Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 09:45:25

Jaka beznadziejna ,dzisiaj próbowałam dostać się do lekarza , zostałam odprawiona z kwitkiem.

#2 ~~ania~~

~~ania~~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 10:55:18

lekarz bardzo dobry od 13 lat leczy moje dzieci

#3 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 11:26:55

Nie lubię Pani Rządkowskiej. Kiedyś tak mi wbiła igłę w dupę, że nie mogę siedzieć do dzisiaj!!!
Poza tym, strasznie darła na mnie mordę, a kiedy zobaczyłam, jak traktuję swoje dzieci, to aż mnie zmroziło.

#4 ~fifi~

~fifi~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 12:07:03

salus jest dobry jak sie nic nie dzieje jak jest problem z pacjentem to zaraz jest wzywana karetka i jazda do szpitala .Taka jest słodka prawda :blink: :blink:

#5 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 12:42:57

Co do pielęgniarki to musiałam zmienic przychodnie bo ta Pani była tak niemiła że sama rozmowa telefoniczna z nią wprawiała mnie o ból glowy

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 16:03:21

''najważniejsze w relacjach pacjent – lekarz jest zaufanie''.. niestety nie znam w Słupsku lekarza, którego mogłabym obdarzyć PEŁNYM ZAUFANIEM. Lekarz specjalista, który leczył mnie PRYWATNIE przez wiele lat, zabawił się moim kosztem i musiałam poszukac pomocy w centrum kraju.

#7 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 16:59:55

brawo pani Wioletto.super obsługa,świetne pobieranie krwi i podejście do zawodu.Niech się pani nie przejmuje komentarzami złymi.nikt jeszcze wszystkim nie dogodził.oby więcej takich pracowników w służbie zdrowia!!Pozdrawiam i trzymam kciuki!

#8 ~RYSIO~

~RYSIO~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 17:33:16

na lekarzy nie zagłosuję- robią wszystko z łachy -łaska że wogóle przyjmą!!!jeden z przykładów Tuwima-chirurgia!!!!!!!TO JEDEN Z PRZYKŁADÓW

#9 ~cyt~

~cyt~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 17:47:37

na lekarzy nie zagłosuję- robią wszystko z łachy -łaska że wogóle przyjmą!!!jeden z przykładów Tuwima-chirurgia!!!!!!!TO JEDEN Z PRZYKŁADÓW

mamy tez dobrych lekarzy,na tych zlych nie musimy przeciez glosowac.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 18:09:13

Jeśli chodzi o stomatologię, to NIE polecam Pani dentystki Jodko. (Karina) Niezbyt uprzejma, krzycząca na Pacjentów. Zęba nie oczyściła i zatruwała kilka razy. Ból wciąż dokuczał,co było zdziwieniem tej Pani, mimo to celem było zaplombowanie go. Nieudane leczenie trwało chyba z 2 miesiące. Stracony czas i niepotrzebne cierpienie. Zdecydowanie natomiast POLECAM Panią stomatolog Wojewódzką ( Medicus ). Trafiłem do niej po nieudanym leczeniu zęba przez Panią Jodko. Pani Wojewódzka bardzo sympatyczna, miła kobieta z doskonałym doświadczeniem i podejściem do Pacjenta od razu poinformowała mnie, że konieczne będzie leczenie kanałowe. "Leczenie" zęba trwało krócej niż u Pani Jodko, co najważniejsze bezboleśnie, bez znieczulenia z oczekiwanym efektem.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 19:40:26

Uważam, że Pani Wioletta jest bardzo dobrą pielęgniarką. Powinna wygrać.

#12 ~abab~

~abab~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 20:07:24

też tak uważam i już głosowałem na nią.

#13 ~~ewcia~~

~~ewcia~~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 20:17:26

"Nie lubię Pani Rządkowskiej. Kiedyś tak mi wbiła igłę w dupę, że nie mogę siedzieć do dzisiaj!!!
Poza tym, strasznie darła na mnie mordę, a kiedy zobaczyłam, jak traktuję swoje dzieci, to aż mnie zmroziło."

nie wierzę........ tylko że jej dzieci mają czerwone paski na świadectwach a syn gra po szkole muzycznej.....
a jak się jest roszczeniowym to nawet nieboszczyka można wyprowadzić z równowagi....
znam tę panią i polecam placówkę w której ona pracuje-ul.Szafranka 10

#14 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 21:25:35

"Nie lubię Pani Rządkowskiej. Kiedyś tak mi wbiła igłę w dupę, że nie mogę siedzieć do dzisiaj!!!
Poza tym, strasznie darła na mnie mordę, a kiedy zobaczyłam, jak traktuję swoje dzieci, to aż mnie zmroziło."

nie wierzę........ tylko że jej dzieci mają czerwone paski na świadectwach a syn gra po szkole muzycznej.....
a jak się jest roszczeniowym to nawet nieboszczyka można wyprowadzić z równowagi....
znam tę panią i polecam placówkę w której ona pracuje-ul.Szafranka 10

Moja córka chodzi z Michałem do szkoły i z tego co wiem, to częściej go nie ma na lekcjach niż jest. Wiem coś także na temat jej córek. Pragnę zauważyć, iż tylko jedna z nich miała w zeszłym roku czerwony pasek na świadectwie. Jak jest teraz-nie wiem, ale na pewno nie lepiej. Poza tym, wiek dzieci jest błędnie podany, wszystkie są młodsze. Dziękuję, do widzenia.

#15 ~mamusia~

~mamusia~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 21:28:04

my chodzimy do tej Pani na szczepienia.wszystko o nich mówi gdy tylko się zapytać i bardzo sprawnie to robi.nasz szkrab nawet nie płacze przy jej szczepieniu.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2010 - 09:02:18

Moja córka chodzi z Michałem do szkoły i z tego co wiem, to częściej go nie ma na lekcjach niż jest. Wiem coś także na temat jej córek. Pragnę zauważyć, iż tylko jedna z nich miała w zeszłym roku czerwony pasek na świadectwie. Jak jest teraz-nie wiem, ale na pewno nie lepiej. Poza tym, wiek dzieci jest błędnie podany, wszystkie są młodsze. Dziękuję, do widzenia.

chyba co niektórzy mylą o co chodzi w tym głosowaniu....nie głosujemy na życie prywatne tych osób,ale na ich kwalifikacje zawodowe i podejście do drugiego człowieka,więc wywodzenie się na temat uczenia się dzieci nie jest tu na miejscu.
a jeśli chodzi o kompetencje tej Pani są odpowiednie do zajmowanego stanowiska pracy.Pozdrawiam

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 08:44:10

Podstawą służby zdrowia JEST LEKARZ RODZINNY.To on w założeniach miał być opiekunem i przewodnikiem pacjenta,kierować go na badania do specjalistów i koordynować ich leczenie..Niestety, rzeczywistość jest inna.Lekarz rodzinny ogranicza się tylko do wypisywania skierowań I DO SPECJALISTÓW SIĘ NIE WTRĄCA NAWET GDY WIDZI,ŻE ŻLE SIĘ DZIEJE Z PACJENTEM, ''NO BO Z LUDŻMI TRZEBA UMIEĆ ŻYĆ''? To nic,że pacjent nie może ustać na nogach, lekarz da skierowanie i chce mieć święty spokój, niech sobie pacjent jeżdzi po całym kraju w poszukiwaniu pomocy, on nie będzie się narażał kolegom specjalistom...?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 11:17:55

Podstawą służby zdrowia JEST LEKARZ RODZINNY.To on w założeniach miał być opiekunem i przewodnikiem pacjenta,kierować go na badania do specjalistów i koordynować ich leczenie..Niestety, rzeczywistość jest inna.Lekarz rodzinny ogranicza się tylko do wypisywania skierowań I DO SPECJALISTÓW SIĘ NIE WTRĄCA NAWET GDY WIDZI,ŻE ŻLE SIĘ DZIEJE Z PACJENTEM, ''NO BO Z LUDŻMI TRZEBA UMIEĆ ŻYĆ''? To nic,że pacjent nie może ustać na nogach, lekarz da skierowanie i chce mieć święty spokój, niech sobie pacjent jeżdzi po całym kraju w poszukiwaniu pomocy, on nie będzie się narażał kolegom specjalistom...?

Prawda
Ochrona zdrowia w Polsce jedną z najgorszych w Europie

Polska służba zdrowia jest w fatalnym stanie – wynika z badania Euro-Canada Health Consumer Index. Na 34 badane kraje, Polska uplasowała się na 30. pozycji. Nasze największe problemy to utrudniony dostęp do specjalistów, zbyt długie oczekiwanie na operacje i leczenie onkologiczne. Raport zwraca także uwagę na brak informatyzacji w służbie zdrowia – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.

„– Główny problem Polski to zły system zarządzania oraz brak odpowiedniego finansowania – przyznaje dr Arne Bjoernberg, dyrektor Euro Health Consumer Index. I dodaje, że dopóki lekarze nie będą dobrze opłacani, będą uciekać za granicę, a pacjenci będą na tym tracić. Dodaje, że reformy wymagają czasu, szczególnie w tak dużym kraju, jakim jest Polska”, czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

#19 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 22:15:05

Śmiało można powiedzieć, że pani Wioletta to pielęgniarka z powołania. W zawodzie pracuje od 12 lat. ? Początkowo pracowałam w wiejskich ośrodkach zdrowia, później w miejskim ZOZ-ie, a od dwóch lat w Salusie ? mówi.

Już widzę te powołanie - właśnie ta pani dostała dyscyplinarkę za kradzież pieniędzy z kasy Salusa.

#20 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2011 - 14:05:41

jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam: ...  to jest najlepsze rozwiązanie na normalne leczenie, zwłaszcza w dzisiejszej Polsce. Sami wiecie co się dzieje z naszą NFZ, jest tragedia. Nie dość, że ludzie nie mają pieniędzy na lekarzy to na domiar złego trzeba stać w długich kolejkach, to się po prostu w głowie nie mieści. Nasza NFZ nie zapewnia nam należytej opieki zdrowotnej, ciekawe co będzie dalej....

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 27 listopad 2011 - 16:48:47
niedozwolona reklama

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych