Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki prawnik w walce o odszkodowanie?

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 23:36:03

Jakiego prawnika polecacie z Lęborka i okolic (trójmiasto, Słupsk), do sprawy o odszkodowanie w kolizji drogowej?

#2 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 03:34:46

W Lęborku nikogo godnego polecenia nie znajdziesz. Ja korzystałem z firmy ADVERSUM. Nie liczą prowizji od kwoty na rehabilitację (nie jak inni ...) Sprawę załatwisz w ubezpieczeniach Diament na Krzywoustego 5. Telefonu nie pamiętam, ale to jest koło ronda, tam gdzie alarmy...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 07:12:05

Moge polecić Pana Pohla, dobry w te klocki, ważne że skuteczny.

#4 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 08:48:53

Pan Jaroszewicz Waldemar specjalizuje sie w odszkodowaniach. Polecalem mu kilka spraw wszystkie dla mnie wygrywal

#5 ~vvo~

~vvo~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 09:14:37

hahaha........szkoda słów.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 10:14:31

Odrazu widać, że milicja nie moze znalezc oszustow..... teraz szuka, kto ich broni....
To co szie dzieje w PL , to jakas maskra...

#7 ~poszkodowany~

~poszkodowany~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 11:11:55

Odrazu widać, że milicja nie moze znalezc oszustow..... teraz szuka, kto ich broni....
To co szie dzieje w PL , to jakas maskra...

Laikiem jesteś i tyle. Dziś powszechnym jest, że zatrudnia się firmę do uzyskania odszkodowania w kolizji czy też wypadku. Odszkodowanie za uszkodzenie auta niby nie problem jeśli jest skazany winny gorzej z odpowiedzialnością cywilną : uszkodzenie odzieży, przedmiotów w aucie, szkody na zdrowiu,za leki, stres po kolizji/wypadku, odszkodowanie za niedojechanie do pracy a w następstwie za kłopoty z szefem, czy też w szkole itd. -tego jest naprawdę mnóstwo tak więc lepiej żeby zajął się tym prawnik lub wyspecjalizowana firma. Ja mam obecnie sprawę w toku trwa to długo, niestety ale moim obowiązkiem był tylko opis zdarzenia i dostarczenie dpowiednich dokumentów, ekspertyz. Firmy zazwyczaj biorą do 20% od uzyskanego odszkodowania (można negocjować) adwokat też ma swoją stawkę.
Ubezpieczyciele kombinują jak mogą żeby nie płacić odszkodowań, dlatego lepiej zatrudnić specjalistów do negocjacji.

#8 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 12:57:24

Ta Pani Adwokat jest świetna http://www.adwokat(...).pl korzystałem z jej usług, napradę jest perfekcjonistką :)

Pani Mecenas jest świetna, jest taką perfekcjonistką, że aż trzeba ją przy każdej okazji reklamować :-) Brawo!

Pani Mecenas ma tak dużo spraw, a mimo to znajduje czas na prowadzenie własnego bloga. Godne naśladowania. Trzeba przyznać, że inne osoby z tego środowiska zajęte praca zawodową, nie znajdują na to czasu. Wniosek z tego prosty, albo Pani Mecenas jest nadczłowiekiem, albo .... zwyczajnie nie ma zajęcia ;-)

Użytkownik smakosz edytował ten post 01 listopad 2013 - 19:01:35
link reklamowy

#9 ~li~

~li~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 17:09:35

Też polecam, odzyskany dług w całości, pozdrawiam

#10 ~sprawdzone~

~sprawdzone~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 17:48:08

Idź do radnego Macieja Szredera, ul.Staromiejska 12 (biuro jest w salonie Play). Pomaga ludziom i to za darmo

#11 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 11:05:47

potwierdzam

Idź do radnego Macieja Szredera, ul.Staromiejska 12 (biuro jest w salonie Play). Pomaga ludziom i to za darmo

potwierdzam

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 08:39:34

ja już dwukrotnie korzystałam ze Stowarzyszenia z Gdyni. Są na rynku już bardzo długo i znają się na tym. Polecam Stowarzyszenie Inter Alia.

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 18:02:32

Potwierdzam.Skuteczny

#14 rena123

rena123

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 23:06:57

Ja w sprawach biznesowych mam dobre doświadczenia z kancelarią z Krakowa :) Mogą przeprowadzić audyt lub przegląd podatkowy: http://kancelariamag...lady-podatkowe/ :) Jest to coś co warto zrobić w momencie, gdy nie mamy dostępu na co dzień do wszystkich danych, a w firmie ewidentnie się coś nie zgadza.

#15 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 15:08:21

Jeśli szukacie bardzo dobrej pomocy z zakresu porad prawnych to osobiście mogę polecić kancelarię Radcy Prawnego Artur Klimkiewicz która świadczy usługi na rzecz osób fizycznych i naprawdę nieźle walczy o pieniądze w sądzie. Byłem tego świadkiem w dniu rozprawy sądowej mojej mamy która walczył o odszkodowanie z wypadku komunikacyjnego http://wieksze-odszk...l/o-kancelarii/ świetne podejście do sprawy, rewelacyjne porady prawne. Nam pomogli, powinni pomóc i Tobie !

#16 ~diga~

~diga~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 22:20:23

Moim zdaniem najlepiej iść do EuCO. Dla mnie to jest najlepsza firma.

#17 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:56:39

Polecam mec Morlewskiego z Lublina prowadzili mi sprawę z 1998r po śmierci siostry i brata, jestem bardzo zadowolona
morlewski adwokat
Kinga 

#18 fifi101

fifi101

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 14:20:01

ja ci moge polecic swojego adwokat wodzisław śląski rozwód co prawda nie jestem pewny czy zajmuje sie rowniez tym tematem ale mozesz sie z nim skontaktowac i zapytac

#19 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 19:07:40

Renata Darłowo

Polecam sprawy o odszkodowanie biorą z całej Polski. Skuteczni

morlewski nasze sprawy

#20 Krysienka

Krysienka

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 08 maj 2017 - 17:18:01

Najlepiej gdy byś wynajął specjalna firmę, która się czymś takim zajmuje, ja korzystałem z usług Poena, mają do dyspozycji kilku fachowych prawników, którzy rozgryzą i pomoga w każdej sprawie. Mi pomogli, można im zaufać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych