Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki hosting wybrać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 lidiaa851

lidiaa851

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 09:08:32

Jaki hosting wybrać pod firmową stronę internetową? - współdzielony, serwer VPS, czy dedykowany?

Użytkownik lidiaa851 edytował ten post 25 lipiec 2017 - 09:10:27

#2 bartekk90

bartekk90

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 09:34:18

To zależy od ruchu na stronie, ale myślę, że pod niewielką stronę wystarczy hosting współdzielony w najmniejszym pakiecie, a przynajmniej na początek - później możesz pomyśleć o przejściu na wyższy pakiet. Zerknij na hosting od cal.pl - jest stabilny, dość wydajny, ma niezłe parametry, powinien się nadać.

#3 Anna92

Anna92

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 14:22:05

Jaki hosting wybrać pod firmową stronę internetową? - współdzielony, serwer VPS, czy dedykowany?

Na początek zazwyczaj wystarcza hosting współdzielony. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania można przenieść się na VPS lub serwer dyedykowany. Warto wcześniej wybrać taką firmę, która pomaga w migracji na poszczególne poziomy. To pozwoli na to, by zaoszczędzić wiele czasu a co za tym idzie, sporo pieniędzy. Ja korzystam z hostingu netbomb.pl i jestem bardzo zadowolona. Warto przekonać się o tym osobiście. 

#4 goster

goster

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 15:17:40

W cenie Hekko nie ma szans na znalezienie niczego solidniejszego.

Macie tam stabilną usługę, która działa niezawodnie. Plusów wiele, ale chodzi przede wszystkim o niezawodność, dobre parametry. Nasze doświadczenia są zdecydowanie pozytywne. 

#5 OstroOstry

OstroOstry

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 11:28:12

Na początek zazwyczaj wystarcza hosting współdzielony. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania można przenieść się na VPS lub serwer dyedykowany. Warto wcześniej wybrać taką firmę, która pomaga w migracji na poszczególne poziomy. To pozwoli na to, by zaoszczędzić wiele czasu a co za tym idzie, sporo pieniędzy. Ja korzystam z hostingu netbomb.pl i jestem bardzo zadowolona. Warto przekonać się o tym osobiście. 

Zgadzam się! Plan jak najbardziej godny przeanalizowania pod względem wdrażanego projektu. Co do hostingu do zdecydowanie polecam Home. Migrowałem kilka usług i wsparcie techniczne stanęło na wysokości zadania. Zawsze można wcześniej skorzystać z testów i wyrobić sobie WŁASNE zdanie.

#6 goster

goster

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 luty 2018 - 16:20:21

Hekko dzisiaj macie z rabatem 80 proc.

Czyli ze 2 dyszki za rok korzystania z konta. Całkiem przyjemnie, co nie?

Siedzimy na tym serwerze od lat - wszystko fajnie śmiga. 

#7 AnnaLis

AnnaLis

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 12:20:20

Jak mały ruch to - współdzielony, serwer VPS , jak zacznie się wieszać to możesz pomyśleć o zmianie na dedyka , ale to na prawdę duży ruch musi być 

#8 Hardy

Hardy

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 15:39:54

VPS  spokojnie wystarczy, jeśli to ma być normalna strona firmowa, nie ma sensu najmniejszego brać żadnych drogich dedyków, chociaż mozna. My mamy stronę na ArubaCloud - najtańszy pakiet to 4 zł miesięcznie i nam w zupełnosci wystarcza, a mamy kilka filmików wgranych, katalogi produktów, działa bardzo stabilnie.

#9 sadhana

sadhana

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 13:26:47

na VPS i serwerze dedykowanym musisz sobie wszystko sam zainstalować czyli serwer www, serwer pocztowy, dns, jakis spam bloker itd. do tego konfiguracja. jak się na tym nei znasz albo nie masz nikogo kto sie zna to nie radzę się w to pakować.

zdecydowanie konto wirtualne czyli tzw. hosting. mogę ci zaproponować ***- spoko pakiety, działą bardzo dobrze.

#10 itka

itka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 17:46:52

Tylko Firehost. Za stabilność, niezawodność, dobre parametry.
Usługa sensowna, taka, jaka być powinna. Moje doświadczenie z nimi wyłącznie pozytywne.
Największe plusy? Po prostu pozwala zajmować się stronami, a nie bzdurami.

#11 basia_black

basia_black

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 11:56:37

Cała masa tego teraz jest. Od siebie polecam hekko, raczej bezproblemowe, szybkie i tanie. Nie ma większej różnicy co teraz wybierzesz, bo większość oferuje dokładnie to samo.

#12 wizard77

wizard77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 11:46:19

Podbijam, sam używam hekko i jest bardzo dobry. Do tego warto jeszcze wykupić ten lepszy pakiet, żeby mieć więcej miejsca. Cenowo wszędzie wychodzi tak samo, więc to nie jest wielka różnica ;)

#13 ag_a

ag_a

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 14:32:50

Może ten artykuł pomoże Wam podjąć decyzję: *** Generalnie należy zwracać uwagę na to, pod jak duży serwis ma być dedykowany. Jaki ruch na stronie, czy to strona czy sklep, jak często są aktualizowane treści? To wszystko ma znaczenie. Warto upewnić się, czy transfer na danym serwerze jest bez limitu - teraz większość jest, więc nie warto wybierać takiego, na którym takie limity ciążą. 

#14 fiks

fiks

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 22 październik 2018 - 16:04:38

Działam na Firehost - bardzo tani, solidnie działający hosting, zero problemów.
Usługa naprawdę porządna, szybka, z dobrym supportem. Pracuję już na tej samej usłudze bardzo długo.
Kawał solidnego serwera.

#15 basia_black

basia_black

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 26 październik 2018 - 21:19:08

Ja przez jakiś czas używałam Hekko. Mogę polecić, nie ma przerw i raczej wszystko działa bez problemu. Dobry i konkretny support ;)

#16 Verdith

Verdith

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 15:44:27

U nas w firmie wystarcza VPS, bo po porównaniu wyszło, że jakoś serwery dedykowane zawsze wychodziły drożej. No ale wiadome zależy też jaki macie ruch na stronce. U nas działa Aruba Cloud i nie narzekamy. Za największy pakiet płacimy 100 złotych, a teraz korzystając z Black Friday 60. 4CPU / 8GB RAM / 160GB na SSD w zupełności wystarcza. 

#17 janik

janik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 17:04:54

My też Firehost - działa to normalnie, a usługa jest bardzo tania. Prowadzimy u nich wiele stronek na jednym koncie.
Cała usługa na plus. Można wybrać panel zarządzania. Ogólnia działa to naprawdę zmyślnie.

#18 Tygryss23

Tygryss23

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 19:45:24

To zależy od wielu czynników. Np jakiego ruchu należy się spodziewać na stronie, ile chcesz wydać na taki hosting. Jeśli strona nie będzie bardzo skomplikowana to VPS typu Aruba Cloud zdecydowanie wystarczy. Jednak jeśli będzie to coś bardziej rozbudowanego do zdecydowanie dedyk.

#19 janik

janik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 20:51:21

Polecam Firehost - solidny, niezawodny hosting. Mam kilka stron tam, wszystkie działają przyzwocie.
Ale oczywiście - tutaj każdy musi wszystko dobierać pod oczekiwania. 
Po to macie darmowy test, żeby móc ocenić działanie usługi.

#20 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 22:24:16

Pomyliłeś fora bo już o tym spamowałeś 2 posty wyżej. Na pewno firehost to badziewie skoro tak ciągle musi spamować, aby klientów łapać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych