceny tak owego biustoszosza przerosłyby portfele naszego biednego lęborczanina. W większym mieście jest inaczej. A u nas- może sprzdałby się taki jeden w tygodniu i takie byłoby handlowanie.

Jeżeli masz dobrą bieliznę, która pięknie modeluje sylwetkę to potem byle ciuch wygląda super no i oczywiście kobieta. Dobra bielizna to podstawa, a przy okazji uszyta z dobrych materiałów nie żółknie, nie sinieje, nie płowieje itd. (nosisz bardzo).
Innym pomysłem na sklep może być obuwniczy specjalistyczny wyłącznie dla dzieci. W Lęborku obuwie z atestami dostępne jest tylko w JANTARZE no i w KUPCU przy czym wybór jest bardzo skromny. Można oferować szeroki asortyment obuwia dziecięcego od szmacianych tanich kapci BEFADO poprzez te skórzane z POSTĘPU czy TOMBUTA i BIRKENSTOCKA po obuwie sportowe,sandałki, trzewiki i pantofelkiśniegowce, kalosze BARTKA,GEOXA,tańsze KORNECKIEGO itp.w rozmiarze od 16 po 37. Jeden sklep wyłącznie z dziecięcymi butkami, kącikiem zabaw, jakimś TV z bajkami żeby przyjemniej było mierzyć ( bo z tym u dzieci są mega problemy). Rodzice dla zdrowia dzieci są w stanie wiele zrobić.

#10 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 18:55:46

sklep z ubraniami dla dzieci, w rozsądnych cenach. tego tu nie ma.....są jakieś kramy i kramiki na rynku ale za tą samą cenę w markowych sklepach mozna dostaś porządne jakośćiowo ubrania w sieciówkach....

Zauważ, że sieciówki to wszystko chińszczyzna, a na rynku (przynajmniej w jednym sprawdzonym sklepie) znajdziesz głównie polskich producentów...

A na innych wątkach ludzie narzekają, ze pracy nie mają... ciekawe dlaczego?

Najlepiej wykombinować coś lepszego niż sklep, bo one raczej bankrutują niż się rozwijają...

#11 ~właściciel sklepu~

~właściciel sklepu~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 23:05:36

sklep z zabawkami to bardzo dobry interes, dzieci cały czas się rodzą, co roku mają urodziny,nie mówiąc już o Bożym Narodzeniu,Wielkanocy i Dniu Dziecka.

#12 ~klucha~

~klucha~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 09:12:45

sklep z zabawkami to bardzo dobry interes, dzieci cały czas się rodzą, co roku mają urodziny,nie mówiąc już o Bożym Narodzeniu,Wielkanocy i Dniu Dziecka.

:lol: a mało takich sklepów u nas ???
a może drogerię konkuręcyjną dla rossmann ?? :)

#13 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 09:51:44

Biedronkę ;)

#14 ~stonka~

~stonka~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 10:33:18

Biedronkę ;)

dobry pomysł,jestem za

#15 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 15:21:04

Tak sobie czytam wypowiedzi i moim zdaniem strzałem w 10 było by coś w stylu ,,bio way" czyli gdzies gdzie można zjeść cos zdrowego, jakąś sałatke itd. Nie ma tez miejsca na wypicie smacznej kawy, którą jednocześnie można zabrać ze sobą... Powodzenia!!! :)

#16 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 06:43:34

Jeśli się zdecydujesz na otwarcie sklepu stacjonarnego, warto również rozpocząć sprzedaż swoich produktów w internecie. Takie rozszeszanie sprzedaży stacjonarnej to dla wielu strzał w dziesiątkę. Produkty już mamy, wystarczy zrobić zdjęcia, opisy i umieścić je w sklepie. Sam sklep jest darmowy np. Prestashop więc koszty to utrzymanie serwera i domeny - 100 zł rocznie więc nie dużo. Jeśli nie masz jeszcze w tym doświadczenia to przystępnie opisali instalację, wybór hostingu i domeny, pozycjonowanie itd. na stronie Jak założyć sklep internetowy. Po za tym masz sporo różnych forów gdzie można zapytać.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 06:55:35

Do Moderatora.

Czy wpis #16 to nie jest reklama?

#18 ~Yktorn~

~Yktorn~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 07:43:04

Do Moderatora.

Czy wpis #16 to nie jest reklama?

Nie ma w tym wpisie znamion REKLAMY.
Jest tu ogólna pomoc do otwarcia sklepu i to każdemu internaucie może się przydać.

#19 ~komuna~

~komuna~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 20:04:20

Coś w stylu baru mlecznego, gdzie można zjeść dobry obiad poniżej 20zł, tego naprawdę brakuje!

#20 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 16:27:09

Coś w stylu baru mlecznego, gdzie można zjeść dobry obiad poniżej 20zł, tego naprawdę brakuje!

A nawet poniżej 10 zł.Coś podobnego jak jest w Tesco w Gdyni.Ostanio za dwie łychy łazanek zapłaciłam 4 zł :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych