Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaka agencja nieruchomości?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 00:29:47

Witam Serdecznie,

Chciałbym sprzedać mieszkanie, ale na moje prywatne ogłoszenia w internecie ogpowiadają w sumie głównie pośrednicy a mało ludzi prywatnych i konkretnych, dlatego chciałbym zlecić sprzedaż mojego mieszkania jakiejś agencji nieruchomości.
Miał ktoś z jakąś przyjemność? Które odradzacie, a które wręcz przeciwnie? Kto najszybciej sprzeda mi mieszkanie?

#2 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 01:24:40

Witaj. Trudno jest polecać agencje nieruchomości.Najlepiej pochodzić, popytać jakie opłaty pobierają,ale pamiętaj,że może to być nawet 3 % od wartości za jaka zostało sprzedane mieszkanie +23 % podatku VAT.Jeśli mogę Ci doradzić,to rozmawiaj z właścicielami takich agencji o cenie umownej.To tez ludzie i zależy im na zleceniu Ja sprzedałam swoje w "REMID"-nieruchomości,ale wtedy biuro mieli na ul.Mickiewicza,a teraz przenieśli je w inne miejsce.Poszukaj w google,a jeśli się nie mylę,to przejeżdżając ostatnio przez ul.Żeromskiego widziałam ich szyld.Miła obsługa.Dogadałam się co do prowizji za pośrednictwo. :rolleyes: Jednakże polecam cierpliwość lub ogłoszenie się na takich stronach jak: tablica.pl ,otodom.pl ,e-slupsk, oglaszamy24.pl ,ogłoszenia.slupsk.pl

#3 ~zainteresowana~

~zainteresowana~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 08:13:50

Witam Serdecznie,

Chciałbym sprzedać mieszkanie, ale na moje prywatne ogłoszenia w internecie ogpowiadają w sumie głównie pośrednicy a mało ludzi prywatnych i konkretnych, dlatego chciałbym zlecić sprzedaż mojego mieszkania jakiejś agencji nieruchomości.
Miał ktoś z jakąś przyjemność? Które odradzacie, a które wręcz przeciwnie? Kto najszybciej sprzeda mi mieszkanie?

daj na GP ogłoszenie , ja szukam ,takie 50-60 m.

#4 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 12:47:10

Skoro szukasz, to tutaj masz link do mojego ogłoszenia: http://tablica.pl/of...rum-IDroPH.html

Beato, dziękuje za informację. Możesz mi jeszcze powiedzieć jak długo ten Remid sprzedawał Twoje mieszkanie? W sumie zależy mi na czasie i chciałbym sprzedać je dość szybko.

#5 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 08:08:27

Ja bardzo sobie chwale agencje Ober-House. Korzystalismy z ich usług w momencie sprzedaży mieszkania. Maja bardzo dobre podejscie do klienta, po prostu go szanują i stawiaja na pierwszym miejscu. Nie ma takiego zbywania. Naprawde fachowo podchodza do klienta.

#6 juliao

juliao

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 11:19:40

Szukając agencji nieruchomości Lębork musimy ustalić najpierw co tak naprawdę nas interesuje. Czy chcemy tylko kupić bądź wynająć mieszkanie czy interesują nas usługi dodatkowe. Warto określić typ nieruchomości i interesujący nas zakres cenowy. Wtedy analizujemy dostępne w okolicy biura nieruchomości Lębork mające w ofercie mieszkania spełniające nasze kryteria.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 17:07:38

Polecam z całego serca biuro twoje-m.pl, mają naprawdę fajne podejście do klienta, atrakcyjne ceny.

#8 miki789

miki789

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 01 październik 2019 - 10:23:40

Mam znajomego Białorusina co znalazł mieszkanie w Białymstoku właśnie przez fundację https://em5.pl. Pomogli znaleźć mieszkanie, dopełnili formalności przy kredycie. W bardzo wielu kwestiach mi pomogli. Z czystym sumieniem zostawiam namiar.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych