Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

jaki dobry krem na cellulit

cellulit krem

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karinaa

Karinaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2018 - 08:25:18

Hej

Przez jakiś czas stosowałam różne kremy na cellulit, ale żaden nie pomógł mi ani odrobinę z cellulitem. Stosuje odpowiednią dietę i ćwiczę 3 razy w tygodniu. Ostatnio czytałam dużo dobrych opinii o kremie Vialise. Bardzo mnie kusi, żeby go wypróbować, bo jest z naturalnych składników, ale nie jest tani. Czy próbowała któraś z Was tego kremu? Może on być lepszy np. Vichy, który nic mi nie dał?

Dzięki za odpowiedź :)

#2 sajana

sajana

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 22:58:05

Na cellulit raczej żaden krem nie pomoże. Cellulit to problem w głębszych warstwach skóry i składniki kremu nie są w stanie tam dotrzeć. Aby pozbyć się problemu cellulitu trzeba połączyć kompleksowe działanie masaży, zabiegów medycyny estetycznej jak np głębokie ciepło czy laser z dietą i aktywnością fizyczną. Możesz poczytać na portalu [SPAM!]  opinie dziewczyn, które korzystają z różnych zabiegów. Kierując się ich opiniami możesz wybrać i zapisać się na określone zabiegi na Moment.pl

#3 Maryla88

Maryla88

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:56:30

Nie zgadzam się, kremy bardzo dobrze wspomagają walkę z cellulitem, pod warunkiem że nie stosuje się ich jako JEDYNY środek. Ja ciężko ćwiczę i dobrze się  odżywiam, ale dlaczego miałabym twierdzić, że "na cellulit żaden krem nie pomoże?" skoro serum, które stosuje (Vialise) odżywia, nawilża, ujędrnia moją skórę po kąpieli? Gdybym  pozbawiła się kremu do moich nóg, byłyby wysuszone jak kabanosy.

#4 Tamimi

Tamimi

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:37:02

Zgadzam się z Marylką. Krem jest potrzebny, w końcu to nie tylko pielęgnacja ale i środek do walki z cellulitem: https://kobieta.wp.p...47598592935553a tutaj jest fajny artykuł, piszą na nim o ww Vialise, który ja też stosuję od niedawna.

#5 Linka88

Linka88

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 21 maj 2018 - 09:12:55

Ciągle słyszę o tym Vialise.. tylko dlaczego on jest taki drogi? Ktoś go używa? Działa?

#6 szymon0508

szymon0508

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2018 - 14:45:39

Bardzo ciekawe inforamcje ;) Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się one :)

#7 Jodla100

Jodla100

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 23 maj 2018 - 10:07:52

Kupiłam ostatnio ten krem, który polecaliście Vialise :) Jest naprawdę świetny! Oczywiście używam go od niedawna, więc na pewno nie ubyło mi cellulitu, ale skóra jest taka mięciutka i dobrze odżywiona... co do walki z cellulitem to oczywiście ćwiczenia, dieta... ogólnie regularność i sumienność :)

#8 teleport

teleport

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 14:06:08

Szczerze, to nie używałam nigdy żadnych specyfików, bo nie miałam problemu, ale chyba musze się zacząć tym interesować. Przeglądam jakies poradniki i dzienniki diet oraz prac nad sylwetką, już mam kilka na oku ;)

#9 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 21:39:55

Hej

Przez jakiś czas stosowałam różne kremy na cellulit, ale żaden nie pomógł mi ani odrobinę z cellulitem. Stosuje odpowiednią dietę i ćwiczę 3 razy w tygodniu. Ostatnio czytałam dużo dobrych opinii o kremie Vialise. Bardzo mnie kusi, żeby go wypróbować, bo jest z naturalnych składników, ale nie jest tani. Czy próbowała któraś z Was tego kremu? Może on być lepszy np. Vichy, który nic mi nie dał?

Dzięki za odpowiedź :)

Witam, 

Krem Vialise jest rewelacyjny. Stosowalam rozne kremy, wiele razy Vichy i inne dobrych marek ale nic nie pomagaly. Kupilam Vialise i stosowalam trzy i pol tygodnia jak bylam na wakacjach. Po powrocie do domu moj maz zauwazyl ze mam inna skore, jedrniejsza i ... bez cellulitu. Cena jest wysoka ale warto. Razem z rozpoczeciem zaczelam brac tabletki Cellactiv. Trzeba tez pamietac o odpowiednim wmasowywaniu kremu 2 razy dziennie. No i oczywiscie dieta i cwiczenia. A najlepsza yoga. Mam 42 lata i nie jestem zadnym przedstawicielem handlowym jestem po prostu mile zaskoczona dzialaniem w tak krotkim czasie kremu i \ lub tabletek.

Polecam Iwona

#10 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 06:21:24

Jeśli chcecie się szybko i skutecznie pozbyć cellulitu to polecam Wam endermologie. Robiłam taką serie 10 zabiegów w Gdańsku w Clinica Cosmetologica i to naprawdę działa. Mam teraz dużo lepsze ciało, dużo jędrniejsze, gładsze i bez nadmiary tkanki tłuszczowej.

#11 alicee777

alicee777

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 13:13:24

mi akurat nordic walking bardzo pomaga na cellulit, nie ma to jak umowic sie z kolezanka na poranne chody w pobliskim lasku :)))) a to ciekawe,zakupy zazwyczaj robie na osiedlu,mamy dobrze zaopatrzona drogerie ale tego kremu nie widzialam, teraz mnie zaskoczylyscie

#12 ~Aries~

~Aries~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:07:46

tez szukalam vialize w sklepach ale narazie mozna go kupic chyba tylko online, a jak czesto sie nim smarowac? bo ja tak raz w tygodniu, moze trzeba czesciej???

#13 ~Zazuuu~

~Zazuuu~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 16:51:34

Częściej częściej, ja zawsze po prysznicu używam, chociaż na początku ciężko było wyrobić sobie taki nawyk, skóra lubi systematyczność :):) :)

#14 ~Gwen_Stefani~

~Gwen_Stefani~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 15:48:52

ja ostatnio na masaże chodzę i bardzo sobie chwalę ten sposób walki z cellulitem. A pytanie, czy któraś z Was używa może takiego masażeru w kształcie ośmiornicy? jakieś efekty?

#15 alicee777

alicee777

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:04:52

u mnie niestety nie sprawdził się, bo był strasznie nie wygodny

#16 ~Kania_Gda~

~Kania_Gda~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 12:06:31

Drogie koleżanki, ja smaruję się tym kremem od miesiąca, pierwsze co mnie zaskoczyło to że to nie jest krem tak jak wiele z Was pisze, to jest raczej forma żelowa, która zawiera w sobie składniki aktywne pomagające skórze zyskać jędrność. Tylko to opakowanie niezbyt wygodne ;/ trochę mnie to drażni, ale nie może być idealnie.

#17 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 09:12:41

Drogie koleżanki, ja smaruję się tym kremem od miesiąca, pierwsze co mnie zaskoczyło to że to nie jest krem tak jak wiele z Was pisze, to jest raczej forma żelowa, która zawiera w sobie składniki aktywne pomagające skórze zyskać jędrność. Tylko to opakowanie niezbyt wygodne ;/ trochę mnie to drażni, ale nie może być idealnie.

ja też wolę kosmetyki w tzw. tubie ale nie szata zdobi kosmetyk tylko jego wnętrze :D hihihi

#18 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 09:31:53

zamówiłam i czekam na kuriera :)

#19 Kenkjszyszn1

Kenkjszyszn1

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 październik 2018 - 12:42:08

Bardzo polecam też kosmetyki naturalne na przykład https://eko-banka.pl/

#20 ~Dosia~

~Dosia~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 21:14:33

spróbuj sobie krio-żelu z eveline. oni mają taką bardzo popularną, ze wzgledu na swoja skuteczność, serię Slim extreme. Juz kilka kosmetykow z tej serii uzywalam i naprawde bylo widac przyzwoite efekty po regularnej aplikacji. A ten krio-żel dobrze wygladza i napina skore. Chociaz warto tez pamietac chociazby o zdrowej diecie, zeby wiidziec mocniejsze efekty ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cellulit, krem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych