Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Baśka P.~

~Baśka P.~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 05:11:37

Mam gazowy grill Broil King i jestem bardzo zadowolona. urzadzonko pozwala naprawdę wypocząć a nie stac w dymie przy grillu gdy rodzina sie wesoło bawi:)

#22 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 19:04:02

Mam gazowy grill Broil King i jestem bardzo zadowolona. urzadzonko pozwala naprawdę wypocząć a nie stac w dymie przy grillu gdy rodzina sie wesoło bawi:)

przede wszystkim z Broil Kinga czyli z tych gazowych nie trzeba się obawiać, że jedzenie będzie niezdrowe. Na pewno nie ma tego rakotwórczego osadu..

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 18:56:25

Na węgiel drzewny. Najlepszy!

#24 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 07:51:45

W gazowy warto zainwestować z kilku powodów. Po pierwsze jest wydajny i butla gazowa na długo starcza, po drugie jedzenie z niego jest zdrowsze, bez sadzy, po trzecie są porządniejsze. Ja zainwestowałem w Broil Kinga i przy mojej intensywności używania koszt się zwrócił i przynajmniej przy transporcie się nie rozpada.

#25 ~Zeszka~

~Zeszka~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 16:49:03

a na długo taka butla starcza? i jaka duża tam jest? będę kupować taki grill gazowy i mam parę na oku, m.in broil kinga:) jeden z faworytów :)

#26 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 21:42:54

zdecydowanie gazowy. wysokiej jakości grille ma broil king w ofercie i muszę przyznać, ze jestem bardzo z nich zadowoony. idealnie się spisują, miesko z grilla jest bardzo smaczne. niczego więcej nie potrzeba;)

#27 ~Lewka~

~Lewka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 22:24:10

no wlasnie zastanawiam się nad broil King - ogólnie chce gazowy grill do ogrodu ale jeszcze nie wiem jaki. co prawda broil king przoduje w wyborze, widać ze porządny sprzęt na kilka sezonów, zdrowe jedzenie...ale jeszcze robię mały rekonesans

#28 fill

fill

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 13:12:28

na węgiel najlepsze są :)

#29 ~Krrrrysttian~

~Krrrrysttian~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 22:37:20

Ja tam wolę grille gazowe, elektryczne to dla mnie jak piekarnik. Od dwóch lat mam grill gazowy marki Weber, modelu nie pamiętam. W każdym bądź razie jest to bardzo solidny grill i sprawdza się super. A kupiłem go w sklepie DecoMania, mieli wtedy promocję, to skorzystałem. 

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 22:44:53

Sporo czytałem o grillach i wiele osób polecało markę Weber. Kupiłem ich grill elektryczny i jestem zachwycony. Grilluje mega szybko no i w zasadzie wszystko można nim przyrządzić. Grill kupiłem w sklepie DecoMania. Grill elektryczny jest praktyczny, bo jak nie ma pogody to i w domu można go zrobić ;)

#31 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 22:58:23

...zdecydowanie elektryczny. :) 
Elektryczny jest pod kazdym wzgledem lepszy od gazowego.
Oczywiscie prawdziwy najlepszy grill to grill na wegiel drzewny albo brykiet, ale jesli mamy wybierac pomiedzy gazowym a elektrycznym, to zdecydowanie elektryczny. B)
Na balkon w bloku, na werande ...tylko elektryczny...nigdy gazowy.

#32 bonio

bonio

Bywalec

• PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 10:44:14

Ja też tak uważam. Oczywiście jeszcze bardziej wolę węglowy, ale elektryczny też się sprawdzi dobrze. Gazowe jakoś tak wydaje mi się, że wydzielają dziwny zapach.

#33 ~Specu14~

~Specu14~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 17:12:31

Ja rozumiem ze pewna firma na "B" placi za reklame, ale niech wybierze agencję marketingową ktora zrobi to bardziej profesjonalnie i komentarze na forach będą mniej nachalne i proste :-)
Miłego grillowania dla wszystkich ;-)

Konkurencja, autor książki "teorie spiskowe?" czy wróżbita Maciej?

#34 ~Tahau65~

~Tahau65~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 07:32:02

Z gazówki smak najlepszy. Śmieszy mnie jak ktoś mówi ze śmierdzi gazem ;)

#35 kamil_kuc

kamil_kuc

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 10:18:23

Z tego co wiem grille węglowe są nieco tańsze https://grillmix.pl/...le-weglowe.html ale wszystko zależy od tego jak chcesz z niego korzystać. Jeśli masz zamiar grillowac tylko w trakcie lata ze znajomymi na zewnątrz to weź węglowy, Grille elektryczne są droższe ale możesz trzymać je w mieszkaniu i używać ich w kuchni. Nie ma zapachu dymu i nie musisz sprzątac popiołu.

#36 roonnee7

roonnee7

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 22:13:48

Jak dla mnie chyba bardziej elektryczny, ale każdy woli co innego.

zobacz

#37 asadew

asadew

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2017 - 00:09:09

Dla mnie bezdyskusyjnie grill gazowy to najlepszy wybór. Dopóki w moim ogrodzie dominowały grille węglowe nie było alternatywy dla tej metody grillowania. W dobie postępu, wygody i ekologii pojawiły się i u Nas w Polsce grille gazowe. 

Ja od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem grilla niemieckiej firmy Landmann ( pod uwagę brałem jeszcze grille Broil King ale to niestety nie na mój budżet ). Do zakupu przekonała mnie jakość wykonania oraz designerski wzór w modelu Triton. 

Jakiś czas temu nawet był prezentowany ten model grilla na TVN-ie w programie Maja w Ogrodzie. 

Zachęcam do oglądnięcia - teraz są te filmiki na youtubie

Polecam 

P.S. Ja dokonałem po rzetelnym przeglądnięciu "całego" internetu grilla oglądnąłem i zakupiłem w Krakowie w firmie Eskot - ich strona z grillami www.gazowe.com.pl

Adam

Użytkownik asadew edytował ten post 25 luty 2017 - 00:11:09

#38 MArysialudek

MArysialudek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 08:54:40

widziałam taki duży grill Bass Polska. Fajnie by było mieć taki

#39 Karbov

Karbov

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 15:12:53

Zdecydowanie wole grill gazowy , ze względu na to ,ze jedzenie po prostu lepiej smakuje. Mam grill z Broil King ze sklepu https://decofire.pl/ i raz ,ze te amortyzery , nadają smak , a dwa jest tutaj szafka na butlę 11 kg. Z tego co wiem to Broil King jak jedyny producent ma taka szafkę na butle

#40 monikabudziq

monikabudziq

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 10:10:57

A może grill kontaktowy? Doskonałą ofertę profesjonalnych grillów znaleźć można w sklepie Gastrro: https://www.gastrro.pl/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grill

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych