Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaka platforma forex na start?

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kakto~

~kakto~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 07:20:47

Jak w temacie. Czy ktokolwiek z was inwestuje na forex?

Moim zdaniem wiedzę teoretyczną mam wystarczającą, bo rynkiem walutowym interesuję się od lat. Teraz chcę wybrać platformę i spróbować chociaż poinwestować bez normalnej kasy.

Kogo pod to proponujecie?

#2 Anka43545

Anka43545

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 294 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 07:32:57

tutaj macie więcej na temat :  https://gimb.us/FoGo

<- godne przeczytania :) 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 10:18:25

STRATA KASY I CZASU

#4 ~gabons~

~gabons~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 07:33:32

Forex jest dla wybranych, to na pewno nie jest inwestycja dla każdego, ale też bez przesady - można sobie z tematem na spokojnie poradzić. Moje doświadczenia są pozytywne, ale trzeba być pracowitym i chcieć się uczyć. Odpal sobie konto demo na easyMarkets, tam masz darmowe webinary, masz bazę wiedzy, która dokładnie opisuje, jak działa system. I właśnie w tym kierunku radzę iść. Najpierw nauka, zrozumienie forexa, dalej demo systemu, a dopiero po tym wszystkim realne inwestowanie kasy.

#5 marianoo

marianoo

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 17:39:59

Tutaj masz stronę gdzie w miarę dobrze opisane są platformy forex

#6 ~kakto~

~kakto~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 07:52:27

Forex jest dla wybranych, to na pewno nie jest inwestycja dla każdego, ale też bez przesady - można sobie z tematem na spokojnie poradzić. Moje doświadczenia są pozytywne, ale trzeba być pracowitym i chcieć się uczyć. Odpal sobie konto demo na easyMarkets, tam masz darmowe webinary, masz bazę wiedzy, która dokładnie opisuje, jak działa system. I właśnie w tym kierunku radzę iść. Najpierw nauka, zrozumienie forexa, dalej demo systemu, a dopiero po tym wszystkim realne inwestowanie kasy.

No ok, ale wiedza na temat forexa to jest wszędzie za darmo. Czy naprawdę to ma decydować o wyborze konkretnego systemu? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:22:44

No ok, ale wiedza na temat forexa to jest wszędzie za darmo. Czy naprawdę to ma decydować o wyborze konkretnego systemu? 

taaaa a potem płacz że kasę wsiorbało :)))))

#8 ~czetner~

~czetner~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 07:38:44

Oczywiście, że najlepiej zacząć od easyMarkets. Jestem u nich od prawie dwóch lat, inwestuję głównie przez aplikację i całkiem sensownie sobie radzę. A dlaczego tam? Przede wszystkim dlatego, że chodziło nam o bezpieczeństwo inwestowania. Stałe spready, gwarantowany stop loss, gwarancja salda - to są tematy, na które trzeba zwracać uwagę. A dalej - polski oddział, a nie tylko wirtualna działalność w Polsce. Normalny support, licencja - radzę to wszystko dokładnie weryfikować.

#9 ~kogi~

~kogi~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 07:31:14

Najważniejsze jest startowanie na forexie w pełnej świadomości działania rynku walutowego. Na pewno nie wyłożyłbym żadnych oszczędności w sytuacji, kiedy nie rozumiem jeszcze tego, na jakich zasadach to wszystko funkcjonuje. Podstawą jest też znajomość platformy forexowej, narzędzi i innych rozwiązań, dzięki którym inwestowania staje się bezpieczniejsze. Inna sprawa, że sami musicie potrafić reagować na zmienność rynkową, a to przychodzi z czasem i wyłącznie mając do tego odpowiednie narzędzia.

#10 ~hagi~

~hagi~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 07:35:25

Obojętnie na kiedy - czy na start, czy na później inwestowanie tylko platforma, która zabezpiecza twoje interesy. Naprawdę mało kto ma np. gwarantowany stop loss w systemie, a on ma ogromne znaczenie. Tylko duże platformy pozwalają sobie na zaproponowanie czegoś takiego klientom. To samo ze stałymi spreadami czy gwarancją salda. I skoro można z takiego zakresu oferty korzystać, to chyba nie pozostaje nic innego, jak tylko to robić, prawda?

#11 ~tomaszr~

~tomaszr~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 07:44:14

Jeśli oczekujecie, że zaczniecie inwestować i 100 proc. waszych decyzji będzie trafione, to lepiej odpuśćcie. Najważniejsze - od nauki, testowania, analizowania jest okres na wersji demo, ewentualnie okres, w którym inwestujecie małymi kwotami. Jeśli wejdziecie na forex bez przygotowania, webinarów, analiz, znajomości platformy forexowej, to chyba oczywiste, jak temat się skończy. Akurat w easyMarkets ta wiedza jest darmowa - pozostaje zatem kwestia taka, czy poważnie podchodzicie do inwestowania swoich oszczędności.

#12 ~radeks~

~radeks~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 07:34:38

Założenia na forexie trzeba mieć rozsądne. Zanim wypracujesz naprawdę sensowne wyniki, musi minąć trochę czasu - ogólnie, to trwa. Początki są trudne, ale do wszystkiego trzeba dojść. Sam jestem na forexie od 2 lat, mam kilku znajomych i tutaj doświadczenia różne, ale sprawdza się schemat, że to pracowici dają sobie radę i oczywiście ogromne znaczenie ma platforma na której się działa. Bezpieczeństwo inwestowania kluczowe.

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 07:47:42

Dla mnie kluczowym krokiem było po prostu budowanie doświadczenia na wersji demo systemu. Wtedy właśnie ogarnąłem jak to wszystko funkcjonuje, wiedziałem jak podejmować decyzje, kiedy czekać, a kiedy sprzedawać. Wiedziałem kiedy przydaje się dealCancellacion. A to dla powodzenia inwestycji ma ogromne znaczenie. Start jest bardzo ważny. Trzeba się na tyle przygotować, żeby się od razu nie zniechęcić.

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 07:38:29

Nie ma znaczenia, czy szukasz platformy na start, czy zmieniasz na kolejną. Musisz mieć to, co daje easyMarkets. Jeśli zaczniesz na forexie bez gwarantowanego salda i gwarancji stop loss, to możesz bardzo szybko wyzerować swoje konto i nie ma znaczenia tutaj to, jakie wpłacisz środki. Podstawą forexa jest doskonała znajomość rynku i platformy forexowej. Bez tej wiedzy naprawdę można kiepsko skończysz z tym całym inwestowaniem.

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 07:30:03

Start powinien się opierać na przygotowaniu teoretycznym i merytorycznym. Trzeba znać rynek walutowy, narzędzia forexowe i zasady działania platformy. To takie absolutne podstawy. Jeśli wpłacacie środki nie znając podstawowych pojęć, to przecież może się skończyć tylko w jeden sposób - utratą pieniędzy. A chodzi o inwestowanie bezpieczne, w pełnej świadomości. Zresztą - pogadajcie z ludźmi z easyMarkets. Opiszą wam dokładnie, jak najlepiej to rozegrać.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 07:53:57

Zawsze najważniejsze będzie bezpieczeństwo inwestowania i właśnie tego powinniście pilnować. Inne kwestie nie mają specjalnie dużego znaczenia. Platforma ma wam dawać możliwości bezpiecznego inwestowania, co oznacza, że macie mieć możliwość wycofania się z transakcji jak np. przez dealCancellacion. No i oczywiście musi nad wami czuwać gwarantowany stop loss. To takie forexowe podstawy jak dla mnie, których... większość platform po prostu nie ma.

#17 MarcinFx

MarcinFx

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 00:51:00

Czyli szukasz konta demo? No i bardzo dobrze, że w ten sposób zaczynasz, bo możesz w pełni poznać wiele różnych platform (więcej informacji o platformach forex), wypróbować ich funkcje i wybrać tą, która będzie Ci najbardziej odpowiadać. Pamiętaj tylko - jak będziesz przechodził na reala, to weź też pod uwagę co za broker udostępnia Ci platformę, bo może się okazać, że platforma super, zarabia się super, a kasy już nie wypłacisz.

Polecam stawiać na zaufanych brokerów, czyli takich, którzy są już długo na rynku, mają kapitał polski i są regulowani przez KNF. Powodzenia!

#18 ~possers~

~possers~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 10:47:45

Dokładnie tak. W systemie XTB macie wszystkie niezbędne narzędzia, a na ile to zostanie wszystko wykorzystane, to już inna kwestia. Potencjał inwestycyjny jest teraz zdecydowany, ale to wszystko wymaga zdrowego rozsądku. Wykorzystanie narzędzi, rozumienie rynku, stawianie na analitykę, webinary, szkolenia. Pewnie, że da się w taki sposób nieźle zarabiać, ale trzeba po prostu mieć o tym pojęcie.

#19 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 20:10:01

Sam tam nie inwestuje, ale mój kumpel jak na razie to tylko umoczył dwa koła. Forex nie jest dla każdego. Poleceń osób trzecich nie warto, moim zdaniem, szukać, bo później bezsensownym jest obwinianie kogoś choć tak naprawdę samemu się podjęło decyzję. Ja tam polecam najpierw, jak ma się luźną kasę, kasę, która nie jest potrzeba(tylko, czy taka kasa istnieje) włożyć w ten forex, ale grać ostrożnie co by jednak nie umoczyć za bardzo.

#20 sarnat

sarnat

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 12:57:55

Sam tam nie inwestuje, ale mój kumpel jak na razie to tylko umoczył dwa koła. Forex nie jest dla każdego. Poleceń osób trzecich nie warto, moim zdaniem, szukać, bo później bezsensownym jest obwinianie kogoś choć tak naprawdę samemu się podjęło decyzję. Ja tam polecam najpierw, jak ma się luźną kasę, kasę, która nie jest potrzeba(tylko, czy taka kasa istnieje) włożyć w ten forex, ale grać ostrożnie co by jednak nie umoczyć za bardzo.

Albo zacząć sprawdzać swoje siły na demo. Szczególnie jeśli stawia się pierwsze kroki. Co prawda granie na demo inaczej działa w aspekcie psychologicznym, ale myślę, że warto spróbować kiedy dopiero uczymy się strategii.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych