Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

jak wspomóc swoją firmę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 rena123

rena123

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 13:37:08

Zdecydowanie odpowiednia reklama to klucz do sukcesu. Ja byłam ostatnio na pikniku zorganizowanym przez jednego przedsiębiorcę. Główną atrakcją był pokaz fajerwerków [***SPAM***]. Wiadomo nie od dziś, że lubimy być zaskakiwani w taki sposób. Z tego co słyszałam to po tym wydarzeniu kilku nowych klientów przybyło więc się opłaciło.

#22 4alarm

4alarm

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 11:59:38

Nawiązując do wcześniejszych komentarzy istotne jest zadbanie zarówno o dobre warunki pracy, jak i dobre relacje z klientem. Często to biuro jest wizytówką firmy. Z tego powodu warto zadbać o jego wystrój. Dodatkowo pomoże to usprawnić pracę, dzięki dobrej organizacji. Zazwyczaj największym wyzwaniem jest utrzymanie porządku w biurze. Dotyczy to przede wszystkim firm, które mają dużą ilość dokumentów. W tym wypadku zakup odpowiedniego sprzętu i artykułów biurowych to najlepsze rozwiązanie. Z ich pomocą można w łatwy sposób utrzymać porządek, a dodatkowo są elementem dekoracyjnym, który poprawi wystrój.

#23 Braze

Braze

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 09:11:25

Postaw też na tzw druk firmowy. Drobne upominki dla klientów w postaci teczek, wizytówek itd będą miło przyjmowane. Smyczki, długopisy itd z tego co wiem też są mile widziane. Może nawet plakacik nie zaszkodzi w poszerzeniu reklamy. Firma nie będzie się prężnie rozwijać jak będzie ciągle brakowało klientów. Staraj się ich przyciągać dosłownie wszystkim, w biznesie jak na wojnie, wszystkie chwyty dozwolone haha :D

#24 roxa

roxa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 21 październik 2017 - 13:19:29

Oczywiście wszystko zależy od rodzaju prowadzonej działalności i tego czy zależy nam na reklamie w internecie. Oczywiście jest wiele form zaistnienia w sieci. Media społecznościowe, pozycjonowanie strony internetowej, marketing szeptany. To wszystko powinno być skorelowane i robione zgodnie ze sztuką działań SEO. Musimy liczyć się że są programy wychwytujące działania nienaturalne więc lepiej to powierzyć profesjonalistom. W tym zakresie polecam New Project - agencję e-marketingową z Łodzi -  http://www.newproject.biz.pl .

#25 taricotti

taricotti

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 23 październik 2017 - 12:56:38

Jakbyście kiedyś potrzebowały finansowania żeby zrealizować wykup menedżerski to Avallon jest jednym z sensowniejszych funduszy na ten moment, o ile się nie mylę. Możecie sobie na ich stronce zobaczyć jak wygląda transakcja wraz z przykładami poprzednich wykupów. Ogólnie temat nie jest tak skomplikowany jak mogło by się wydawać :)

#26 Balaam

Balaam

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 16:01:24

Z pewnością do prawidłowego funkcjonowania firmy może się przydać odpowiednia reklama. Oczywiście sposób reklamy musi być odpowiednio dobrany do rodzaju prowadzonej działalności. Inny będzie w przypadku sklepu internetowego inny w przypadku osiedlowego sklepiku. W tym drugim przypadku wystarczy odpowiedni szyld, stojak reklamowy czy ulotki. Takie produkty zapewni wam Fabryka Reklamy z Łodzi .

#27 gretka

gretka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 16:15:25

~ tricotti

Gratuluję zleceń na szeptanki, Wczoraj nest bank, dziś avallon, ładuj ostro jak za to płacą. A merytorycznie wyprzedaż menadżerski dotyczy wykupu przedsiębiorstwa przez pracowników, a nie sposobu na poprawę finansów właściciela. To już lepiej skorzystać z szubienicy.

No ale to trzeba wiedzieć.

To już lepiej pisz tylko o nest banku i jego kredytach za 0% bez opłat na 2 lata, przynajmniej można się pośmiać.

#28 Piotrowski90

Piotrowski90

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 12:15:08

Moim zdaniem chyba każda firma która tylko chce pozyskać klientów powinna uderzyć w marketing internetowy a głównie w pozycjonowani stron w internecie. Sam posiadam sklep internetowy. Sprzedawałem dużo, aczkolwiek po wdrożeniu optymalizacji i podjęciu się pozycjonowania przez firmę http://e-prom-nowysacz.pl/ moja sprzedaż diametralnie wzrosła. Firma E-prom dodatkowo zajęła się u mnie obsługą kont aukcyjnych oraz społecznościowych. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy marketingowej. 

#29 kinusia

kinusia

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 23:24:17

Wydaje mi się że jeśli ktoś decyduje się na prowadzenie firmy to takie rzeczy powinien umieć. Jest mnóstwo szkoleń tego typu przykładowo Akademia Biznesu także spokojnie można się wszystkiego nauczyć

#30 Tosia93

Tosia93

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 11:46:38

Dużo zależy od obranej przez Was strategii. Ja bym nie szedł w bardzo kosztowne formy reklamy, bo na tym sporo można stracić. Raczej przyjrzałbym się takim gadżetom reklamowym jak smycze reklamowe, bo ludzie lubią z nich korzystać. To moze być dla Was spora szansa, dlatego warto już teraz przyjrzeć się temu tematowi. Myślę, że dla Waszej firmy takie rozwiązanie też może się bardzo dobrze sprawdzić.

#31 Ponik

Ponik

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 08:13:09

Do prowadzenia własnej firmy przyda się dobry program magazynowy np. Faktura Small Business Handel. TO program od Mega-Tech. Jest banalnie prosty w obsłudze i ma wiele ciekawych funkcji. Jak ktoś ma magazyn to na pewno się przyda. A jeżeli nie to mają również mniej rozbudowany bez magazynu - Faktura Small Business.

#32 miki001

miki001

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:38:04

Zgodzę się z wcześniejszymi wypowiedziami , wsparcie rozwoju firmy zależy od wielu czynników i jest dość indywidualną sprawą. Ale zawsze warto inwestować w pracowników w ich szkolenie, motywacje to się zwraca i przynosi efekt. A po drugie zawsze warto unowocześniać swoją firmę. Technologia rozwija się szybko i warto za nią nadążać. Sprzęt nowej generacji poprawi wydajność pracy, a odpowiednie oprogramowanie do zarządzania magazynem czy biurem (jak np. Weaver WMShttps://weaversoft.p...ram-magazynowy/)to lepsze i efektywniejsze wykorzystywanie czasu pracy. Warto o tym pomyśleć.

#33 Malwa2

Malwa2

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 21:57:50

Wszystko zależy oczywiście od tego o jakim rodzaju biznesu mówimy. Jednak myślę, że niezależnie od branży istotne jest aby jak najbardziej zoptymalizować koszty i spróbować usprawnić/przyspieszyć działanie. Pomocne mogą być w tym różne systemy wspierające oferowane przez wiele firm w internecie. Np. sidgroup oferuje programy pomocne dla IT/HR, zakres jest szeroki (strona www)

#34 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 19:14:55

Jaki to by biznes nie był, trzeba ogarnąć reklamę. Czy to tę tradycyjną, czy też tę online. Dobrze jest też ogarnąć seo. Jeśli nie wiesz co to jest seo tu masz więcej szczegółów na ten temat. Sprawdź to sobie ;)

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych