Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki materac na bolące plecy ?

materac jaki materac kupić materac na bolące plecy

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kamil541~

~kamil541~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 11:12:10

Jaki materac na boląca plecy ? 

#2 ~majja39~

~majja39~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 11:14:45

Trzeba zadbać o to, by materac był jak najbardziej stabilny oraz odpowiednio podpierał całe ciało, nie powodując porannych bólów pleców czy szyji. Myślę, że wartym uwagi produktem będzie materac wykonany w technologii Viscotherapy - zerknij do sklepu ART-MEDIC bo mają materace z pianki o gęstości 85 kg/m3. Pianka ta oddycha i nie kumuluje ciepła wokół naszego ciała . Jest bardzo przyjemna w dotyku i bardzo szybko reaguje na nacisk jak i powrót do wyjściowego stanu. Specjalne wycięcia w piance wykonują doskonały mikromasaż pobudzającym tym samym układ krwionośny. Co Wy na taka technologię? :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 16:09:39

Lipa straszna, nie polecam!!!!!!

#4 ~asabert5~

~asabert5~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 09:39:05

Wydaje mi się, że materac piankowy z dobrej pianki powinien być w takiej sytuacji odpowiedni. Sam mam problem z plecami i kupiłem w sklepie ART MEDIC VISCOTHERAPY  materac z pianki 85g/m3 za około 2.000 z 15 letnia gwarancją. Na prawdę świetnie mi się na nim śpi. Wstaję wyspany, plecy o wiele mniej mnie bolą. Uważam, że i Tobie taki materac by pomógł, a przede wszystki po nocy na nim wstawałbyś wyspany :)

#5 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 18:50:16

Wydaje mi się, że materac piankowy z dobrej pianki powinien być w takiej sytuacji odpowiedni. Sam mam problem z plecami i kupiłem w sklepie ART MEDIC VISCOTHERAPY  materac z pianki 85g/m3 za około 2.000 z 15 letnia gwarancją. Na prawdę świetnie mi się na nim śpi. Wstaję wyspany, plecy o wiele mniej mnie bolą. Uważam, że i Tobie taki materac by pomógł, a przede wszystki po nocy na nim wstawałbyś wyspany :)

Kulego, gdyby nie/istnialo takie pozyteczne zjawisko jakim jest fermentowanie,
to wiesz ilu pozytecznych rzeczy nie byloby na swiecie ?!  ...ale pewnie nie wiesz, bos tuman  :D

#6 ~dora595~

~dora595~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 10:47:50

Moim zdaniem najlepiej jest poradzić się fachowców, wtedy ma się pewność, że dokonaliśmy dobrego wyboru. My swój mamy już kilka ładnych lat i dobrze zrobiliśmy, że posłuchaliśmy się pani z superwnetrze.pl. Doskonale nam doradziła i świetnie śpi się nam na nim, a mamy kieszeniowy z lateksem.

#7 ~Kerti~

~Kerti~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 23:22:33

Na moje bolące plecy pomogła zmiana materaca na twardy. Wcześniej miałam o standardowej twardości, a poza tym, trochę się już zużył, więc to była najwyższa pora na zmianę. Kupiłam materac sprężynowy Norbert, marki Sheepo, którą polecili mi znajomi. Sami mają wprawdzie inny model, ale używają już jakiś czas i bardzo chwalili. Ten model jest wzbogacony o dodatkową warstwę maty kokosowej, która podnosi jego twardość, ale przy tym materac pozostaje „elastyczny” i dopasowuje się do ciała. Naprawdę – mój kręgosłup odpoczywa w czasie snu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych