Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki samochód na początek?

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebmroz

sebmroz

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 12:08:34

Jaki samochód na początek?
Witam, jako że od niedawna posiadam prawo jazdy rozglądam się za potencjalnym samochodem dla mnie. Najlepiej żeby samochód nie palił jak smok, bo chodzę jeszcze do szkoły i nie będę miał za co tankować zbytnio. Jeśli chodzi o sam koszt samochodu myślę, że dam rade zapłacić max. 7 tysięcy. Samochód będzie mi służył głównie w dojazdach około 25-30km od mojego domu 3x w tygodniu co daje około 150km/tydzień. Co myślicie o tym?:

http://moto.gratka.p...ba54eaa37c126,1

#2 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 13:14:39

Na początek stary ale jary. :D

#3 Juszyna

Juszyna

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 17:34:31

Z pewnością za 7000 to jakiś 10 lat lub więcej. Zależy też jakie auta preferujesz. W zasadzie na początek jakieś starsze auto. Dla mnie najlepsza była honda z gazem. Teraz ma renault megane z 1.6 z gazem sekwencyjnym i jestem bardzo zadowolona. Pali średnio w trybie mieszanym ok 9 litrów gazu. Wbrew pozorom wszystkim promującym niemieckie samochody uważam, że to fajne autko i wcale nie takie awaryjne jak się nasłuchałam.

#4 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 19:55:17

Opel Corsa, Astra ew. Vectra z gazem.

#5 bonus

bonus

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 16:13:49

Ford focus 1.8 z gazem (115km) nie jest może petardą ale polecam 1,8 ponieważ nizsze pojemnosci nie mialy wzmacnianego bloku silnika ;-) Sam mam i jeżdzę.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 19:20:42

Maluch, tylko maluch.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 22:27:15

Maluch, tylko maluch.

W wózku - prawa jazdy nie potrzeba - wystarczy bilet tramwajowy.

#8 ~Czekis~

~Czekis~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 16:19:16

Na pewno nie coś drogiego, bo wiadomo jak to jest na początku. Ja wybrałbym może Hondę Jazz autko dobrze się prowadzi i też nie wymaga wiele uwagi. Sprawdź ofertę HondaPlaza na używane autka tam coś się na pewno trafi. 

#9 ~direk~

~direk~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 10:53:33

Nam się udalo fajne BMW dostać w Bawaria Motors BMW< mają także auta używane. A zawsze to bezpieczniejszy zakup niż od przypadkowej osoby 

#10 Pakula

Pakula

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 11:48:25

BMW za 7 tysięcy tak? Powodzenia.

#11 otylkawroni

otylkawroni

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 15:43:11

Mój pierwszy samochód to seicento. Po roku jazdy rodzice kupili mi forda fusion bardzo dobrze mi się nim jeździło.

#12 sienna_081

sienna_081

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 kwiecień 2017 - 20:58:28

Moją ulubioną marką jest Toyota. Jestem bardzo zadowolona ze swojego samochodu, jak dotąd jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Masz zamiar kupić na kredyt czy za gotówkę? Bo jest możliwość zakupu auta nowego lub używanego na zasadzie leasingu: https://kredyt123.pl/leasing. Jest to bardzo korzystna opcja, jeśli chcesz mieć lepszy samochód niż ten, na który będzie Cię stać :D Warto skontaktować się z doradcą i omówić wszystkie opcje i warunki. To nic nie kosztuje, a może uda Ci się dostać naprawdę fajny samochód.

#13 Dinka

Dinka

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 10 maj 2017 - 14:18:18

Mój pierwszy samochód to było dobrze wysłużone autko, peugeot 206, malutkie ale wystarczające, nie polecałabym jakiegoś super drogiego. Ja brałam jakoś za 8 tyś, nie pamiętam dokładnie. Miałam odłożone 4 i 4 wziełam kredytu a znalazłam bardzo korzystny na https://sowafinansow...zyczki-bankowe/

Użytkownik Dinka edytował ten post 10 maj 2017 - 14:18:46

#14 markgeet

markgeet

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 maj 2017 - 11:36:29

Dobry jest. Jak i titan gel

#15 pawik88l

pawik88l

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 11:21:03

Osobiście uważam, że to wszystko kwestia gustu. Poza tym każda osoba inaczej się czuje w każdym samochodzie. Dlatego też nie rozumiem czemu szukasz pomocy na forum.

____

http://klataplecybarki.pl/

#16 ~Sik~

~Sik~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 09:40:09

toyoty to sprawdzone i bezawaryjne samochody. Poza tym są stosunkowo tanie. Zerknij sobie na oferty na stronie salonu carolina toyota wola. Co trochę mają jakieś promocje itp. więc można zaoszczędzić na kupnie nowego modelu :)

#17 ~MackuS~

~MackuS~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 09:35:41

toyoty to sprawdzone i bezawaryjne samochody. Poza tym są stosunkowo tanie. Zerknij sobie na oferty na stronie salonu carolina toyota wola. Co trochę mają jakieś promocje itp. więc można zaoszczędzić na kupnie nowego modelu :)

Bardzo fajny salon sprzedaży. Akurat ja kupowałem nie na Woli, ale na Włochach samochód używany i to się okazało dobrym rozwiązaniem, bo auto tańsze, a w bardzo dobrym stanie

#18 Patryk0227

Patryk0227

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 październik 2018 - 16:22:55

Potrzebujesz pieniędzy na nowy samochód? Koniecznie sprawdź https://pozyczkibez.com.pl

Użytkownik Patryk0227 edytował ten post 21 listopad 2018 - 17:58:14

#19 kapelusznik22

kapelusznik22

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 20:53:43

Rozumiem, że to ma być samochód, który nie będzie Cię wiele kosztował? Także BMW i Audi odrzuć od razu, bo zjedzą Cię same części. Mojej dziewczynie na pierwszy samochód znalazłem citroena c3 w gazie, także jazda bardzo ekonomiczna. Wydaje się mały, ale jest bardzo pakowny. Mówią, że silnik słaby, ale na trasie spokojnie do 130 wyciągnie, oczywiście przyspieszenia super nie ma. Chcąc sobie zaoszczędzić załóż opony całoroczne, my mamy takie https://www.uniroyal...llseason-expert i gotowe.

#20 Mixter

Mixter

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 08:27:12

Moim zdaniem lepiej jest dołożyć delikatnie gotówki, by kupić coś nowszego z mniejszym przebiegiem. Trzymaj się  z dala od najbardziej oklepanych marek – może warto popatrzeć za jakąś Skodą? Jeśli nie masz wystarczająco gotówki, skorzystałabym z jakiejś szybkiej pożyczki – na https://www.porownano.pl/ możesz szybko sprawdzić wiele ofert firm pożyczkowych, może uda znaleźć się coś odpowiadającego Twoim potrzebom.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych