Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zabrać się za poszukiwania mieszkania?

mieszkanie dom deweloper kupno sprzedaż

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hirek~

~Hirek~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:57:25

Jak zabrać się za poszukiwania mieszkania? Nie lubię zmian, ale na nie niestety czas najwyższy. Muszę kupić w końcu własne „em” i trochę się ogarnąć życiowo. Od czego zacząć? Pomóżcie!

#2 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:56:05

Na początek może dowiedz się na co cie stać i czego chcesz. Potem przeszukaj okolice pod kątem najbardziej wiarygodnych deweloperów (czyli takich co są na rynku najlepiej z kilkanaście, kilkadziesiąt lat i  takich, których po prostu większość ludzi zna i miała do czynienia, nie wiem… np. Polnord tak się kojarzy). I zacznij działać – oglądać, analizować. Samo się nie zrobi!

#3 ~Hirek~

~Hirek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 16:12:15

Zabawne, że wspominasz o Polnordzie bo własnie wczoraj byłem na ich stronie. Mają sensowną ofertę. Jutro tam zadzwonię i podpytuję o szczegóły. Zależy mi na tym, żeby miało to ręce i nogi, żeby nie zapłacić za wyimaginowaną dziurę w ziemi a potem gryźć palce ze stresu.

#4 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 17:09:56

Zabawne, że wspominasz o Polnordzie bo własnie wczoraj byłem na ich stronie. Mają sensowną ofertę. Jutro tam zadzwonię i podpytuję o szczegóły. Zależy mi na tym, żeby miało to ręce i nogi, żeby nie zapłacić za wyimaginowaną dziurę w ziemi a potem gryźć palce ze stresu.

No to tak jak piszę, tylko sprawdzeni na rynku deweloperzy wchodzą w grę. Powodzenia!

#5 ~Hirek~

~Hirek~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 15:30:50

Napisałem maila do Polnordu, w Szczecinie mają dość ciekawe, kameralne budyneczki. Osiedle „Ku Słońcu”. Nazwa do mnie nie przemawia co prawda, ale moja siostra jak usłyszała to się zachwyciła. Do mnie przemawia raczej funkcjonalność, jak się wgryzłem w temat to większość na plus.

#6 ~Lolik~

~Lolik~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 14:42:40

Ku Słońcu? Znam, patrzyłem na to z rok temu, ale nie byliśmy jeszcze pewni z żoną czy zostajemy w Szczecinie czy może jakaś emigracja przed nami. Teraz wszystko się wyklarowało, zostajemy w Polsce i wracamy do tematu. Daj znać jaki etap u Ciebie.

#7 ~Hirek~

~Hirek~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 11:03:23

Na razie mogę powiedzieć, że wiem zdecydowanie więcej niż jeszcze tydzień temu. Nadal analizuję i liczę. Gadam z ludźmi, zawsze coś ktoś podpowie nowego. Generalnie Polnord jako deweloper jest polecany, nie słyszałem nic złego o nich. Kwestia wyboru i decyzji. Do końca miesiąca pewnie coś postanowię.

#8 ~Isia~

~Isia~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 10:25:25

Na razie mogę powiedzieć, że wiem zdecydowanie więcej niż jeszcze tydzień temu. Nadal analizuję i liczę. Gadam z ludźmi, zawsze coś ktoś podpowie nowego. Generalnie Polnord jako deweloper jest polecany, nie słyszałem nic złego o nich. Kwestia wyboru i decyzji. Do końca miesiąca pewnie coś postanowię.

Czyli mało słyszałeś ? bo budynki są zalewane  podczas deszczu na Ku Słońcu, na tym  osiedlu.

Na dodatek codziennie jadąc do i z osiedla przejeżdża się obok 4 bram cmentarza. Nie nastraja to pozytywnie - oczywiście mam na myśli siebie, nie ma się czym zachwycać.

I tyle w temacie -  The end :)

/piszę tutaj niezalogowana, nie da się inaczej/ :unsure:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mieszkanie, dom, deweloper, kupno, sprzedaż

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych