Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki inhalator ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 jagna33

jagna33

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:21:49

Szukam opinii na temat inhalatora Sanity Alergia Stop, ktoś pomoże? Szukam swojego pierwszego takiego urządzenia i nie do końca wiem na co patrzeć, na Ceneo z kolei dużo jest opisów tego modelu właśnie.

#2 edyta.romaniuk

edyta.romaniuk

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 14:24:43

Dobre wrażenie robi ten aparat, no ale wiadomo że wszystko zawsze wychodzi w praniu. Ktoś robi inhalacje tym automatem i może napisać coś na temat wydajności choćby? Też o tym produkcie myślę.

#3 renata.poluszak

renata.poluszak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 13:16:47

Nie mam większych uwag do aparatu, jak dla mnie jest okej. Szybka inhalacja bez męczenia się nad kompresorem, wszystko zajmuje stosunkowo mało miejsca, szybko się też całą aparaturę składa i czyści.

#4 jagna33

jagna33

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 13:47:37

Jest taka szansa że jutro kurier mi dostarczy ten model także będę wiedziała więcej. Napiszę co i jak. Mnie przekonał głównie dość korzystny stosunek parametrów do ceny.

#5 jagna33

jagna33

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 15:11:25

Wyjątkowo szybko kurier dojechał i inhalator już jest w moich rękach. Co mogę powiedzieć – na pewno nie ma rozczarowania. Właśnie w takim standardzie, lekkiego inhalatora się spodziewałam. Łatwy w obsłudze, instrukcja jest czytelna wiadomo co do czego ma być podłączone.

#6 pawelszabla

pawelszabla

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 17 październik 2018 - 12:31:28

Korzystamy też z Pro od roku i jest w porządku :) Przewody się nie zatykają można dość szybko umyć całość po użyciu, mam na cały osprzęt wygodny schowek można na szybko spakować sprzęt do szafki nic mi się nie wala po mieszkaniu. Poza tym też trzeba przyznać że przewody są odpowiednio długie, a nie jakieś bezsensownie krotkie.

#7 nanii

nanii

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 październik 2018 - 16:06:15

KUp droższy a dobry!

#8 cinnamon

cinnamon

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 26 październik 2018 - 21:21:30

Szczerze powiedziawszy, to tutaj warto kupić coś droższego. Te tanie nie sprawdzają się dobrze, nie są po prostu wydajne.

#9 Balia

Balia

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 14:08:38

No własnie ja też jestem na etapie poszukiwań dobrego nebulizatora, bo ciągle wszyscy chodzimy z katarem. Któraś z Was używa Air Pro? Ma całkiem dobre opinie, a właśnie szukam czegoś, co posłuży na lata. 

#10 waterman

waterman

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:44:46

Poczytaj nieco np. tu ***** i ewentualnie wtedy podejmij jakieś decyzje zakupowe. Zakup na podstawie opinii może okazać się kiepskim pomysłem. Różni użytkownicy na różnych etapach zakupu sprzętu piszą opinie.

#11 karolinasobczak

karolinasobczak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 13:50:39

No witam. Ja polece SilentMesh. Na tle innych inhalatorow jest wyjątkowo maly i poręczny ale jeśli chodzi o samą jakość aerozolu czy tempo pracy to w ogóle nie odstaje od tych dużych urządzen. Mozna pobrać sobie mgiełkę gdziekolwiek się jest, ja to noszę inhalator zawsze przy sobie w torebcę. Najbardziej lubię ten efekt nawilżenia gardła jak mam podrażnione, duza ulga.

#12 Ekspert Healthin

Ekspert Healthin

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:08:45

Dzień dobry,
stosowanie nebulizatorów dla dzieci i dorosłych jest bardzo dobrą metodą leczenia, ponieważ pozwala podać duże dawki leku i łączyć je z innymi preparatami. Wybór odpowiedniego nebulizatora zależy od bardzo wielu czynników m.in.: stanu zdrowia oraz wieku pacjenta, rodzaju stosowanych leków, czy też chociażby warunków w jakich nebulizacja ma być wykonana. Przy terapii wziewnej nie ma jednego uniwersalnego postępowania, a każde z dostępnych na rynku urządzeń posiada swoje zalety oraz wady. Ponadto, kupując nowy nebulizator, uwagę należy zwrócić na dostępne końcówki. Warto pamiętać, iż co do zasady dzieci do 4 roku życia powinny być inhalowane za pomocą maski twarzowej, a starsze oraz dorośli- ustnikiem. Dobrym wyborem jest nebulizator Air Pro, o który Pani pyta - jest jednym z szybszych nebulizatorów na rynku. W odróżnieniu od nebulizatorów pneumatyczno-tłokowych i ultradźwiękowych, zastosowana w nim technika membranowa sprawia, że właściwości lecznicze popularnych preparatów pozostają niezmienne. Więcej informacji dotyczących różnego rodzaju nebulizatorów znajdzie Pani w artykule: edukacja.healthin.com/artukuly/porownanie-nebulizatorow.html
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam Ekspert
Air Pro

#13 ewela55

ewela55

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2019 - 17:20:41

Jaki nebulizator najlepiej się sprawdzi u małego dziecka, które boi się wszelkich głośnych urządzęń, odkurzacz, nawet suszarka do włosów to jest zmora :(

#14 Ekspert Healthin

Ekspert Healthin

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2019 - 01:02:20

Dzień dobry,

wiadomo, że dzieci nie zawsze lubią podawanie leków, bądź sytuacje, w których muszę siedzieć nieruchomo przez jakiś czas, często również – tak jak w sytuacji, którą Pani opisuje - boją się hałasujących urządzeń. Dlatego należy szczególnie zwrócić uwagę na sprzęt, z którego będziecie Państwo korzystać. Idealnym rozwiązaniem wydaje się w tym przypadku nebulizator membranowy, przede wszystkim ze względu na to, że działa bardzo cicho, przez co wygodniej wykonać nebulizację na przykład podczas snu. Ważnym jest, aby maseczka szczelnie przylegała do buzi śpiącego dziecka i lek został podany w całości, zgodnie z zaleceniami oraz tym jak powinna przebiegać każda poprawna nebulizacja. 
Ze swojej strony polecam nebulizator membranowo-siateczkowy Air Pro, który jest odrobinę głośniejszy od szeptu (40-50dB). Ponadto, w odróżnieniu od nebulizatorów pneumatyczno-tłokowych i ultradźwiękowych, technika membranowa zastosowana w Air Pro sprawia, że właściwości lecznicze popularnych preparatów pozostają niezmienne. 
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. 
Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości. 
Pozdrawiam 
Ekspert Air Pro

#15 mamus_123

mamus_123

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:05:59

Oszczędnie inhaluje Familino Pro w tym sensie, że nie traci aerozolu, nie marnuje leku, zdecydowanie zakup oceniam na plus. Druga sprawa że masz na niego gwarancję dożywotnią, czyli generalnie powinien działać do końca świata i jeden dzień dłużej ;)

#16 JoeBlack

JoeBlack

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 18 maj 2019 - 13:56:44

To prawda, nie ma co przeplacac za "markowy" sprzet.

#17 Magdagryszczak

Magdagryszczak

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 11:47:56

Dla tych co szukają inhalatora mogę powiedzieć, że za mną wiele urządzeń i można na pewno coś sensownego na rynku znaleźć. Warto dobrze sprawdzić różne dostępne sprzęty. Jeśli macie szansę to również w Niemczech można kupić mini inhalator bodajże za 7 euro, coś z Clipem w nazwie i za takie pieniądze jego działanie to po prostu rewelacja.

#18 mikhail

mikhail

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 19:50:54

Nebulizator inhalacyjny wykorzystujący nebulizację substancji leczniczej o ultra niskiej dyspergowalności. Jest stosowany w leczeniu mukowiscydozy, astmy oskrzelowej i chorób układu oddechowego.

#19 mikhail

mikhail

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 20:08:15

Nebulizator inhalacyjny wykorzystujący nebulizację substancji leczniczej o ultra niskiej dyspergowalności. Jest stosowany w leczeniu mukowiscydozy, astmy oskrzelowej i chorób układu oddechowego.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych