Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki fotelik dla rocznego dziecka do 1000 zł?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 18:47:46

Jaki fotelik dla rocznego dziecka które waży 10 kg tak do 1000 zł? Zależy mi na bezpiecznym foteliku jest to budżet maksymalny, najlepiej jakby się udało do 800 zł ale to chyba nie realne :(

#2 ~vincent~

~vincent~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 12:36:52

z naprawdę bezpiecznych i sprawdzonych przez test plus najtańszą opcją jest babysafe akita, do przymierzenia w sklepie

#3 ~malwinakot~

~malwinakot~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 14:42:48

zobacz co ciekawego mają w sklepie Foteliki Warszawa - ja już dawno kupowałam tam fotelik, co prawda dałam więcej ale możliwe że mają coś w tej cenie

#4 Kiddy

Kiddy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 12:19:23

Nie tak dawno sama musiałam zainteresować się kupnem nowego fotelika dziecięcego. Wybrałam polecaną markę fotelików https://mamaija.pl/k...kiddy-d563.htmlNajnowszy model w serii Cruiserfix firmy Kiddy daje równie doskonałą ochronę przed ewentualnym zderzeniem.

#5 ~ralphenn~

~ralphenn~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 21:21:14

Oglądaliśmy z mężem ostatnio sporo modeli poszczególnych producentów i szczerze mówiąc - bardzo słabo to wypadało. Już po samej konstrukcji i jakości wykonania można było dostrzec, że nie są to produkty z najwyższej półki. Aż strach pomyśleć co by się stało, gdyby dziecko podczas wypadku siedziało w takim foteliku... Koleżanka poradziła nam aby sprawdzić firmę BabySafe babysafe.eu . To był strzał w dziesiątkę. Samo wykonanie, jakość materiałów - to była wręcz przepaść jakościowa. Oczywiście na plus. Kupiliśmy i póki co sprawuje się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że jego wytrzymałości w przypadku kolizji nigdy nie będzie nam dane sprawdzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych