Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 14 maj 2016 - 10:15:46

Słodycze to mój największy problem podczas odchudzania, jakoś nie mogę sobie z nim poradzić, a wy jakie macie sposoby na to żeby zahamować ochotę na zjedzenie czegoś słodkiego. Może jest na to metoda - a chęcią bym ją poznała

#2 Gaby

Gaby

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2016 - 10:20:37

Jeśli masz wielką ochotę na coś słodkiego i zjesz np jeden kęs batona a twoja ochota minie to jest to jak najbardziej ok, gorzej jak będziesz się opychać słodyczami.

W tym artykule znajdziesz dobre wskazówki jak sobie radzić z tym problemem: http://poradyzdrowie...yt-na-slodycze/

Użytkownik Gaby edytował ten post 05 sierpień 2016 - 10:15:08

#3 ~Kajanka~

~Kajanka~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 17:11:31

wiesz co ja jak się odchudzałam, to zamiast słodyczy a łasuch ze mnie okrutny, brałam owocowe przekąski, suszone, są słodkie, a nie zawierają cukru. Stosowałam therm line fast, może on też trochę pomagał, jest ziołowy, stosowałam go na redukcję. Ogólnie silna wola i zamienniki i dasz radę opanować łasuchostwo :)

#4 ~polik~

~polik~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 20:39:27

ja kupiłam sobie suszarkę do owoców na electro.pl i na niej robię sobie chipsy owocowe które jem kiedy mam parcie na słodkie jedzenie

#5 ~Marinna34~

~Marinna34~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 14:52:15

A ja jestem zdania,że nie powinno sie sobie tak silnie czegoś odmawiać. Nawet na diecie. Jestem obecnie w trakcie diety przygotowanej mi przez dietetyka. Rozmawiałam ostatnio z moją panią dietetyk i ta powiedziała mi ,że nie ma niczego złego w zjedzeniu dziennie kosteczki czy dwóch ciemnej czekolady. Czekolada gorzka ma dobry wpływ na nasze zdrowie. Nie zawiera dużo kalorii, chroni serce i sprawia,że produkcja endorfin czyli hormonów szczęścia się zwiększa.

Najczęściej kupuję gorzką czekoladę Wedla. Spośród wszystkich mi znanych ma najwięcej kakao i delikatny smak. 

#6 ~bojka~

~bojka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 11:13:19

Jak ja brałam suplement therm line hydrofast by usunąć zbędną wodę z organizmu to po zadowalających efektach nie miałam ochoty na słodkie. Schudła i tego efektu chciałam się trzymać. Cukier nie był mi do szczęscia potrzebny. 

#7 ElMka

ElMka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 17:39:44

Ja polecam sport i zastąpienie nawyku dobrym np. przyrządzanie smoothie czy talerza owoców :)

#8 marcelline

marcelline

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 21:02:25

zamienić na zdrowe słodycze. miód, daktyle, morele suszone, nareszcie owoce

#9 ~Jaśko~

~Jaśko~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 12:24:19

również polecam zmienić słodycze na np. zdrowe przekąski na bazie miodu. najlepsze miody na sloikmiodu.pl  :)

#10 HardBass

HardBass

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 02 październik 2016 - 17:29:35

Potwierdzam, tez czesto lubie zjesc cos z miodem zamiast slodyczy. Wystarczy troche i jestem zaslodzony.

#11 Aida

Aida

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 październik 2016 - 16:04:12

Ja słodycze zastąpiłam sobie suszonymi śliwkami, owocami i jogurtami. 

dobretarasy.com.pl/deska-kompozytowa

Użytkownik Aida edytował ten post 21 listopad 2016 - 11:07:16

#12 Migdałowa

Migdałowa

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 17 październik 2016 - 08:20:00

Przede wszystkim trzeba się przestawić psychicznie. Wyznasz sobie cel, wydrukuj zdjęcie, oglądaj serial z ładnymi i szczupłymi ludźmi albo często patrz w lustro ;)

#13 kokosanka

kokosanka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 23 październik 2016 - 14:18:15

Można sobie samemu piec jakieś zdrowe przekąski, ja często robię ciastka z płatków owsianych i banana. Owoce też warto jeść, ale ja nie radziłabym ich jeść wieczorem, chyba że ktoś wtedy ćwiczy, wtedy przed albo po treningu można, ale też nie w jakichś przesadnych ilościach. Słyszałam też, że jak się je dużo tłuszczy to potem nie ma się takiej wielkiej chęci na słodycze, bo tłuszcze dobrze sycą, oczywiście te zdrowe np. orzechy, awokado, oliwa, ryby :)

#14 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 13:16:29

Ja typowe słodycze zastąpiłam zdrowymi przekąskami. Jeśli mam ochotę na słodycze, sięgam bo bakalie  w czekoladzie. Orzechy, rodzynki, żurawina i czarna porzeczka - to moje ulubione smaki. Wprawdzie jest tam trochę tradycyjnej czekolady, ale bakalie mają dużo wartości odżywczych, więc wolę zjeść paczkę takich smakołyków,  niż kilogram cukierków. Przetestowałam bakalie z rożnych firm, ale dla mnie  najlepsze są te z Fabryki cukierków "Pszczółka".

#15 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 22:26:11

U mnie niebywałą motywacją były problemy z cerą. Odstawiłam czekoladę i jest lepiej więc tego się trzymam.

#16 Benigna

Benigna

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 22:29:28

Ja też się zajadam zdrowymi przekąskami, jak rodzynki, fistaszki, suszone śliwki i morele. Ale nadal nie umiem odmówić sobie żelek. 

http://www.Zdrady-rozwody.com.pl

Użytkownik Benigna edytował ten post 25 listopad 2016 - 15:00:58

#17 wizard77

wizard77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 12:43:26

Polecam suszone banany, doskonała alternatywa dla słodyczy ;) 

#18 Kratos

Kratos

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 13:53:49

Zamiast paczki cukierków lub czekolady kupić sobie mieszankę studencką

Użytkownik Kratos edytował ten post 10 grudzień 2016 - 13:54:29

#19 carigan

carigan

Nowy