Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaką pralkę najlepiej kupić

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~aniela~

~aniela~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 23:37:13

Mogę Ci powiedzieć, że tanią i fajną pralke mozesz znaleźć na avans.pl. Sama niedawno kupowałam bo poprzednia mi się popsuła

#22 ~kinga67~

~kinga67~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 22:30:26

Też się właśnie zastanawiam jaką wybrać. Patrze na electro.pl bo mają fajne ceny i darmową dostawę.  Na oku mam jedną Boscha i Samsunga ;)

#23 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 22:37:54

Też się właśnie zastanawiam jaką wybrać. Patrze na electro.pl bo mają fajne ceny i darmową dostawę.  Na oku mam jedną Boscha i Samsunga ;)

Tylko miele Kinga, tylko miele, fakt, drogie sa, ale sa warte swojej ceny.
Kupisz raz i masz spokoj ...praktycznie do konca zycia. :)
Miele to jak mercedes wsrod innych aut...a wiadomo...bez gwiazdy nie ma jazdy...jak to kiedys powiedzial mi pewien taksowkarz ze Slupska, kiedy pijany :wacko: wracalem z imprezy...a jechal Mercedesem 124...legenda. :D

#24 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 22:40:56

...Patrze na electro.pl bo mają fajne ceny i darmową dostawę.

...no ale do kogo ta mowa, skoro ty chcesz oszczedzac na pralce i na dostawie to coz, a pozniuej stracisz na naprawach, albo co pare lat bedziesz musiala wydawac pieniadze na kolejna pralke. :)

#25 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:49:22

My nową pralkę kupowaliśmy 2 lata temu.Jest to pralka marki Candy. Firma moim zdaniem bardzo zacna bo poprzednia nasza pralka również tej firmy służyła nam prawie 10 lat tak więc zdecydowaliśmy się na nią ponownie z uwagi na niewielką awaryjność. Jestem zadowolona bo nie była droga ( kosztowała ok 1000 zł) a ma wiele programów oraz jest energooszczędna.Klasa A +++. 

Jest to model slim tak wiec jest głębokości 40 cm. Nie zajmuje dużo miejsca w łazience. Pojemność nie jest taka mała. Mieści 6 kg prania. 

Ja tej marce więcej nie zaufam 

#26 ~Frixl~

~Frixl~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 16:25:40

Ja nie mam zastrzeżeń do Candy - od 2,5 roku korzystam z takiej właśnie emag.pl/pralka-candy-aqua-1042d1-a-1000-obr-min-4-kg-aqua1042d1/pd/DSW5PMBBM/ mniej więcej 2 prania tygodniowo i jak na razie jakichkolwiek problemów. No jest nieco mało pojemna, ale to najmniejsza pralka, jaką znalazłem, a łazienkę mam micro, więc to na dobrą sprawę był jedyny wybór

#27 ~mokasa~

~mokasa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 15:19:20

Nie wiem jak najlepiej, ale u nas padło na nią - empik.com/pralka-candy-cs1492d3-s-a-9-kg-candy,p1138156876,gadzety-p Długo się zastanawialiśmy, robiliśmy porównania i wyszło po prostu, że jest najlepsza pod nasze wymagania. Jesteśmy zadowoleni. Najlepsze jest to, że wlaśnie Empik miał najlepszą stawkę - i w sumie przypadkiem zauważyliśmy, że oni w ogóle mają takie rzeczy w sklepie online. 

#28 ~goteit~

~goteit~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 23:26:16

To zależy czego oczekujemy od pralki. Ja chciałam żeby była jak najprostsza w obsłudze i ekonomiczna. Wybrałam Electrolux z systemem Sensi Care. Sama mi dostosowuje program prania do ładunku. Jest naprawdę fajna.

#29 ~bazela~

~bazela~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 18:56:57

To zależy czego oczekujemy od pralki. Ja chciałam żeby była jak najprostsza w obsłudze i ekonomiczna. Wybrałam Electrolux z systemem Sensi Care. Sama mi dostosowuje program prania do ładunku. Jest naprawdę fajna.

To jest ta pralka PerfectCare 600? Zastanawiałam się ostatnio nad kupieniem jej, ile tam jest ładowności? 

#30 ~spytka~

~spytka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 13:41:26

To jest ta pralka PerfectCare 600? Zastanawiałam się ostatnio nad kupieniem jej, ile tam jest ładowności? 

Całkiem fajna pralka  ładowana od frontu. PerfectCare 600, z systemem SensiCare i opcją SoftPlus. 

• Głębokość [mm]576

• Pojemność [kg]8

• Maks. prędkość wirowania1200

• WyświetlaczŚredni wyświetlacz

#31 ~prysiak~

~prysiak~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 20:53:04

Całkiem fajna pralka  ładowana od frontu. PerfectCare 600, z systemem SensiCare i opcją SoftPlus. 

• Głębokość [mm]576

•  

• Pojemność [kg]8

•  

• Maks. prędkość wirowania1200

•  

• WyświetlaczŚredni wyświetlacz

Wow nieźle. Podoba mi się taki sprzęt i do tego pojemność. Jejku 8kg <3 ile ja bym wtedy mniej razy musiała wstawiać pralkę. 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 08:27:24

15-letni wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dwa dni po finale imprezy pojawił się w szkole ubrany w bluzę z czerwonym serduszkiem. To nie spodobało się katechecie, który groził zdarciem naklejki. - Owsiak to złodziej - mówił nauczyciel. Sprawą zajęła się dyrekcja szkoły.

Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdrowiu miał w tym roku 39 wolontariuszy WOŚP. Jeden z nich naraził się katechecie. Widząc serduszko orkiestry, zaczął groził 15-letniemu Mikołajowi. Mówił też uczniom, że pieniądze należy wpłacać na Caritas, bo "Owsiak to złodziej".

Zbulwersowani rodzice ucznia zgłosili sprawę dyrekcji. – Katecheta nadużył swoich kompetencji, poruszając temat nieuwzględniony w treściach programowych przedmiotu. Jego stanowisko nie jest ani oficjalnym stanowiskiem Kościoła katolickiego, ani tym bardziej szkoły – powiedział Jerzy Łukasik, dyrektor ZSP im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju.

Katecheta w czasie najbliższych zajęć ma przeprosić ucznia w obecności jego rodziców i całej klasy. Nie wiadomo jeszcze, czy zostaną wyciągnięte wobec niego dalsze konsekwencje.

#33 ~Kasiulek90~

~Kasiulek90~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 14:44:19

Szczerze mówiąc co do firmy każdy ma swoje przekonania, ale jedno wiem na pewno - kupujcie ludzie ładowane od dołu, ja po takiej od góry mam traumę :P Co do cen to warto polować na promki i sprawdzać na porównywankach kupuje.pl itp :)

#34 ~Zajaka~

~Zajaka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2020 - 22:33:59

Dla mnie electrolux. Wybrałam Perfect Care i nie zawiodłam się. Jest bardzo delikatna dla ubrań, dba o materiał. Ma dużo programów i jest oszczędna. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych