Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem - [EBOOK]

długi wychodzenie z długów oddłużanie iwona wendel ebook

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gugugaga

gugugaga

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 październik 2018 - 08:53:27

Przeczytałam, zmądrzałam i polecam dalej innym, ebook byłej dłużniczki Pani Iwony Wendel, olejcie poradniki teoretyków którzy chcą jedynie zarobić na sprzedaży ebooka a nie pomóc dłużnikowi w potrzebie. Naprawdę bardzo dobry ebook, jak ktoś z Was ma długi i nie wie jak z nich wyjść, to polecam ebook Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem.

Pozdrawiam

Marta Gryszko

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 10:42:47

Przeczytałam, zmądrzałam i polecam dalej innym, ebook byłej dłużniczki Pani Iwony Wendel, olejcie poradniki teoretyków którzy chcą jedynie zarobić na sprzedaży ebooka a nie pomóc dłużnikowi w potrzebie. Naprawdę bardzo dobry ebook, jak ktoś z Was ma długi i nie wie jak z nich wyjść, to polecam ebook Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem.

Pozdrawiam

Marta Gryszko

to Twój sposób? spamować ????????

#3 ngolo

ngolo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 08:56:42

Czy ktoś zna aplikację do obliczania kosztu tygodnia? Używam zoji z9

#4 ~aba~

~aba~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 21:11:30

Przeczytałam, zmądrzałam i polecam dalej innym, ebook byłej dłużniczki Pani Iwony Wendel, olejcie poradniki teoretyków którzy chcą jedynie zarobić na sprzedaży ebooka a nie pomóc dłużnikowi w potrzebie. Naprawdę bardzo dobry ebook, jak ktoś z Was ma długi i nie wie jak z nich wyjść, to polecam ebook

Pozdrawiam

Marta Gryszko

wszystkie fora zaspamowałaś kretynko ?????????????????????

#5 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 20:06:08

Niezły paradoks. Proponować płatną książkę, która niekoniecznie musi pomóc osobom, które nie mają pieniędzy, a komornik to aż za nimi biega. Ah...  Życie. I choć samo wychodzenie z długów nie jest, ani proste, ani bezstresowe, ani też nic nie kosztuje(tak wychodzenie z długów kosztuje!) to chyba najlepiej z jakimś doradcą finansowym, czy prawnym zagadać, a nie wyrzucać pieniądze na Ebooki... Eh.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: długi, wychodzenie z długów, oddłużanie, iwona wendel, ebook

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych