Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~eda~

~eda~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 16:46:18

Gazowy to jeszcze ok,ale elektryczny to na typowo domowy użytek.Węglowy zawsze jednak najbardziej poręczny i użyteczny,dlatego trudno się dziwić że jest najpopularniejszy.Ja postawiłem sobie teraz na działce nowy grill kulisty z Lidla,widzieliscie może ?Jest swietny!Ma półkę,rożen,i kółka i jest bardzo solidny.Jak nie macie to sie zaopatrzcie :)

#2 ~Junia~

~Junia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 09:27:23

Nie widziałam w Lidlu takiego grilla, może u mnie już wszystko wykupili, a ile zapłaciłeś? Ja mam na podwórku grilla wybudowanego przez męża, do tego wybudował także piec na pizze - moja złota rączka. Super sprawa na lato. Mamy również elektrycznego, zamówiliśmy w grudniu ze stylowazastawa.pl, bo nie mogłam się doczekać okresu grillowania. Rzeczywiście, jest to typowo domowy użytek, ale bardzo fajny. Często go wyciągamy.

#3 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 23:54:32

Jeśli zależy Ci na jakości przygotowywanych potraw i uniwerslaności grilla to wybierz grilla gazowego np. Broil King, natomiast jeśli chcesz mieć gorsze efekty smakowe ale za to praktycznie bezdymowe grillowanie wybierz grilla elektrycznego np: Outdoorchef

#4 ~mlody12~

~mlody12~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 13:20:29

Grille Broil King są super. Na rynku pojawiły się jeszcze grille turystyczne na brykiet lub gaz ale bezdymne. Nazywają się COBB i wg. producenta nadają się na jachty czy nawet na balkon w domu

#5 Dafne

Dafne

આઈએનજી

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 04 maj 2013 - 13:33:05

Jest wiecej pracy ale mięso najsmaczniejsze jest z węglowego, nie mówiąc już o pieczonym na drewnie, jeśli masz możliwość to, tylko te dwa.
O elektrycznym nawet się nie wypowiem, a z gazowego to tak jakbyś sobie nad kuchenką opalił. Życzę udanego zakupu i smacznego grillowania, które może się stać dla Ciebie niezwykłym rytuałem.

#6 Dominikaa

Dominikaa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 03:21:06

Witam. Ja osobiście dostałam świetny grill z tej strony: http://hotawards.pl/...kanski/ood9gia . Polecam bo jeśli ja dostałam, to Wy też możecie :P :D

#7 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 12:53:47

Tutaj można zgarnąć grilla amerykańskiego: skroc.to/BtC/ Sam go posiadam i polecam wszystkim! Pozdrawiam!

#8 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 18:05:26

Osobiście polecam grill gazowy. Kupiłem pod Warszawą i sprawuje się świetnie. Mają sporą ekspozycję kilku producentów.  Strony nie znam ale firma to Polgrill. Jak już znajdziecie to polecam zapoznać się z wędzarniami. Nawet w głowie mi się nie mieściło że coś takiego można znaleźć na rynku :D . Może za rok się kupi.

#9 ~Daria&Jan~

~Daria&Jan~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 14:17:04

Kupiliśmy dość drogi ale świetny grill  Signet z Broil King. Kosztował prawie 4,5 tysiąca ale jest naprawdę rewelacyjny! Ma dwustronne ruszta tzn. że jedna strona służy do szybkiego obsmażania mięsa a druga ma kanaliki, w których gromadzą się soki nawilżające potrawy podczas opiekania. Bardzo polecam! 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 18:32:30

Tutaj można zgarnąć grilla amerykańskiego: skroc.to/BtC/ Sam go posiadam i polecam wszystkim! Pozdrawiam!

Co takiego rewelacyjnego i godnego polecenia dla Ciebie znajduje się w amerykańskim grillu? Podaj chociaż jedną jego zaletę.

#11 ~Pawlik~

~Pawlik~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 09:33:42

Odkąd zobaczyłem jak działa "gazówka" u sąsiada stwierdziłem, że nie ma lepszej opcji niż porządnej marki grill gazowy. Kupiliśmy z firmy Broil King grill Regal. Bardzo funkcjonalny i naprawdę nowoczesny.  Średnio mi się kiedys chciało stac przy węglowym grilu a teraz wprost uwielbiam smażyć i eksperymentować kulinarnie :) Do tego świetnie wygląda nasze urządzonko:) 

#12 ~Bernard~

~Bernard~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 10:03:57

Też mam Broil King. Kupiłem wersję z górnej półki bo nie uznaję bylejakości. Grill gazowy w świetnym designie i bardzo funkcjonalny. Miałem elekktryka ale oddałem synowi. Niech się pomęczy :)

#13 MarzenJ

MarzenJ

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 30 kwiecień 2016 - 17:52:39

my też dość długo nie wiedzieliśmy jaki grill wybrać aż nie odwiedziliśmy znajomych, którzy mieli grilla gazowego Broil King. mega wygoda, super nowoczeność, bardzo dobre ruszta do grillowania - wkońcu nic nie wpada do środka! i co najważniejsze - pięknie wygladają

#14 ~Jaro555~

~Jaro555~
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 09:28:45

Ja rozumiem ze pewna firma na "B" placi za reklame, ale niech wybierze agencję marketingową ktora zrobi to bardziej profesjonalnie i komentarze na forach będą mniej nachalne i proste :-)
Miłego grillowania dla wszystkich ;-)

#15 MarzenJ

MarzenJ

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 04 maj 2016 - 18:02:16

bardzo fajne grille można w chwili obecnej kupić w selgrosie - nawet internetowo. mega syzbka dostaw ai swietne ceny więc trzeba korzystać - sam zamawiam świetny grill elektryczny - sprawdźcie sami http://selgros24.pl/...erBy=priorityD. Pora grillowania już się zaczeła więc wydaje mi się, że w każdym domu przyda się taki porządny zestaw

#16 ~Beza~

~Beza~
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 08:17:07

Kupiłam za śmieszne pieniądze "na szybko" okrągłego grilla węglowego z selgros24.pl za niecałe 160 zł. Mają teraz niezłe promocje na grille. Powiem, że ten mój sprawdza się kapitalnie. Na majówce miałam 8 gości i wszystkim smakowało:) Nie ma to jak zapach węgla drzewnego! To ma duży wpływ na smak potraw:)

#17 ~Kucharek~

~Kucharek~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 08:14:21

Zdecydowanie polecam grill gazowy. Mam od dwóch tygodni Broil King . Rewelacyna mozliwość regulacji temperatury, czyściutko, wygląd świetny. No i zapach węgla nie gryzie po oczach a ciuchy nie przesiakają dymem:) 

#18 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 16:41:20

Ja mam Lotusa, zamówienie doszło do mnie na drugi dzień a i grill sprawuje się też bardzo dobrze. Polecam obejrzeć na MocSokow

#19 SlaVko

SlaVko

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2016 - 13:18:22

Ja sobie kupiłem grilla na taniutko.pl , dokładniego tego: grill ogrodowy bbq

i nie powiem, bo jestem bardzo zadowolony :) gruba blacha, termometr w pokrywie, popielnik. Czego chcieć więcej?: )

#20 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 27 maj 2016 - 13:36:57

Najlepiej kup sobie okrągły, nie będzie byle  kaszanka chować się po kątach ! :P

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grill

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych