Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki parking przy lotnisku we Wrocławiu?

lotnisko wrocław parking parking wrocław lotnisko

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karol11

Karol11

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 07:48:23

Poszukuje informacji na temat parkingu blisko lotniska we Wrocławiu, wybieram sie na weekend do Wrocławia z rodzinką, ktoś może polecić jakiś sprawdzony? Kolega polecił mi lotnisko wrocław parking przy ulicy Granicznej 85. Jesli ktoś korzystał to proszę o opinie.

#2 Monika_77

Monika_77

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 20:33:26

Mogę polecić ten parking parkowałam tam już 3-4 razy przy okazji wyjazdu na wakacje i zostawiała auto u Panów, bordzo miła obsługa,z utkiem nic się nie stało także to chyba najlepsza rekomendacja :) pozdrawiam

#3 Beatka

Beatka

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 09:40:00

a jak wygląda to cenowo? Potrzebuje zostawić samochód na tydzień

#4 Adrianna22

Adrianna22

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2015 - 13:02:40

Ja płaciłam coś koło 140 zł dokładnie Ci nie powiem ale to było 1,5 roku temu wiec ceny mogły się zmienić wiem  że jak na tamten okres to cena była dobra bo na zwykłym parkingu na którym trzymam auto na śródmieściu za tydzień chcą bodajże koło 100 za miesiąc płacę 180 zł. Z resztą wejdź sobie na ich stronę tu masz link (...) może mają jakiś cennik na stronie.

#5 Arturro

Arturro

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 14:14:13

Sam ostatnio trafiłem na bardzo ciekawy artykuł, dotyczący wyboru możliwie najlepszego parkingu w pobliżu lotniska . Świetny i bardzo przydatny tekst, a zawarte w nim porady na pewno będą przydatne.

#6 lazienki

lazienki

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 15:43:51

Ja zawsze zostawiam samochód na parkingu najbliżej lotniska. Wygodnie, bo nie muszę po przylocie czekać na transport. Twierdzą, ze niby jest najdroższe, ale ja zawsze robię rezerwacje online przez ich stronę i dostaje jakiś rabat. Nie sprawdzałam cen na innych bo tam zawsze wszystko jest w porządku.

#7 tygrys789

tygrys789

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 20:25:02

Polecałbym firmę Start Parking. Na stronie startparking.pl jest wyszukiwarka parkingów przy wielu lotniskach w Polsce i formularz do rezerwacji. Ja najczęściej latam z Ławicy. Opcji jest kilka w różnych cenach, ja zawsze biorę ten najtańszy pakiet i nie narzekam. Szybka obsługa, rezerwacja online, ale też telefoniczna. Wygląda to w ten sposób, że zostawiam auto na parkingu, odwożą mnie na lotnisku i jak wracam to wystarczy do nich zadzwonić i przyjeżdżają. 

#8 ~Ewonik~

~Ewonik~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 18:39:01

Nie wie ktoś jak teraz wygląda sytuacja dla odmiany w Balicach?

#9 ~Okradziona~

~Okradziona~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 12:21:10

Nie polecam parkingu AIRPORT Wrocław poprzez rezerwację internetową. reklamują się na stronie że przez system rezerwacji online koszt parkingu bedzie 60 zl za 8 dni, czlowiek płaci przez internet ma potwierdzenie, a na miejscu okazuje sie ze bilet jest nie aktywny i suma sumarą trzeba zapłacić jak za normalny parking 89zł za 8 dni, wtedy koszt calego parkowania wynosi ok. 150 zł. żlożylam reklamacje, tylko nie ma komu jej uznać. ZŁODZIEJSTWO !!!!!!!!!!! I TO NIE PIERWSZY MOJ PRZYPADEK TAKI!!!!

#10 ~OSZUKANY~

~OSZUKANY~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 11:21:37

Zdecydowanie nie polecam. No chyba, że ktoś lubi po długim locie dodatkowe stresy związane z brakiem możliwości wyjazdu z terenu lotniska. Opłaciłem na tydzień parking poprzez rezerwację internetową, zapłaciłem 69 zł, miałem potwierdzenie zakupu, wjechałem bez problemu na teren parkingu za pomocą otrzymanego kodu do zeskanowania. Niestety w dniu wyjazdu z parkingu po dojechaniu do parkomatu i włożeniu biletu ukazał się komunikat, że brak opłaty i bramka się nie otworzyła. Musiałem zapłacić dodatkowe 99 zł, tak więc w sumie parking kosztował mnie prawie 170 zł. Złożyłem reklamację w firmie poprzez formularz kontaktowy i otrzymałem odpowiedź, że reklamacja nie jest uznana ponieważ powinienem dysponować 14 cyfrowym numerem biletu parkingowego, tak jakby to była normalna praktyka, że spisujemy cyfry z biletu, który wkładamy do parkomatu. Dodam, że parkomat nie zwraca biletu. Firma nastawiona na nieuczciwy zysk. Przecież wszystko zapisuje się w systemie i jest do zweryfikowania. Na koniec dodam, że podobną wątpliwą przygodę przeżyła moja współpasażerka z samolotu, która również miała opłacony parking i podobnie jak ja nie mogła z niego wyjechać. Wyobraźcie sobie zdenerwowanie kierowców, którzy nie mogli opuścić terenu lotniska przez nasze zablokowanie wyjazdu. O własnym nawet nie wspominam. Zdecydowanie odradzam ten parking.

#11 ~OSZUKANY~

~OSZUKANY~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 11:34:27

Zapomniałem dodać, że chodzi o oficjalny parking bezpośrednio przy lotnisku Wrocław AIRPORT.

#12 ~ODRADZAM~

~ODRADZAM~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 21:37:19

Nie polecam parkingu Airport Wrocław bezpośrednio przy lotnisku. Po wykupieniu parkingu przez internet, bardzo szybka rezerwacja, promocyjne ceny na parkowanie itd., bilet w sytuacji gdy po powrocie chce się opuścić teren lotniska jest nieaktywny. Aby wyjechać z parkingu trzeba zapłacić dodatkowo 99 zł, w przypadku parkowania na 7 dni. Jest to więc najdroższy parking przy lotnisku, bo koszt to 168 zł. w moim przypadku plus nerwy, stres i zdenerwowanie. Reklamacje nic nie dają, nie uznają. Musisz mieć paragon na wykupiony bilet lub zapisany wielocyfrowy numer z biletu, który parkomat nawet nie wiem czy drukuje, bo człowiek o tym nie myśli tylko chce jak najszybciej udrożnić ruch przy bramce wyjazdowej, bo tworzą się korki. Taką sytuacje widziałem też kilka samochodów przede mną, osoby nie mogły wyjechać z parkingu. Ten parking ma fajne położenie, jest bezpośrednio przy lotnisku, ale przy takich oszukańczych praktykach wychodzi najdrożej w okolicy. Stres i zdenerwowanie wliczone w cenę. Odradzam zdecydowanie.

#13 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 17:51:13

Jaki parking moglibyście polecić mi w Warszawie, nieopodal Lotniska Chopina? Natknąłem się ostatnio na parking-lotnisko.pl/ i z tego co widzę, cieszy się naprawdę dobrą opinią, a w jego ofercie znajduje się dodatkowo usługa transferu, na której bardzo mi zależy. Czy warto z niego skorzystać?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:07:47

hej, ja trochę nie w temacie, ale potrzebuję pilnie zaparkować samochód na parkingu w Pyrzowicach... czy ktoś zna może ten parking: parkinga1pyrzowice.pl??

#15 ~Niezadowolony~

~Niezadowolony~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:58:57

Nie polecam parkingu Airport Wrocław bezpośrednio przy lotnisku. Po wykupieniu parkingu przez internet, bardzo szybka rezerwacja, promocyjne ceny na parkowanie itd., bilet w sytuacji gdy po powrocie chce się opuścić teren lotniska jest nieaktywny. Aby wyjechać z parkingu trzeba zapłacić dodatkowo 99 zł, w przypadku parkowania na 7 dni. Jest to więc najdroższy parking przy lotnisku, bo koszt to 168 zł. w moim przypadku plus nerwy, stres i zdenerwowanie. Reklamacje nic nie dają, nie uznają. Musisz mieć paragon na wykupiony bilet lub zapisany wielocyfrowy numer z biletu, który parkomat nawet nie wiem czy drukuje, bo człowiek o tym nie myśli tylko chce jak najszybciej udrożnić ruch przy bramce wyjazdowej, bo tworzą się korki. Taką sytuacje widziałem też kilka samochodów przede mną, osoby nie mogły wyjechać z parkingu. Ten parking ma fajne położenie, jest bezpośrednio przy lotnisku, ale przy takich oszukańczych praktykach wychodzi najdrożej w okolicy. Stres i zdenerwowanie wliczone w cenę. Odradzam zdecydowanie.

darmozjadów i matołów banda

#16 ~oszukany naciągnięty~

~oszukany naciągnięty~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:59:57

Dziś około godziny 19.00 wjechałem na parking na lotnisku Wrocław. Owszem mój błąd bo wjechałem na pas dla  chwilowego postoju czy cos takiego. Oczywiście z tego pasa bramki wjazdowej środkowej mogłem wjechać gdzie kolwiek ale bramka to bramka.  Mogłem wjechać na pas „najdroższy” z najtańszej bramki ale nie o to chodzi.

Postawiłem auto na chwile odprowadziłem znajoma. Po wyjściu z terminala chciałem opłacić opłatę ukazał się napis  wjazd gratis masz na wyjazd 2 minuty. Dwie minuty. Więc but do auta, bokiem w zakręt i jestem na bramce wyjazdowej. Na bramce napis zrób opłatę

No dwie minuty nie minęły ale no kasa to kasa

Dzwonie na „i” informacje. Pańcia po 5 minutach odebrała i oznajmiła mi że opłatę dokonam automatem stojącym 10 metrów za moimi plecami. To co opłacam, portfel w rękę i jadę. Wrzucam bilet a tam 20 zł

No jak na Polskie płace to lichwa mafii Prószkowskiej.

Opłacam gotóweczką, bo jestem Polak mam Polskie złote.

Napis piękny opłata 20 zł maksymalny banknot jaki może Pan użyc to 50 zł, wrzucam 50 zł  bo 20 zł nie miałem a tam co?

Banknot wraca, nie chcecie opłaty ale bilet nadal nie chce mnie wypuścić.

Dzwonię ponownie….licznik bije…po 5 minutach odbiera Pańcia i mi zarzuca że jestem umysłowo chory i próbowałem włożyć banknot większy nic 50 czyli 100 200 albo 500 skoro nie udało się 50 zl zapłacić.

Po czym się rozłącza….licznik bije….lichwiarska oplata rośnie z każda sekundą.

Dzwonie ponownie ponownie idę zapłacić ponownie banknot wraca

Co robię dzwonie ponownie. Pancia odbiera specjalnie na złość i na nabicie kasy po 5 minutach oznajmia mnie ce mam zawrócić i zapłacić w terminalu przy terminalu czyli mam pod prąd pojechać. Może , nie może na pewno szkolicie pracowników jak mają NIE odbierać telefonów aby kasy nabijała Wasza kasa ale nie szkolicie ich z przepisów ruchu drogowego, że pod prąd się nie jeździ na co Pancia mi powiedziała, że mam auto zostawić na awaryjnych i z buta podejść do „terminala” no tu się zachowała wzorowo bo jakbym ją posłuchał i tak uczynił, opłata już by była 100 zł (czas dojścia z buta do terminala) powrót na powrót oczywiście miałbym dwie minuty. To takim bieganiem ze 400 by nabiło w te i spowrotem.

Oczywiście jak podszedłem po raz kolejny do tej piekielnej maszyny już kazała zapłacić 30 zł

No to Wasza pracownica sprytem zarobiła 10 zł. Zapłaciłem kartą, ale ręce opadają.

Po pierwsze. Miałem 2 minuty na wyjazd już mnie tu oszukaliście bo z terminala do bramki wyjazdowej na pewno szybciej dojechałem (mam kamerkę to sobie sprawdzę)

Po drugie pracownica specjalnie celowo z premedytacja i chamstwem opóźniała obieranie „i” telefonów aby nabiło więcej, z premedytacja próbowała mnie naciągnąć na podróże na piechotę w celu opłat przy wejściu do terminala aby nabiło więcej opłaty

Po trzecie wjechałem na jakiś pas na chwile mogłem na jakikolwiek inny pas wjechać za 20 zł za 10 minut ?? lichwa złodziejstwo oszustwo, Wasza obsługa to chamstwo i pospólstwo. Bywam na tym parkingu nie raz i za każdym razem jest problem, albo coś nie działa albo szlaban się nie podnosi o 4 rano a pracownicy śpią na zapleczu, albo jakiś Ukrainiec odbiera „i” telefon i nie  ogarnia co się do niego gada.

Ogólnie jest straszny bałagan a ceny jak w Hamburgu, ale tam zarabiają w euro tysiące i ich na to stać a na Polskie warunki macie ceny niech …..a szkoda gadac ręce opadają, proszę o zwrot moich 30 zł za Wasze oszustwo !!!!

#17 ~won z kraju szubrawcy~

~won z kraju szubrawcy~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 21:02:04

bo tamsie tylko kasa liczy, zatrudniaja Ukrainców zebys sie nie dogadał z ciemna masą. Darmozjadów i matołów banka, oszuści szubrawcy.

#18 ~Sławomir~

~Sławomir~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 21:19:10

Witam 

W dniu dzisiejszym również miałem okazje zobaczyć cuda które dzieją się na tym lotnisku. Mój bilet na szczęście działał ale przezornie może przez przypadek poprosiłem maszyne o wydrukowanie potwierdzenia w postaci paragonu ale ogólnie na jakieś 7 samochodów próbujących się wydostać tworząc przy tym korki i zamieszanie udało się może 2. Ale to nic największe moje zdziwienie wzbudziło wybita szyba w aucie obok i zakryta workiem na śmieci przez obsługę oraz opel astra nowej generacji z zdemontowanymi światłami przednimi oraz zderzakiem i kilkoma częściami wyglądało to jak na szrocie wchodzisz i wyciągasz co chcesz. To był mój pierwszy wylot z Wrocławia i ostatni wracam na Pyrzowice tam się nic nie dzieje takiego bynajmniej nie widziałem a latałem kilka razy

#19 ~debil~

~debil~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 17:47:33

Nie polecam parkingu Airport Wrocław bezpośrednio przy lotnisku. Po wykupieniu parkingu przez internet, bardzo szybka rezerwacja, promocyjne ceny na parkowanie itd., bilet w sytuacji gdy po powrocie chce się opuścić teren lotniska jest nieaktywny. Aby wyjechać z parkingu trzeba zapłacić dodatkowo 99 zł, w przypadku parkowania na 7 dni. Jest to więc najdroższy parking przy lotnisku, bo koszt to 168 zł. w moim przypadku plus nerwy, stres i zdenerwowanie. Reklamacje nic nie dają, nie uznają. Musisz mieć paragon na wykupiony bilet lub zapisany wielocyfrowy numer z biletu, który parkomat nawet nie wiem czy drukuje, bo człowiek o tym nie myśli tylko chce jak najszybciej udrożnić ruch przy bramce wyjazdowej, bo tworzą się korki. Taką sytuacje widziałem też kilka samochodów przede mną, osoby nie mogły wyjechać z parkingu. Ten parking ma fajne położenie, jest bezpośrednio przy lotnisku, ale przy takich oszukańczych praktykach wychodzi najdrożej w okolicy. Stres i zdenerwowanie wliczone w cenę. Odradzam zdecydowanie. jestea je***ym deb***em

#20 ~debil~

~debil~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 17:53:58

JESTEŚCIE Zje***I DOBRY PARKING ALE TO ZE WY GUBICIE MOZG NA  OBWODNICY NA ZAKRĘCIE TO WASZ PROBLEM ALE DLA MNIE TO CHYBA PODTARCIE SIĘ JEST TRUDNIEJSZE OD WJAZDU I WYJAZDU Z PARKINGU, A TO ZE DAŁEŚ SIĘ NA WYRUCHAĆ 99 ZŁ MILO SIĘ ZA TO NAJEBAŁEM W WEEKEND PLW DZIĘKUJE ZA WASZĄ GŁUPOTE  PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych