Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 szpak Mateusz

szpak Mateusz

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 14:54:30

Chyba lepiej elektryczny.

#42 Kamil123

Kamil123

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:04:33

Dla mnie doskonałą opcją jest grill węglowy. Wolę opcje tradycyjne, które nie są złe, a zawsze można je lekko unowocześnić :) Wydaje mi się, że jest to chyba najbezpieczniejsza opcja, a jedzenie jest idealne! Troszkę poczytałam na grilleweglowe.com.pl i uważam, że grill węglowy jest najlepszym rozwiązaniem :) 

#43 Ewcia11

Ewcia11

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 10 luty 2018 - 22:23:59

Ja jednak wolę tradycyjny grill. Sprawdza się chyba najlepiej podczas grillowania. 

#44 TeamPlayer

TeamPlayer

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 19:10:57

Moim zdaniem na działkę dobrym wyborem jest grill tradycyjny, opalany węglem, a do mieszkania w bloku, na balkon czy taras zdecydowanie grill elektryczny. Polecam zwłaszcza grille Weber. Ich oficjalny sklep https://www.top-grille.pl/ ma bardzo uprzejmą obsługę, chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia, niezależnie, czy będzie to grill gazowy, elektryczny, czy węglowy. Jest to swoją drogą największy sklep z grillami w Polsce. Na swoim blogu zamieszczają regularnie ciekawe przepisy na potrawy z grilla (polecam przepis na stek i wpis o wędzeniu na grillu).

#45 jawani

jawani

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2019 - 10:10:45

Wszystko zależy od miejsca, w którym masz zamiar go używać. Według mnie najlepsze są zwykłe, w którym wykorzystujesz brykiet, bądź węgiel.
Jednak bardziej proponowałbym wędzarnie, jako urządzenie do przygotowania mięska

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grill

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych