Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaka wypożyczalnia samochodów

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna Lisiak~

~Anna Lisiak~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 22:07:54

Na co zwracać uwagę przy wynajmie autka na krótki okres? Czy macie jakieś  pozytywne / negatywne doświadczenia z takimi wypożyczalniami?

#2 ~Damian J~

~Damian J~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 14:09:26

Zdecydowanie patrz na umowy - muszą być jak najprostsze. Ze swojej perspektywy polecić mogę firmy z ogólnopolskim zasięgiem jak na przykład PANEK - w takich statystycznie masz mniejszą szansę, że wpadniesz w jakiś problem przy zwrocie samochodu chociażby.

#3 ~Dajrek~

~Dajrek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:31:24

Ja kiedyś brałem busa żeby wrócić w nasze tu strony z Proximy..to jakiś tam obwarunkowań nie było specjalnych. Płacisz i jedziesz..

#4 ~Zeiek~

~Zeiek~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 23:59:37

I to jest chyba najwygodniejsza forma..i chyba też stosunkowo tania

#5 ~Marko35~

~Marko35~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 18:40:42

U mnie sprawnie poszło z wypożyczalnią Panek - wynająłem u nich dostawcze do zrobienia małej przeprowadzki. To był dosłownie jednodniowy wynajem.

#6 ~Patryck~

~Patryck~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 16:41:45

Zdecydowanie Panek na plus - dobra firma!!! Właśnie oddałem u nich auto i przyznać muszę, że naprawdę dobrze podchodzą do klienta.

#7 monikabert90

monikabert90

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 07:04:20

Ja zawsze zwracam uwagę na stan techniczny pojazdów oraz oczywiście na ceny. Ostatnio na przykład musieliśmy wynająć busa do firmy i skorzystaliśmy z oferty wypożyczalni Kangoor z oddziałem w Gdyni. Ceny niewysokie, a ich auta jak się okazało są całkiem nowe, bo maksimum 2-letnie  ;) Za cały dzień wynajmu zapłaciliśmy niecałe 250 złotych, więc praktycznie grosze  ;)

#8 ~Darek Gołębiewski~

~Darek Gołębiewski~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 15:53:05

Ja się na Panek zdecydowałem, wszystko u nich dzieje się bezproblemowo na każdym etapie współpracy. Chętnie jeszcze z tej wypożyczalni skorzystam. W Polsce chyba nie ma lepszej. 

#9 ~kantero~

~kantero~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:53:27

Dar-trans z Warszawy. Auto podstawione dokładnie takie, na które się umawialiśmy. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, byliśmy zadowoleni. Ogólnie współpraca cały czas się układała, nie było żadnych komplikacji. Jesteśmy zadowoleni. A samą firmę mieliśmy z polecenia, więc problemów się nie spodziewaliśmy. 

#10 ~Darek Pe~

~Darek Pe~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 18:52:42

Jak dla mnie w Panek było chyba najlepiej. Korzystałem z OC sprawcy, a ostatnio z ich car sharingu na ulicach Warszawy, fajnie się rozwijają i naprawdę jak widać po tej ostatniej opcji wychodzą na przeciw wymaganiom klientów. 

#11 ~Marikoo~

~Marikoo~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 01:26:09

Zdecydowanie Panek - to solidna i sprawdzona marka na rynku w naszym kraju i myślę, że warto im zaufać. ;)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 08:35:45

Najgorsza wypożyczalnia i nie pomoże wam ta nędzna reklama. 

#13 garyn_b

garyn_b

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 10:33:46

Najlepiej nie pożyczać, dorobić się własnego. ;)

#14 ~Rafka~

~Rafka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 16:07:19

W grudniu wynajęliśmy auto z warszawskiej wypożyczalni Bziuk. Mieliśmy przez tydzień Opla, który doskonale spisał się na drogach. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

#15 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 08:19:50

Na co zwracać uwagę przy wynajmie autka na krótki okres? Czy macie jakieś  pozytywne / negatywne doświadczenia z takimi wypożyczalniami?

Mam sprawdzoną wypożyczalnię samochodów dostawczych BZIUK. W swojej ofercie mają wynajem na krótki okres ale też długoterminowy nawet na miesiąc czasu, ale jak coś się nie spodoba to bez problemu można zrezygnować. Słyszałem też że mogą podstawić samochód w dogodne dla klienta miejsce a potem odebrać. Super sprawa.

#16 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 11:58:12

Szukałem wypożyczalni, która będzie miała w swojej ofercie duży wybór samochodów, ale szczególnie interesował mnie samochód z windą. Znalazłem taki w wypożyczalni Bziuk. Działa ona na terenie Warszawy i okolic oraz może podstawić samochód w dogodne dla klienta miejsce a później go odebrać. Z czystym sumieniem mogą polecić ją każdemu, kto szuka zaufanej i dobrej wypożyczalni samochodów.

#17 ~ulala~

~ulala~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 13:30:18

Zawsze korzystam z wypożyczalni Panek . Bardzo miła obsługa i proste warunki umowy. Zwracam uwagę na to aby auta były sprawne i zadbane i w tej wypożyczalni jest tak zawsze.

#18 Marcin_moris

Marcin_moris

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 13:53:35

Od zawsze korzystam z wypożyczalni samochodów dostawczych Autko Najm. Jest to tania ale solidna wypożyczalnia samochodów dostawczych. Samochody, które oddają w ręce klientów są w naprawdę dobrym stanie. Dobrze układa mi się z nimi współpraca. Można samu ich sprawdzić na stronie *****. Polecam skorzystać jeśli szukamy porządnej firmy. Szybko załatwiają formalności.

#19 dareknot

dareknot

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2018 - 13:31:18

Mogę polecić niedużą sieciówkę z dobrymi cenami i nowymi autami ***

#20 ~Sławoj~

~Sławoj~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 12:34:15

Ahaw w Olsztynie tuż przy dworcu PKP. Mają niedrogo, samochody nowe, no generalnie wszystko bez zarzutu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych