Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki hosting wybrać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartekk90

bartekk90

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 08:51:07

Jaki hosting wybrać dla niewielkiej, prostej strony internetowej? Czym kierować się przy wyborze?

#2 lidiaa851

lidiaa851

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 10:57:21

Na takiej stronie ruch jest raczej niewielki, więc powinien wystarczyć prosty, tani hosting w podstawowym pakiecie, dość dobry mając choćby na cal.pl - działa bez problemów, ma dobre parametry, także warto przetestować. w razie gdyby później ruch na stronie się zwiększył, to wystarczy przejść na wyższy pakiet.

#3 goster

goster

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 16:00:10

W cenie Hekko nie znajdziecie solidniejszej usługi. Jestem u nich od wielu lat. Działają niezawodnie, koszty niewielkie, a jednak kawał serwera. Mają dobry support i mnóstwo promocji. W zasadzie każde kolejne konto rezerwuję za 1/2, albo 1/5 ceny. 

#4 Marcin Woz

Marcin Woz

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 21:16:29

tez uwazam ze hekko daje rade, jezeli trzeba taniego i w miare solidnego hosta

#5 goster

goster

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 15:22:51

Hekko jest niezawodne. Odpalcie sobie okres testowy i tam działajcie. Na ich blogu jest kod rabatowy na 50 proc. Za takie usługi naprawdę nie trzeba przepłacać. 

#6 fiks

fiks

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 17:22:45

Firehost działa niezawodnie - od lat jesteśmy na ich serwerze i nie mamy żadnych problemów.
Stabilna, niezawodna usługa, z dobrymi parametrami. Testować można całkowicie za darmo, nie ma żadnych problemów.
Okres testowy darmowy - jaki problem sprawdzić? 

#7 itka

itka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 21:03:54

Potwierdzam działanie Firehost. Niezawodny serwer, z dobrymi parametrami.
Fajna usługa, okres testowy za darmo - i właśnie na takie usługi trzeba stawiać.

#8 goster

goster

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 16:04:50

Hekko jest niezawodne i solidne. Nie ma powodów do tego, żeby korzystać z innych usług, bo to i tak nic nie daje. Wrzucajcie swoje stronki tam, gdzie macie święty spokój, nie ładujcie się nigdzie na siłę. To ma naprawdę bardzo duże znaczenie. Strona nie potrzebuje cudownego hostingu - potrzebuje hostingu sensownie działającego. 

#9 itka

itka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 16:44:30

Firehost to kawał solidnej usługi i naprawdę nie ma powodów do kombinowania z innymi usługami. Niezawodnie to działa, szybko, solidnie. I takie właśnie powinny być serwery.
Panel zarządzania też wybieracie za darmo.

#10 goster

goster

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 26 luty 2018 - 16:08:51

Kolejnym razem na spokojnie sobie zrób test Hekko i porównaj jak działa. Czasami warto - nawet żeby mieć drugie konto hostingowe, w celu porównania tych usług. Sami wtedy zauważycie, jak duże są różnice. A one bywają naprawdę kosmiczne ;-) Nawet pod względem podstawowego zakresu. 

#11 arbaters

arbaters

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 15:15:45

Szczerze mówiąc mogę się zgodzić co do Hekko. Co więcej, jak ktoś jeszcze u nich nie kupił usługi to nawet lepiej, bo terazmoże skorzystać ze zniżki 80% na hosting. 20zł za najniższy plan to na prawdę groszowe sprawy jak za taki hosting!

#12 Dobron

Dobron

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 12:43:45

Myślę, że warto jest zwrócić uwagę na ofertę hostingu od Linuxpl.

#13 fiks

fiks

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 18:13:01

W porządku jest z Firehost. Akurat tam trzymam naprawdę wiele stron i widzę, jak duże są różnice w jakości na różnych hostinach.
U nich to wszystko działa naprawdę niezawodnie, nie ma żadnych komplikacji, całość solidnie współpracuje.
Najlepiej wszystko zaczynać od darmowego testu - wtedy widać, z czym macie do czynienia.

#14 matriks

matriks

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 21 lipiec 2018 - 21:36:49

dobry jest ten hosting??? bo np. znalazłam sprzeczne opinie na jego temat tutaj:
http://*** i teraz się waham. wypowie się ktoś? w miare pilny temat, wiec z gory dzieki!

#15 Kebel24

Kebel24

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 22:37:58

Ja polecam https://***.pl/ - porządna usługa w normalnie cenie. Najtańszy hosting już za 50zł/rok, jasno napisane co dostajesz, cennik malejący z roku na rok i wiele innych korzyści :)

#16 sadhana

sadhana

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 10:27:05

*** polecam

#17 fiks

fiks

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 16 październik 2018 - 16:04:27

Na spokojnie działajcie z Firehost. Koszt niski, usługa jakościowa i niezawodna, taka która nie stwarza żadnych problemów.
Mamy z nimi wyłącznie pozytywne doświadczenia, ale oczywiście każdy pakiet należy dopasować z głową. 

#18 Paweł75

Paweł75

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 20:12:55

Potwierdzam poprzedników, że hekko naprawdę daje rade. Porządny serwer i porządna cena

#19 JaKo8

JaKo8

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:11:39

Szczerze to kompletnie się na tym nie znam i wszystkie zagadnienia z hostingiem brzmią dla mnie jak czarna magia. Dlatego chcę skorzystać z oferty kogoś, kto się tym zajmie za mnie. Doradźcie, czy https://www.empressia.eu/hosting-www/  to dobra oferta?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych