Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaką pralkę najlepiej kupić

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adrian3o~

~adrian3o~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 08:20:35

Witam 
Zamierzam kupić nową pralkę tak do max 1300 zł. 
Jaką polecacie? firmę? model? 
Jakich pralek unikać? 
czy w pralce którą polecacie zespół piorący jest rozbieralny i bez problemu można rozkręcić kocioł by np. wymienić łożyska? 

pozdrawiam

#2 ~malina300~

~malina300~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 16:43:59

My nową pralkę kupowaliśmy 2 lata temu.Jest to pralka marki Candy. Firma moim zdaniem bardzo zacna bo poprzednia nasza pralka również tej firmy służyła nam prawie 10 lat tak więc zdecydowaliśmy się na nią ponownie z uwagi na niewielką awaryjność. Jestem zadowolona bo nie była droga ( kosztowała ok 1000 zł) a ma wiele programów oraz jest energooszczędna.Klasa A +++. 

Jest to model slim tak wiec jest głębokości 40 cm. Nie zajmuje dużo miejsca w łazience. Pojemność nie jest taka mała. Mieści 6 kg prania. 

#3 ~apple~

~apple~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 20:54:30

polecam hotpointa z wyświetlaczem. Ja mam z electro.pl i uwielbiam ją. Pokazany jest czas trwania poszczególnego programu, pralka wydaje dźwięk jak zakończy cykl. super jest!

#4 szefar

szefar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 luty 2016 - 00:38:31

Beko, uwielbiam tą firmę. Mam lodówkę i pralkę z Beko. Wszystko z avans.pl, kolejna rzecz którą uwielbiam. Polecam skorzystać z ich promocji teraz http://www.avans.pl/lp,ocen-i-zyskaj warto, warto. 

#5 ~Brunio~

~Brunio~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 21:53:01

My mamy pralkę Amica TAWE i jesteśmy zadowoleni. Przede wszystkim jest cicha:D. Poprzednia to jak czołg, a teraz cichutko:). Do tego dużo programów prania jak antyalergiczne, wstępne itp. 

#6 olunka

olunka

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 18 maj 2016 - 11:41:10

A podpowiecie może jaką pralkę kupić, żeby była ekonomiczna i ekologiczna?

#7 Kostas78

Kostas78

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 29 maj 2016 - 19:02:25

Też jestem zdania tak jak Malina300, że dobra jest Candy. Model który mam to już prawie dwudziestoletnia Candy 840 AC i jak na razie działa świetnie. Dostałem ją od mamy, bo zostawałem w rodzinnym domu po rodzicach, podczas gdy oni przeprowadzali się do nowego domu. I jak sądzicie? Jaką pralkę kupili? Tym razem postawili na Candy GV34 126D3. Jak dotąd z tego co wiem nie ma żadnych problemów.

#8 ~Liddcia~

~Liddcia~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 07:45:55

Ja się skusiłam już sporo czasu temu na Amicę, to jest dokładnie model EAWI7123CD - bardzo fajnie działa, jest cicha i ma dobrą klasę energetyczną. Poza bdb wybór programów, ma nawet tryb szybkiego prania oraz program nocny. Plus bardzo fajna opcja do koszul z łatwym prasowaniem, można też regulować poziom zabrudzenia odzieży (Zmienia czas i zużycie mediów). Zdecydowanie warta swojej ceny.

#9 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 15:57:39

Miele !
To jest mercedes wsrod pralek. :)

#10 ~kasiateresia~

~kasiateresia~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 06:15:58

No niby tak ale nie wiem czy w Polsce jest wiele osób, które są w stanie pozwolić sobie na pralkę za kilka tysięcy .Sama do takich  na pewno nie należę ( brałam swoją pralkę na raty). Równiez mam Candy. I porównując do mojej poprzedniej pralki ale innej firmy to z tej jestem o wiele bardziej zadowolona.Ma więcej sensownych programów. Na przykład do prania butów sportowych czy krótkie programy piorące. Jest mniejsza  ( jest to model slim na 40 cm) przy czym ma dobrą pojemność 8 kg tak wieć można w niej wyprać nawet firanki. 

#11 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 06:23:26

Pytanie zawarte w temacie jest proste...jaka pralke najlepiej kupic ? ...a nie ile ktora kosztuje. :D
Miele !  ...to najlepszy wybor na dluuuugie lata.
Zakup taniej pralki...to tylko pozorna oszczednosc. :)

#12 zakanto

zakanto

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 11:30:09

Ja mam candy 5 lat bez usterek jednak jak wygasła dodatkowa gwarancja to się posypała. Dziś odwiedzi mnie serwis zobaczymy co się skończyło :(
Niestety czas funkcjonowania urządzeń jest z góry zaplanowany.

#13 Vomiretik

Vomiretik

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 15:08:29

Też polecam Amica - mam w domu taką, w której od góry się wkłada pranie i nigdy mnie nie zawiodła :)

Użytkownik Vomiretik edytował ten post 10 sierpień 2016 - 15:08:58

#14 ElMka

ElMka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 13 sierpień 2016 - 22:28:32

Postaw na stabilność, by nie skakała i nie rozwaliła płytek.

#15 ~lorry3~

~lorry3~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 10:08:25

To są pralki, które skacza i rozbijają płytki? No nie żartuj :D 

Moja nie chodzi wprawdzie tak cicho ale na pewno podczas prania stoi w miejscu, nie porusza sie na boki Kupilam pralkę Candy. Nie pamętam juz jaki model bo było to jakieś 3 lata temu ale do tej pory pralka chodzi bez zarzutów. Ma wiele sensownych programów. Na przykład krótkie programy do przepierek czy program do prania butów sportowych, z którego tego lata sporo korzystamy. Swoją drogą to słyszałam,że Candy jakiś czas temu wprowadziło pralki na wifi.Czy ktos z Was korzystał z czegoś takiego? 

#16 ~Grazynia~

~Grazynia~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 13:13:01

Kiedyś kolega zadzwonił do serwisu zajmującego się naprawą pralek i po prostu zapytał jakie marki najczęściej naprawiają. Wydaje się, że nie głupi pomysł, tylko teraz nie pamiętam, który to był serwis, czy restaragd, czy może Technikan.pl w każdym bądź razie zadzwonić można i może akurat pomogą ;)

#17 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 15:16:51

Ja dziś wybieram się po pracy żeby obejrzeć dwa modele, po wielu godzinach szukania sprawdzania i czytania, wybrałam dwa ostateczne Samsung i Panasonic. Zobaczymy która dziś przyjedzie ze mną do domu. A Wy co byście doradzali ?

#18 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 09:05:11

Witam :) Jeżeli szukasz dobrego sprzętu AGD, to myślę, że godni polecenia są hoover.pl. Moja siostra jakiś czas temu kupiła tam odkurzacz, taki jak ten: http://www.hoover.pl...e_i_mopy_parowe. Jest zadowolona z wybóru, sprzęt jest innowacyjny i bogaty w funkcji. Od razu lepiej się sprząta. Oferta sklepu jest szeroka, więc polecam, aby tam zajrzeć :)

#19 katarzyna12

katarzyna12

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 11:26:29

Ja jednak skłaniałabym się w stronę Candy. Teraz szczególnie od kiedy maja Smart Touch używający NFC. Dzięki aplikacji można sterować programami prania, sprawdzać statystyki no i wg. http://www.candy.pl/...#extra_warranty dostajemy dodatkowy rok gwarancji! :)

#20 Migdałowa

Migdałowa

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 05 październik 2016 - 10:01:40

Ja polecam Samsunga, kolekcjonuję wszystkie urządzenia do tego producenta (mam telefon Galaxy S, lodówkę i pralkę własnie). Mało miejsca, wiec ładowaną od góry. Kupiłam ją ze cztery lata temu chyba i działa bez zastrzeżeń. Piorę raz na dwa tygodnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych