Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaka wypożyczalnia samochodów

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Darian~

~Darian~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 09:27:16

Ja mam bardzo dobre wspomnienia z wypożyczalnią w Józefowie - Ready to Go. To pierwsza wypożyczalnia, z której miałem okazję korzystać i bardzo polecam, bo obsługa jest przesympatyczna, kompleksowa i bardzo profesjonalna a auta naprawdę wypasione

#22 ~bartoszleko~

~bartoszleko~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 09:13:01

Jak byłem na wyjeździe w Łodzi to korzystałem z wypożyczalni NadCars. Szukałem sprawdzonej firmy z bogatą flotą pojazdów. Z naciskiem na dostawczaka. Wybór mieli duży, więc znalazłem idealne dla siebie i mogłem działać. Nie mam uwag zarówno do stanu technicznego auta, jak i obsługi klienta.

#23 Maur80

Maur80

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 09:58:28

Dla osób szukających mocnych wrażeń oraz chcących zrobić piorunujące wrażenie na innych, polecam wypożyczalnię samochodów cylindersi.pl/ w Warszawie. Audi, Mercedesy, BMW oraz amerykańskie bestie - Mustang, Camaro - to wszystko w ofercie firmy. Nikt nie będzie zawiedziony.

#24 emmaeg8811

emmaeg8811

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 05:40:04

Ze swojej strony mogę polecić wypożyczalnię samochodów economybookings.com Ceny zaczynają się już od 39 zł. Poza tym zaskoczyła mnie miła obsługa, odpowiedzieli na wszystkie pytania i starali się sprostać moim wymaganiom. 

#25 Krystian_85

Krystian_85

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 07:37:08

Ja ostatnio korzystam ciągle z https://www.mobicars.pl

Nie mam własnego auta, a często potrzebuję szybko dojechać do sąsiednich miast. Umawiasz miejsce spotkania i tam dostajesz auto. Polecam ;)

#26 ~TOPCARS~

~TOPCARS~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 10:59:10

Witam,

Zapraszamy do skorzystania z usług TOPCARS.
Nie pobieramy kaucji i nie mamy limitu kilometrów.
Jesteśmy w: Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Modlinie, Gdańsku.

Zapraszam do rezerwacji.

#27 Sancho67

Sancho67

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2019 - 12:46:55

Osobom chcącym wynająć auto luksusowe lub sportowe, polecam wypożyczalnię samochodów Bad Cars. Mają bardzo szeroki wybór fajnych pojazdów klasy premium - głównie Mercedes, Audi, BMW i Porsche. No i warto dodać, że nie ma problemów z wynajmem samochodu poza Warszawą, bo podstawiają auta na terenie całej Polski.

#28 Romekk19

Romekk19

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 29 październik 2019 - 11:29:49

Dla dzierżawy samochodu doradzam ten serw - https://www.bocubo.c...aga-airport-agp

Bardzo dobra platforma dla dzierżawy samochodowi!

#29 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 10:55:33

Zawsze dokładnie czytam umowę, ale od pewnego czasu korzystam z usług jednej firmy ergowypozyczalnia.pl ponieważ jest to dla mnie najkorzystniejsza opcja. Polecam zapoznać się z ofertą, ofertą.

#30 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 11:54:32

Polecam wszystkim zainteresowanym rentmotors - tani wynajem samochodów osobowych na terenie Warszawy i okolic.

We flocie znajdą Państwo ekonomiczne osobówki oraz auta premium.

kontakt@rentmotors.pl

577 999 085

rentmotors

#31 ~Luss~

~Luss~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 15:27:00

Zdecydowanie polecam wypożyczalnię aut w Poznaniu Autoplatforma. Świetni profesjonaliści od ręki wypożyczają super autko na chodzie. Dobra cena i miła współpraca.

#32 Maur80

Maur80

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:11:13

Wypożyczalni samochodów jest całe mnóstwo, zwłaszcza w dużych miastach. Nie łatwo jednak rozpoznać te, które są godne zaufania i dysponują potencjałem odpowiednim do naszych potrzeb. W artykule https://cylindersi.p...lni-samochodow/

można przeczytać jakie powinny być kryteria wyboru wypożyczalni samochodów. To doskonale zebrana wiedza, dla osób które jeszcze nie mają zbyt wielkiego doświadczenia z tego rodzaju usługami. 

#33 ~Frejz~

~Frejz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 14:38:08

Ja zawsze korzystam z wypożyczalni Car4Vip. Mają duży wybór zaczynając od samochodów miejskich do samochodów luksusowych. Wszystko w dobrych cenach :)

#34 Kama80

Kama80

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 28 styczeń 2020 - 20:20:58

Nie mamy dwóch aut i w chwili gdy mąż wyjeżdża na dłużej ja korzystam z usług lokalnej wypożyczalni. Podróżując tym autem z dzieckiem nie zawsze mam dostęp do fotelika więc korzystam z doskonałego, mobilnego rozwiązania jakim jest Smart Kid Belt ***SPAM*** Urządzenie to jest małe, poręczne, a do tego z atestami i homologacja. Jedyna uwaga, że jest ono przeznaczone dla dzieci starszych (5-12lt) dla maluchów najbezpieczniejszy jest fotelik.

#35 ~kros~

~kros~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 15:04:54

Ja zawsze korzystam z wypożyczalni Car4Vip. Mają duży wybór zaczynając od samochodów miejskich do samochodów luksusowych. Wszystko w dobrych cenach :)

Też polecam, korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i jestem zadowolony 

#36 ~maciek9302~

~maciek9302~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 09:00:15

Sam bardzo długo zastanawiałem się nad tym, jaką wypożyczalnię wybrać, ale wybór padł na wypożyczalnię Fado w Szczecinie. W swojej ofercie mają samochody osobowe, dostawcze oraz można się zdecydować na wynajem krótko lub długoterminowy. Myślę, że oferta jest idealnie dostosowana zarówno dla klientów z całej Polski, jak i dla klientów lokalnych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych