Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

jak wspomóc swoją firmę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 webownia

webownia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 13:20:20

witam, 

jeśli zastanawiacie się nad założeniem firmy bądź już to zrobiliście, to nie zapomnijcie zaznaczyć jej obecności w sieci. Według najnowszego raportu UPC Polska wciąż spory procent firm działających na polskim rynku nie zdecydowało się na wykorzystanie internetu jako medium dotarcia do klientów. Jeśli chcecie wiedzieć dlaczego jest to błąd to przeczytajcie ten artykuł http://webownia.pl/b...-internetu.html, z którego również dowiecie się jak "usieciowienie" swojej firmy może Wam przynieść korzyści. 

#2 Katarzyna G8

Katarzyna G8

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 10:34:41

obecnie modne się staje zarabianie pzrez internet, jednka tzreba się do tego odpowiednio zabrać. Jeśli np. ktoś chce zarabiac na allegro, musi pomysleć o bezpiecznym dostarczaniu paczek. Trzeba więc wybrać w

Użytkownik Katarzyna G8 edytował ten post 15 wrzesień 2014 - 08:58:22

#3 pratun

pratun

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 12:25:20

Przede wszystkim warto się dobrze zareklamować. W dzisiejszym czasie miesjcem reklamy jest oczywiście internet. Najlepiej na samym początku dodać firmę na mapach Google. Dzięki temu klienci będą nas mogli łatwo znaleźć, a przy okazji będą mogli odbyć wirtualny spacer po naszej firmie.

Użytkownik pratun edytował ten post 17 wrzesień 2014 - 12:26:17

#4 an_na

an_na

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 13:47:05

Na pewno warto być w Internecie, na portalach społecznościowych, mieć reklamę w google adwords

#5 werdas

werdas

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2014 - 17:08:04

no najlepszym wyjściem z jakiego chyba każda firma może skorzystać jest solidna i widoczna reklama, szczególnie internetowa, dlatego polecamtakimi właśnie formami promocji się zainteresować :) ja założyłam sklep internetowy i póki co nie narzekam ;p a przy okazji zapraszam sukienki asos

#6 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 19 październik 2014 - 21:22:39

Ryszard Lwie Serce :)

#7 akadus

akadus

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 20:50:42

najpierw warto dokładnie znać się na jej prowadzeniu, co oczywiście nie jest łatwe. Teraz jednak istnieje wiele możliwości poznania zasad, reguł zarządzania, najpierw jednak polecalibyśmy zapisać się na kursy do dobrej szkoły, polecamy szczególnie studium policealne lublin

#8 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 10:14:06

Ja polecam szkolenia o tematyce kadry i płace, warto mieć taką wiedze bo naprawde przydaje się w prowadzeniu własnej firmy. Ja wybrałem kurs  http://www.bc1.pl/sz...nia/kadry-place . Nie ma sensu dawać komuś zarobić jak można ogarnąć wszystko samemu. 

#9 binka

binka

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 17:38:48

W tym momencie reklama w internecie to podstawa. Wielu ludzi korzysta z wyszukiwarek przy szukaniu jakichkolwiek produktów. Łatwiej jest znaleźć coś w internecie niż szukać po mieście.

#10 plantus00

plantus00

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2015 - 16:56:12

myślę, że powinnaś zainwestować i zakręcić się wokół tak zwanej komunikacji elektronicznej ułatwiającej wszelkiego rodzaju kontakt, negocjacje i umowy. Mogą to być aukcje sprzedażowe danych towarów czy inne. Doczytaj sobie tu, ciekawy artykuł

#11 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:56:20

Warto pomyśleć o reklamie, ja zaczynałem od darmowej. Wrzuciłem  swoją firmę do darmowego katalogu http://krajowy.biz/ . Szybko  i przede wszystkim nie trzeba mieć strony internetowej, wystarczy umieścić dane swojej działalności. 

Użytkownik Biton edytował ten post 15 czerwiec 2015 - 18:56:40

#12 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 14 maj 2016 - 20:27:02

Teraz darmowe wizytówki i reklame online mozna miec szybko dzieki http://www.starterfi...darmowa-reklama i odtego warto zaczynac budowanie swojejpozycji w sieci. Dodatkowo, zupełnie za darmo, mozna ułatwic klintom poszukiwanie naszej usługi/towaru. Warto przetestować

#13 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 09:21:24

Hej. Jeśli zaczynacie prowadzić swoją firmę, to warto skorzystać z http://hermeneus.pl/...pecjalistyczne/. Słyszałam, że firma jest solidna i podchodzi z doświadczeniem i zaangażowaniem do swoich obowiązków. Zajmują się tłumaczeniami specjalistycznymi oraz technicznymi. Wysoka jakość obsługi. Myślę, że warto zajrzeć :)

#14 Barteks

Barteks

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 12:11:12

Jeżeli chcemy aktywnie przyspieszyć rozwój swojej firmy to musimy podejść do całej sprawy niestandardowo i wprowadzić innowację, której brakuje u naszej konkurencji. W moje branży był to na przykład program lojalnościowy, który sprawdził się fenomenalnie Zainteresowanych odsyłam do źródła: http://www.motivatio...e-i-motywacyjne

#15 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:25:44

Przede wszystkim to warto postawić na dobry kontakt z klientem. To absolutna konieczność.Dobrze jest postawić na program do obsługi klientów, np. tego typu: http://focustelecom....bslugi-klienta/ W ten sposób mozna pozyskać lojalnych klientów. 

#16 Malinosia

Malinosia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 październik 2016 - 22:14:33

Warto mieć również dobre aplikacje takie jak program do wystawiania faktur czy też program crm, który ułatwi kontakt z klientami. Istnieją również biuro rachunkowe online to na pewno ułatwi życie i pozwoli skupić się na rozwoju firmy :) Pozdrawiam!

Użytkownik Malinosia edytował ten post 19 październik 2016 - 22:17:50

#17 Karlow82

Karlow82

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 16:50:10

Dobrą inwestycją w siebie i w firmę sa studia, kursy etc. Zwykle wiąże się to z wydatkiem finansowym, ale on się zwraca, bo teraz takie zajęcia to też miejsce wymiany informacji, nawiązania kontaktów i zdobycia wiedzy praktycznej. Moja żona zainwestowała w studiamba.wsb.pl i od tego momentu jej firma ruszyłą z kopyta :)

#18 Dorota123

Dorota123

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 18:47:38

Założenie firmy to jedno ale stworzenie warunków pracy takich by każdy chciał tam pracować jest dużym wyzwaniem. Uważam, że dzisiaj, żeby z firmy nie odchodzili najlepsi pracownicy, może nie wystarczyć tylko odpowiedni system wynagrodzeń. Z całkiem ciekawych badań z USA wynika, że na pierwszym miejscu jest zapewnianie samorealizacji oraz satysfakcji. Okazuje się także wielokrotnie, że ludzie chętnie się wiążą z firmami wykazującymi się odpowiedzialnością społeczną, a także takimi, które zagwarantują właściwą i różnego rodzaju niematerialne elementy motywujące. Tu znajdziesz artykuł, który dotyczy teorii o "Fajnej Firmie" - zostały w nim opisane wszystkie ważne aspekty związane z kreowaniem wizerunku firmy, która się troszczy o swoich pracowników.

#19 mantra

mantra

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 13:43:53

Też uważam że im więcej dobrej jakości kursów i szkoleń z certyfikatem tym lepiej :) Warto też zapisać się na szkolenie z coachingu biznesu , uczy negocjacji, osiągnięciu celów i współpracy z pozostałymi pracownikami.

#20 Joasia0000

Joasia0000

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:41:37

Witaj :) to świetnie że chcesz otworzyć własną firmę. Bycie szefem dla samego siebie jest najlepszym rozwiązaniem. Ale nie wystarczy firmy założyć, trzeba ją jeszcze rozwijac i dobrze prowadzić. Jest wiele firm oferujących pomoc w optymalizacji pracy w firmie, polecam https://ax-dynamics.com i pozdrawiam serdecznie!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych