Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jaka tv kablowa najlepsza?

telewizja kablowa

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~morsa~

~morsa~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 08:56:23

jw. co polecacie? fajnie by było jak by można wybrać samodzielnie kanały które chce sie potem ogladać..

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 17:25:54

Nie ma łatwo. Kablówki mają swoje listy ułożone, uzgodnione z nadawcami programów na zasadzie: im lepszy numer na liście - tym mniejsza cena za nadawanie.

W żadnej kablówce nie ma możliwości ułożenia listy kanałów "po swojemu", z wyjątkiem listy "ulubionych", ale chyba nie o to chodzi ? ;) .

#3 ~sarna~

~sarna~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 14:05:07

ja wybralam netie, fajne kanaly, tylko te co mnie interesuja, wszystko dobrze działa, no w sumie nie mam na co narzekac, jeszcze jest nizsza cena bodajze z 79 na 69, zawsze cos :) 

#4 ~majka52~

~majka52~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 12:59:18

Polecam kablówkę JAMBOX. Jest naprawdę rewelacyjna, sama nie wiem czemu tak długo zwlekaliśmy nad zmianą, mogliśmy dużo wcześniej, ale tak zawsze nie było po drodze, ale już jest, jestem zadowolona i z ceny i z jakości usług <3 :D

#5 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 17:03:38

proszę unikać Orange , pierwszy raz skorzystałam tylko dlatego , że w moim budynku tylko ten operator był podłączony, to najgorsze co mogło mnie spotkać , nikomu tego nie życzę , przez 20lat miałam UPS ( kiedyś Astra ) i nie było problemów . Orange jedyne co robi , to wymyśla nieistniejące  usługi i rachunki cały czas  rosną mimo zapewnień , że to pomyłka . Odradzam , Orange to koszmar.

#6 danoota

danoota

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:34:05

Ja nie korzystam i zyje. Najlepiej ogladac filmy na platformach typu netflix .. a nie pol godziny reklam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telewizja, kablowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych