Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki brodzik do łazienki? :: zobacz komentowany artykuł

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~alive~

~alive~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 12:07:55

Mam brodzik od Schedpol i nie narzekam. Ostatnio w ogóle rozmawiałem z bratem, że jemu tak niefortunnie spadła słuchawka na jego brodzik, że im dziurę zrobiła...Kupił tani brodzik to niestety tak jest. Ja zapłaciłem trochę więcej, ale jak mi żel spadł praktycznie z 2 metrów bo wyśliznął się z ręki to tylko się od podstawy odbił i nawet śladu nie było po nim.

#62 ~felek654~

~felek654~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 09:17:56

Mam brodzik od Schedpol i nie narzekam. Ostatnio w ogóle rozmawiałem z bratem, że jemu tak niefortunnie spadła słuchawka na jego brodzik, że im dziurę zrobiła...Kupił tani brodzik to niestety tak jest. Ja zapłaciłem trochę więcej, ale jak mi żel spadł praktycznie z 2 metrów bo wyśliznął się z ręki to tylko się od podstawy odbił i nawet śladu nie było po nim.  

#63 ~adammn~

~adammn~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 09:25:58

Mam w planie zainwestować w rzeczy do łazienki z Krion-u. Materiał miałem okazję obejrzeć u polskiego dystrybutora w Skawinie niedawno (namiar do nich -krionpolska.pl). Materiał rzeczywiście ciepły w dotyku, gładki bez porowatości, idealnie się nadaje właśnie na wannę czy brodzik.

#64 ~darr~

~darr~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 09:28:47

Ja ostatnio się dowiedziałem o tworzywie o nazwie Krion, sprzedają to w Polsce w Skawinie (tu jest strona dystrybutora -krionpolska.pl). Ciekawe rozwiązanie do łazienek, można z materiału robić wanny czy brodziki ale też całe płyty stosować – wewnątrz i na elewacjach.

#65 ~Joel~

~Joel~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 17:11:47

Chcielimy raz za dostawe zaplacic, no i w sklepie lazienka360 było akurat wszystko co chcieliśmy kupic no i brodzik Schedline który wybraliśmy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych